Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

mory
2. máj 2008

lenadka a ty co nespis? 😀 idem kuk albumik 😉 urcite vam bolo super 😎

lenadka
2. máj 2008

ved som v praci 😀

paska
2. máj 2008

leni a nečkalo sa ti ? som ťa spomínala furt že čo si si to vymyslela 😀 ale aj v zoo bolo obre len véééééééla ludi

lenadka
2. máj 2008

ved so na teba myslela, ze ked uz mudraci to takto na mna vymysleli mali sme vziat aj teba, podla fotiek som videla ze baby sa spolu vylietali 😝 ...ja som to mala ako za trest, keby tu kamosku nevidim raz rocne tak sa na to vy...😝
a co Sisa dala sa potom namalovat???

lenadka
2. máj 2008

inak povodne som chcela nech idu oni dvaja spolu /kamoska s muzom/ ze malu im postrazime v Zoo, ale on sa BAL ist 😕 😀 ...a od mojho muza som absolutne necakala ze sa na to spiknutie da nahovorit...no neviem, doteraz ci v tom bol namoceny alebo bol v soku a vletel do toho ani sam nevie ako, presne ako ja 😅

paska
2. máj 2008

ale kdeže my sme potom upalovali domov Andrejko bol hnusný plakal
som si všimla že tam kde je takto vela ludi vžy plače 😒 ale aj na mna to bolo dosť

lenadka
2. máj 2008

inak Lucka bola v 7 nebi, to bol asi den aky chce mat kazdy den, mala vsetko co chcela 😀 cestou domov v aute este vymyslala nech nejdeme domov ale este niekam a to uz bolo 19,00 prec! a cez den nespala, no ked so m ju o 20tej dala do postielky bola tuha za 5 min. 😀

lenadka
2. máj 2008

a dneska ma sefka zase posiela 😝 tak idem po pokutove boky-lebo uz vcera som videla ze je za co dat a lucim sa 😝

mory
2. máj 2008

lenadka ty zandarka 😀 len pokutujes 😀

ivka33
2. máj 2008

dobré ránko,
dnes o jednej idem na skúšku a mám priniesť napísanú seminárku na 2-3 strany, zatiaľ nemám ani čiarku, som dobrá, čo? Niečo musím stiahnuť z netu, ale večer som sa tam trochu hrabala a nič som nenašla, tak neviem, čo vymyslím. 😠

vavka33
autor
2. máj 2008

Ahojte.

vavka33
autor
2. máj 2008

Leni,mala je krasna taka namalovana.

fifa
2. máj 2008

ahojte, lenadka mala je bombová

certica
2. máj 2008

caute babule, nemam energiu citat, som zapla len preto, ci mi neviete poradit, skopcim to sem. vdaka:

mozu sa brat homeopatika spolu s klasickymi liekmi - mohli by nastat nejake vzajomne kontraindikacie?
konkretne mam na mysli homeo RICINUS COMMUNIS na tvorbu mlieka / ATB - PENICILIN.
totiz vcera somi si dala dve davky ricinus, v noci sa mi prsia pekne naliali (ale zapal nemam, ani som nemala), no a vratili sa mi vysoke horucky + tie iste sprievodne javy (bolesti hlavy strasne, zimnica atd.), z ktorych som sa uz pred 3 dnami dostala... a nechu mi klesnut ani po opatovnom navrate k podavaniu paralenu proti teplote + ten penicilin a som presne tam, kde prvy den liecby (nedela)
dakujem

my sme sa vcera a uz aj predvcerom trapili polhodinovymi intervalmi krmenia pomaly, tak som si hodila ten ricinus (naobed a vecer) a mlieko sa vratilo, ale zase odznovu ta moja choroba, pritom teplotu som uz posledne dva dni nemala ziadnu

no a este musim dodat, ze som zmenila vcera intervaly uzivania penicilinu z 12h na 8h, kedze som to ja debil brala 3 dni zle. takze asi aj to mohlo spravit navrat teplot....

lenadka
2. máj 2008

certica, absolutne ti neviem poradit, zavolaj svojho lekara 😕

paska
2. máj 2008

čerti odsavaj čo máš malemu zarob um 😒 ja viem že nechceš ale myslím že ti budu musieť nasadiť niečo iné ako penicilín neni to sradna takto horučkovať ked budeš zdrava začni znova kojiť naplno ved takto sa len trápiš a to neni dobre. A bež k dokine
daj vedieť ako ti je 😉

certica
2. máj 2008

no, uz som volala do jednej homeo lekarne a vylucili moznost, ze by mali vadit homeopatika alebo to, ze som zmenila davkovanie. mam lezat a dobrat lieky 😅
najviac ma stve, ze muz ma od stredy volno a ja som sa prakticky este nedostala z navratu z porodky von. iba raz a hned na to toto.
leni, boli ste v zoo? nechce sa mi citat

certica
2. máj 2008

aha, uz som zbadala fotky v albume 😀

lenadka
2. máj 2008

certi, fakt radsej lez a liec sa, neboj este pojdes von, len co budes fit 😉

andrea.m
2. máj 2008

čerti skore uzdravenie prajem 🙂

vidím že ako sa oteplilo bude tu čoraz pustejšie

dadus
2. máj 2008

ahojte babule, dlho som sa tu neukazala, som vas flakala, tak najprv hadam...certi gratulujem k synatorovi, vsak ty uz si double mama.....
ako inac mate?kukam nove fotky v pasoch...idem mrknut aj albumy, nech som v obraze 😀

dadus
2. máj 2008

no tak som smirovala po albumoch, no teda.....certi Martinko je nadherny, lanadka a paska, no vidim, ze ste si to v zoo uzili, mory mala eliuska ma krasne okale, andy super torty a foto.....ktory plavate kurz s malou? no a vavi...teba si sledujem pravidelne.... 😀

andrea.m
2. máj 2008

daduš len prvý a neviem čo ho dokončíme lebo ma kožnu alergiu a potom budú prázdniny a nebude čo s filipkom a v septembri už len dokončím zaplatené hodiny asi.

mory
3. máj 2008

dobre ranko 😎 u nas je prijemne nie velmi horuco dufam ze tak bude cely den
idem si dat kavu dnes sme spali do pol deviatej 😅 nezvyk 😀
prajem pekny den 😉

vavka33
autor
3. máj 2008

daduska,ja viem,ze ma sledujes 😀
Prajeme pekny vikend.

dadus
3. máj 2008

ahojte, andy, tak to je skoda....moja mala nastastie nema ziadne take reakcie, uz robime treti kurz a asi pojdeme dalej az kym neziskame podvodnu foto 😉
vavi ja viem,ze vies....zeby telepatia 😀

vavka33
autor
3. máj 2008

Dadi asi. 😉

tonicka
3. máj 2008

ahojte kocky, idem robit tu trasenu tortu. tie kompoty mam dat aj zo stavou? A tie slahacky su obi dve urcene na ozdobu?
dakujeeeeeeeeem 😀

mory
3. máj 2008

dobry vecer 🙂

tonicka
3. máj 2008

my chodime uz rok aj jeden mesiac na plavanie 😀 😀