Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
5. máj 2009

basado aj ja by som rada na 60 ale kedže som ešte nižšia ako radka 158 😅 tak to musím na tu jej 54 stiahnuť ale to už patri do témy snívajte s nami 😀

radoslava
5. máj 2009

Paska veru snivajte s Radkou 😀 😀 😀

radoslava
5. máj 2009

Ach ale ked si spomeniem aka som bola koča ked som sa vydavala mala som 51 a žádne brucho jej to bola radost sa kuk do zrcadla
Teraz kuk radsej nerobim 😀 😀 😀 😀 by prasklo

paska
5. máj 2009

radi mi niečo hovor ja som mala 48 ☹

tonicka
5. máj 2009

cafte... 😀 ja nechudnem, nepriberam, , stale vsetko rovnako akurat mi zostala koza na bruchu ako som mala take velke brucho pri karolinke 😅 , ale co uz, aj tak som krasna 😀 😀

lenadka
6. máj 2009

tak na vas rozkaz som nebola cvicit ani v pondelok ani utorok 😉 😎
som nejaka scíplá asi malo papam 😅

andrea.m
6. máj 2009

radka a koľko myslíš že meriam ja? toľko čo ty a kila ani nepíšem. ale na vašu váhu mu treba zhodiť 30. ale to už je prípad pre editu sipeky hádam.

lenadka ta čo...nebudeš chorá?

paska 48 som vážila na základnej ☹

mory
6. máj 2009

😀 no vy mate teda sny 😀

ja sa moc nestazujem az na to brucho jak tonicka pise 🙄 ale mne na nom neostala len koza ale aj mesko 😀
ale kedze sa blizi leto a voda tak treba nejake to ochranne koleso ne? 😅

andrea.m
6. máj 2009

sevas mory teba som dlho nečítala. čo máte nového v teplých krajoch?

mory
7. máj 2009

andy cavko 🙂 no nestiham net nejako 😖 tolko roboty mam 🙄

tu nic nove a aj pocasie je zatial znesitelne, idem ranajkovat

kto sa prida?

lenadka
7. máj 2009

andy mas pravdu som chora, viroza na ustupe 😀 ale ja som teraz chora furt uz od Vianoc...mala dovlecie zo skolky a podstivo mi to posunie, cize o 2-3 dni mam to co ona a tak mi to aj prejde, jej o 2-3 dni skor, takze si budujem imunitu ako skolkarna nanovo 😀
zajtra by mali mat deticky vystupenie ku dnu matiek sa tesim na malu, uz chodi a tajne si pospevuje pesnicky z vystupenia 😀 😵

janka1
7. máj 2009

ja 😉
co dobreho si davas 🙂

mory
7. máj 2009

janka akurat davam kavu , ale tu ty asi teraz nepijes co? 😅

andrea.m
7. máj 2009

naši maju v utorok 12teho...tiež sa veľmi teším 😀

tu práve vykukol oskár ale fúka a ráno bola nenormálna kosa

radoslava
7. máj 2009

Cafte babule.
Ideme dnes na dovolenku o chvilu odchadzame. Ideme na Liptov už sa tešim mam zbalene aj zimne bundy 😀
Inak k teme dieta tak ja vzdy ked som hladna si pustim PC a pozriem fotky z minuleho roka ked sme boli na kupalisku. 😀 😀 😀
Andy zlatino ked ja by som len chcela obliect tie haldy oblečenia čo mam v skrini. A k tomu mi treba tych 5-6 kilo.
😀

andrea.m
7. máj 2009

radka mne k tým haldám treba -11kg ☹

andrea.m
7. máj 2009

no čo je? kávu pijem sama?

andrea.m
7. máj 2009

tak som ju vypila sama 😖

janka1
7. máj 2009

uz som tu 😅 nie ja kavu nepijem ani nic ine okrem nesytenej vody , obcas este dzus aj to teraz zahadne len ten antioxidant 😨 😨
uz som aj po obede a nie len po ranajkach, len nebolo kedy tu nakuknut 🙂

andrea.m
7. máj 2009

no ale si si mohla dať tu nesýtenu vodu teda so mnou. nebolo s kým slovka prehodiť. 🙂

janka1
7. máj 2009

nebola som tu, som bola u dr. a teraz sa mi uz nic nechce robit tak tu surfujem po nete 😀

andrea.m
7. máj 2009

a čo nového u dr? mala si poradňu? sa teším jak napíšeš pohlavie.

janka1
7. máj 2009

heeej preco sa tesis, ved to je jedno co napisem, ci nie,

andrea.m
7. máj 2009

hádam by si nás neoklamala 😲

janka1
7. máj 2009

preco by som to robila? nechapem ta o co ti ide?

andrea.m
7. máj 2009

o nič. šak si sa pýtala prečo sa teším na pohlavie. no teším sa lebo ja som zvedavá. a ty si mi odpísala že to je jedno čo napíšeš. no a šak napíšeš to čo ti povie doki nie? šak ja viem že to není nikdy na 100%. kapisto?

janka1
7. máj 2009

mne je to uz viac menej jedno co to bude , len nech to je ok aj ked v kutiku duse stale citim, zeby som si priala viac dievku ako chlapca , ale co je uz tam to nezmenim a s chalanom urobim vacsiu radost drahemu 😀

andrea.m
7. máj 2009

a necítiš nič? ja som napr pri prvom veľmi chcela dievča a celé tehu som niekde v podvedomí cítila že bude chalan a pri druhom tehu som zase cítila dievku.

to verím že drahý by sa tešil viac chlapcovi. ja som raz pátrala prečo chcú chlapi väčšinou syna ked v konečnom dôsledku v prípade páriku sú im aj tak milšie devy. dopátrala som sa k tomu že chcú mať pokračovateľa rodu.

janka1
7. máj 2009

nic necitim, len to , ze chcem pre seba radost aj pre draheho 😀 😀 😀

andrea.m
7. máj 2009

žeby dvojčatá? 😀 😀 😀