Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

mivava
23. máj 2008

Ahojte baby.Môžem sa aj ja k vám pripojiť?Tiež mám doma januárčatko 🙂

certica
23. máj 2008

ok, takze piata? 😅 😀
leni, vdaka za info 😀 . citit sa nemusis, lavne ze budes 😀
a co svadba? jeej, tak to vam bude dobre, by som si nejake zakusky dala 😎 . aktualne som sa dnes vazila, tak mam este 4 kila spred tehu vahy

certica
23. máj 2008

mivava ahoj, jasne ze mozes. jednu misku tu uz mame 🙂

katarina7
23. máj 2008

Dobre ranko ahojte 🙂

ivka33
23. máj 2008

mivava, vitaj medzi nami januárčatami
baby, neviem nikde zohnať tú vakcínu proti pneumokokom a za týždeň sa máme ísť očkovať. Musíme to stihnúť, lebo potom nebudeme stíhať ostatné očkovania. Muž chcel, aby to objednali, ale povedali mu, že to nie je ani na sklade. tak neviem. Vy, čo máte pneumokoky za sebou, ako ste sa dostali k vakcíne?

mory
23. máj 2008

mivava ahoj jasne ze sa mozes pridat 🙂 napis nieco o sebe a o miske 😉

katarina7
23. máj 2008

ahoj ivi nam to objednal našlekar

katarina7
23. máj 2008

ahoj mivava

zgurkaa
23. máj 2008

Ahojte. Ja mam dnes taky oddychovy den. Simonku som poslala k mojej babke do 16.00, tak som len s Miskou. 😵 Chcem sa spytat....kolko dni od vyjdenia prvej vyrazky moze ist Simonka medzi ludi???? 😨

katarina7
23. máj 2008

zgurkaa to si už nepamatam

zgurkaa
23. máj 2008

katka ☹

ivka33
23. máj 2008

zgurka,ono sa to prenáša iba prvé tri dni

mory
23. máj 2008

lenadka ani ja som sa necitila 😀 a bola som takze duafm ze budes 😉

mory
23. máj 2008

zgurka neviem ale mi sme chodili od prvej vyrazky medzi ludi a dokonca sme akurat leteli na SR 😅

fifa
23. máj 2008

zgurka, starší syn išiel na 10 den už do školy

zgurkaa
23. máj 2008

niekde som citala, ze kym sa nespriavia chrasty....zatial nesmie ist medzi ludi, tak neviem.

paska
23. máj 2008

nestrašte furt s tými kiahnami 😖

andrea.m
23. máj 2008

ivka no ja na vakcínu čakám v jednej lekárni tu v ke už nesiac.teraz ked som bol s filipkom na očkovanie tak som porosila dr nech mi dá ešte jeden recept a ten som už z rúk nepustila ale chodila som z lekárne do lekárne kým som nezohnala. už je chladničke. no a na tú druhú čakám v tej lekárni. moja dr dáva recepty bez dátumu lebo je s tými vakcínami dosť problém. takže si chod pre recept a hľadaj dalej.

radoslava
23. máj 2008

Dobre ranko
akurat som sa dočitala ze aj Lenadka ide v sobotu na svadbu.
Aj my ideme , Sabinke horučky prestali a vsetko je OK.
Takze myslim ze mozeme ist aj tak tam nebudeme dlho.
Čerti super 4 kg navyse ved ty si aj tak štihlunka takze na tebe to urcite ani nevidno

vavka33
autor
23. máj 2008

Ahojte.
zguri von mozes ist s malou,ked jej tie kiahne zaschnubude ich mat ako chrasticky.ak jej niektora este mokva,alebo ju ma zapalenu,tak nechodte vonku.
Certi,4kg,to je pohodicka,ved si nedavno rodila.Ja som mala mesiac po porode na sebe vsetko. 😅

andrea.m
23. máj 2008

aj ja som chodila s deťmi vonku, akurát že sme sa vyhýbali priamemu slnku čiže väčšinou večer po zotmení. kiahňovali cez prázdiny takže nebol problém. a hrali sa s deťmi ktoré už kiahne mali takže tiež v ´pohode.

čerti 4kg? 😕 iba? ja mam rok a pol po na sebe skoro všetko ☹

vavka33
autor
23. máj 2008

Ono je to len na matke,ci zoberie dieta von.ja som to pisala podla seba,lebo kym kiahne nie su zaschnute,su nakazlive pre okolie.a ja som aby vanes nakazitila inych- ja len preto 😉

ivka33
23. máj 2008

andy, už tú vakcínu mám, dnes ju konečne manžel zohnal
vavi, Vanes mala kedy kiahne? Samko ešte nemal, tak už som ho chcela nakaziť, lebo kolegynina dcéra mala, ale nakoniec som si to rozmyslela kvoli Jakubkovi. nechám to na osud 😉

certica
23. máj 2008

so kukala pocko, v utorok ze 28 😎 😝
no a tie 4 kila by vyzerali celkom milo, keby mi nebolo treba aspon 10 zhodit este... mam resty spred tehu stale, ale neva. snad to pojde 🙂

vavka33
autor
23. máj 2008

Ivka,Vanes mala kiahne ako 4 rocna.Tiez som ju chcela "nakazit"ved chodila aj so mnou do skoly a tam deti mali kiahne,aj vo skolke mali a nakoniec chytila od suseda matka. 😀 asi sa bozkavali 😀 😀

zgurkaa
23. máj 2008

vavka 😀
My sme boli vonku presne v 7. den od vyjdenia prvej vyrazky, ale len na dvore...zato som sa pytala, ci ju uz mozem vziat aj do obchodu a tak. Inak tie menej agresivne nam uz aj opadali a tie co jej vysli prve.....este mame. Su straaaaaaasne hlboke.....neskriabeme sa sice, ale necam ze neostanu jazvy, ked odpadnu chrasty ☹

lenadka
23. máj 2008

cafte tak som tu s predsvadobneho zhonu 😀 😀 😀
kolace su porozdelovane do vysluziek aj patricne ochutnane 😀 😝 🤐
od siestej do teraz som piekla slane zakrutene listkove kolaciky táááák ma bolia nohy :-P

a neblaznite ja este nescem byt tehu 😅 ale meskam stale - dnes 3 den 😅 😅 😅

paska
23. máj 2008

😀 si odkladaj uhorky 😀

lenadka
23. máj 2008

paska nejak mi horsie zisli tohoto roku, ale svokra ma zasoby pre polku dediny 😀 mozno mi da 😀

zgurkaa
23. máj 2008

paska aj my sa chystame 7.6 . na svatbu.....ak Miska dovtedy nechyti ovcie kiahne. Vsak uz dom mate, tak preco nechces byt tehu?