Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

certica
1. máj 2008

jeeej pasula, si bola v BA uz? som nezachytila den nejak 😅 . tak vies, vsetci studaci maju fara, tak potom tazko zaparkovat 😀 😉 . ak teda myslis to parkovisko pred EU. my sme odtial chodievali kedysi korculovat, len cez ten dierovany povrch prejst, nic moc...

inac pekny nepracovny den. ja som nevyspata prvykrat po prichode domov 😎 😲

mory
1. máj 2008

certi no ajko? co malinky poslucha? 🙂

certica
1. máj 2008

ahoj mory, no v podstate poslucha, len si predlzuje nejak vecery a cas bdenia a dost casto sa teraz krmime, mam nejak pomenej mlieka asi z tej choroby mojej a teplot, tak idem nabehnut do lekarne pre tie homeo na mlieko...

ivka33
1. máj 2008

pasi, gratulujem ku skúške, mňa čaká posledná v piatok
čerti, mali ste ťažkú noc? čo sa malinkému nepáčilo?
leni, pozerala som fotky, prečo Lucku operovali?

certica
1. máj 2008

ivka ani nie tazku, len bol stale na prse, zaspal az po 2h

baby neviete, ci maju aj cesi dnes volno? myslim, ze hej, len 8.5. maju normal pracovny alebo nie?

mory
1. máj 2008

jak vam fajne ze mate volno 😝
certi po cisarskom sa mliecko roby pomaly ale nevzdavaj sa ja som koli tomu nekojila lebo mala sa narodila jak valibuk a chcela vela papat a ja som nemala tolko mliecka tak sme to vzdali ☹
a ten prvy mesiac bude trosku narocny kym si na seba a na nejaky ten denny rezim 😉 drzim palceky a ako viky? co hovory na maleho? 😀

mory
1. máj 2008

paska gratulujem ku skuske si jednotka 😉

certi a malinky je nadherny 😵 a co so sandrinkou? vies nieco ako sa ma Lukasko? ☹

certica
1. máj 2008

mory, ved prave preto chcem ten ricinus na tvorbu mlieka dnes kupit, vraj to zabera do druheho dna. ono nie je to zatial tragicke, len narocne, kedze sa potom krmime kazdu hodinu, ale doteraz som mala zasob dost.
viki je este aj vdaka tomu, ze ma lapla choroba, dost u babky a tak rozne, cely den bol len so mnou a malym doma v podstate 2 dni, co bol muz v praci a mama tiez, takze tazko hodnotit, ale je k malemu zlaty, nejak neziarli, len potrebuje byt vonku a mat program nejaky, vtedy je to fajn. no a ja som prakticky bola len v sobotu prvykrat nadlhsie vonku a v nedelu uz tie teploty, takze sa tu susim zavreta 😒

ivka, tak sa drz aj ty na skuske 🙂

vavka33
autor
1. máj 2008

Pasi gratulujem ku skuske.
Dobre ranko.

certica
1. máj 2008

no a o sandrike neviem viac, zatial sa neozvala nikomu myslim...

vavka33
autor
1. máj 2008

Certi a sviatky v cechach su aj dnes aj 8.maja.

certica
1. máj 2008

vavi ahoj, zuby uz vyliezaju?
hej? dik za info

mory
1. máj 2008

inak mne sa v noci snivalo ze som bola v porodnici ale na slovensku a ze som tam porodila eliusku 😀 bol to super sen lebo moja mamka tam roby tak tam bola aj cela rodina a bola sranda atd.. 😀
zeby mi nieco chybalo??????? 😀

katarina7
1. máj 2008

ahojte

paska
1. máj 2008

ahojte 🙂 dakujem 😀
nam tiež tie zuby lezu 😒 mava v noci stavy revu
čerti tak to parkovisko pred eu bola pohoda ale bola som ešte aj na chemickej vš a tam to je des 😖
už ti je lepšie? matrinko sa bude meniť každý týždeň iny režim 😅 ale neboj potom sa to ustali na každe tri mesiace 😀

katarina7
1. máj 2008

pasi gratulujem 🙂

vavka33
autor
1. máj 2008

Certi,nic nam nevyliezlo 🙂

zgurkaa
1. máj 2008

Paska aj ja gratulujem ku skuske 🙂 Inak cafte. Co bude dnes porabat???

katarina7
1. máj 2008

my budeme oddychovat ocina mame v robote tak budeme vegetit

paska
1. máj 2008

my ideme s lenadkou do zoo 😀 ask nebude liať lebo je už zamračené 😕

zgurkaa
1. máj 2008

Pasi, sa mate, aj my sme chceli ist do Budapesti...do ZOO....je to od nas cca 50 km.......blizsie ako BA 😀 Ale asi tiez budeme len vegetit ako Katka 😒

janka1
1. máj 2008

zdravim vas babenky 🙂

vavka33
autor
1. máj 2008

Ja som doteraz upratovala

andrea.m
1. máj 2008

no čaute.

paska blahoželám ku skúške.

ja sa drvím na štátky systémom-dve hodiny učenia a hodina spánku aby som nemusela do seba liať kávu 😉 aj tak mi v polsednom čase zaberá opačne,vypijem-spím 😀 a volali mi zo študijneho že si mam ponahaňať skušajucich nech mi nahodia známky na AIS lebo nepôjdem k štátniciam 😠 no čo už......

tonicka
1. máj 2008

Ahojte kočky. 😀 Ako sa mate? Pasi gratulujeme 😀 mory, eliuske gratulujeme k 16 temu vymesaciu 😀

certica
1. máj 2008

no caute, ja som na tom s demenciou cim dalej tym horsie. podla mojich najnovsich poporodnych vypoctov znamena uzivat ATB kazdych 8 hodin takto: rano o 8h (to len zhodou okolnosti som zacala prave o 8h 😀, aby ste si zas nemysleli) a vecer o 20h. takze ja uz 3 dni beriem penicilin kazdych 12hodin namiesto 8h. a to mi este lekvarka prizvukovala, aby som to dodrziavala tie intervaly. tak cul neviem, co dalej. ja to uz sibem secko

andy, no ze ti vobec zavolali, tu by to asi nehrozilo, teda za mojich cias na mojej skole 😀

andrea.m
1. máj 2008

no čerti tak dnes o 20.00 neber až o 24.00 a potom pokračuj 8.00-16.00-24.00 alebo lepšia varianta že to vezmeš o 22.00 a potom budeš pokračovať 6.00-14.00-22.00 ako je tebe lepšie,alebo to prispôsob Martinkovmu vstávaniu 😀 dúfam,že som ti pomohla 😉

a k tým školám to záleži od ľudí čo na nich robia a ja si myslím že skôr sa to stane externistom ako denným lebo dnes je na VŠ taký trend že naotváraju kopu externých odborov a potom nestihaju 😝 a stresuju študentov

paska
2. máj 2008

prva 😀 b 😀 bebe 😝

lenadka
2. máj 2008

co uz nespis??? 😲 inak vcera si to na mna vymysleli 😅 nechcela som ist na strasidla a kamoska ot tak zmenezovala ze som s ocitla v rade ani neviem ako a to ma vytiahli spred Zoo uz ked som isla stat do radu na listky, normalne spiknutie 😝 nebolo to zle ale 2 hod. stat v rade a 2 hod. sa motat po zamku auuuu moje nohy a krize 🙄 dalsi raz by ma musel niekto nadrogovat aby ma dostal na strasidla 😅 ...

lenadka
2. máj 2008

ale chlopi sa posnazili a decka nepomreli 4 hodiny sa hrali na ocinkov a ked sme vysli zo zamku cakalo nas prekvapenie /kuk fotoalbum/ 😀