Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
3. dec 2008

Dobre ranko
Leni tak to fakt asi očakavaj kazdym dnom.
Tak u mna to uz prepuklo je mi na prd.

andrea.m
3. dec 2008

skore uzdravenie všetkým chorobám 😉

mory
3. dec 2008

lenadka no u vas je vzdy niekto chory 😒 tak s atrochu otuzujte a hlavne potot v posteli 😀 😉

mi sme tfu tfu v poriadku aj ked to pocasie nas sali v noci kosa jak v rusku a cez den horuco no jak saleny dom 🙄

radka aj ty sa skoro uzdrav 🙂

andrea.m
3. dec 2008

mory tu je hnusná suchá zima. ja chcem sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh

mory
3. dec 2008

no ja ti ho neposlem 😀

tu mas trosku slniecka daj si okuliare 😎

andrea.m
3. dec 2008

pošlem ja tebe ked nasneží. chceš?

dorotka
3. dec 2008

caute kocky nehovorte o chorobach nerada by som nieco chytila nadcha pocas porodu mi minule stacila nastastie to bola fakt len nadcha a amelia nic nechytila
andrejka tu nene vobec sucho naopak vhlko a okolo siedmych stupnov idealne pre virusy

andrea.m
3. dec 2008

suchú zimu som myslela tak obrazne že je zima bez snehu.ináč aj tu vlhko a stále mrholí, no hrôza dočista.

lenadka
4. dec 2008

no veru a teplo je nezvycajne na tuto dobu...no nic vcera som aspon na okna ponaliepala snehove vlocky 😵 😀 snehuliakov, zasnezene jedle, Mikulasa na saniach je to krasne take postriebrene /z Lidla tie adhezne nalepky/ mala si okno v izbicke olepila skoro sama tak sa tesila, ze aj spat tam prvu noc chcela 😀 a aj spala do pol stvrtej, potom prisla kunam do spalne 🙂

mory
4. dec 2008

dorotka ty si stale kinderko? 🙂
aj u nas je velmi tepla zima a dazd ani z daleka nevidno 😎

radoslava
4. dec 2008

Ahojte
Mory veru uz aby ta nadcha prešla , kade chodim tade kycham. Modlim sa aby to odo mna Sabinka nechytila.
Furt si ruky umyvam a ani ju nebozkavam 😢
Dorotka ty sa nam zachviločku rozdvojiš 😀 , Ako sa maš a ako sa citiš. Lebo čoby dup tu bude dalšie babatko.

dorotka
4. dec 2008

hej mory zatial stale kinderko ale oddelenie cakame kazdu chvilu dnes mi lekar na poradni povedal ze keby ma teraz vzal na planovany tak do troch hodin porodim tak dufam ze ked to pride stihnem rychlo niekomu odovzdat malu a a stihnem aj dobehnut do porodnice 😀
ale najneskor 19. sa rozdvojime

dorotka
4. dec 2008

radka no pocity gulam sa ved vies ake to je v tych stadiach ale zatial sa este stale zvladam odsoferovat do poradne aj vyvetrat ameliu a este jej aj dat jest tak je dobre 😀

radoslava
4. dec 2008

Ty si šikulka Dorotka, ale hlavne je to asi tym ze musiš kvoli Ameli, ved čo by si ju nechala hladnu a nevyvetranu 😀
Dorotka držim palce nech všetko super dopadne keby si sa nahodou dnes rozhodla rodit 😀

dorotka
4. dec 2008

ved hej radka ked mi na ihrisku hovoria ze sa cuduju ze este chodim von tak hovorim ze ved by som sa s nou cely den doma zblaznila a ked mi hovoria ze ako sa zvladam este ohybat a dvihat ju do kocika tak vzdy hovorim zvladam lebo musim odychovat mozu len mamicky ktore maju vacsie deti alebo cakaju prve babetko ale pospat si s nou zvyknem aj teraz idem este do postele aspon si polezat 😉

radoslava
4. dec 2008

chod moja si statočna a drž sa

janka1
4. dec 2008

cafte zienky 😉
dorotka teba som nevidela 100 rokov 😀 ale sa ti to krati 😉
heeeej sovy kde steeee

andrea.m
4. dec 2008

tu som 😕

janka1
4. dec 2008

caav
no podme podme kde ste vsetky

janka1
4. dec 2008

ozaj kde je ta nova ciasko 😕 rada by som dala s nou rec 😀

andrea.m
4. dec 2008

ciasko? myslíš tu kačičku? noooo možno by som aj vedela 😉 😀

mory
4. dec 2008

dorotka a preco by si nemala chodit von? 😒 sak niesi xhora ale tehotna 😀 😉 ja som este v den porodu robila aj soferovala a vsetko co robym bezne vo vsedny den 😝 😀

jaky ciasko? o com je rec? 😕

andrea.m
4. dec 2008

mory kuk stranu dozadu

janka1
4. dec 2008

caav mory 🙂 daleka mory

mory
4. dec 2008

kuknem zajtra na dnes uz balim 🙂

janka1
4. dec 2008

kam ides co si prisla iba na skok 😒 ved este popis a daj nam z vasho slnka a teplaaa ☹

andrea.m
4. dec 2008

mory hádam nejdeš spať? 😲 ja zajtra ráno vstávam o 6.00, neviem či to prežijem

janka1
4. dec 2008

andyyy ja kazdyyy den 🙂 ale uz by som si aj pospala , len kedyyyy 😠

andrea.m
4. dec 2008

janka ale ja až o 6.30 vstávam a tá polhodka mi bude chýbať. sa poznám. a dnes som si pospala poobede s Tami a kavu som pila po 16.00 tak som zvedavá kedy zaspím.

janka1
4. dec 2008

a ked spis poobede potom vladzes dalej fungovat , lebo ja nie , kebyze lahnem poobede je to horsie...