Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
10. feb 2009

radka no neviem..ked poziciam ci by si to manzel andy rychlo nerpzmyslel 😀 😀 😀 lebo vcera sme mali podmaz joj-ku sudnu sien a sme sa podchvilou chcechtali na tom chlapovi-ze ona za to nemoze ze bol a je neverny ze to tak priroda zariadila...a moj hned na mna ze ked s nim ja nechcem mat dalsie ze si to bude musiet inde namiesat 😀 😀 😀

radoslava
10. feb 2009

Andy ja tiež neviem mam totalne hlavu v smutku. Počas roka neberu lebo budu proste plny a hotovo. Ja to tiež nechapem ako to mozu urobit ale vraj mozu. 😢
Andy nedaj ho ved je tvoj 😉

paska
10. feb 2009

😀 no vas čitať

radoslava
10. feb 2009

No Leni tak mu povedz že babo ešte nie , že stači ak budete len trenovat 😀

radoslava
10. feb 2009

Avoj Paska
aj Toničku som zabudla pozdravit
Toni zlatko ahojjjjjjjjjj

paska
10. feb 2009

myslela som ten podmaz 😀

lenadka
10. feb 2009

paska nemboj to sme sedeli v kuchyni pri kave 😀 co si ty uz zase predstavujes, decko este nespalo 😀 😀 😀

radi to mate tam fakt blbe s tymi skolkami 😝

paska
10. feb 2009

inak čafko 🙂 aj stratene sestry vitajte

lenus
10. feb 2009

Baby, je to fakt "TAK" s tymi skolkami, peniaze vezmu, ale dieta v priebehu šk. roka (napr. od februara)nezoberu a v septembri je etse prilis maly... Fakt hroooza, niekto "zamozgoval". MY davame Matuska od septembra, no do sukromnej, ale iba na pol dna...od troch rokov mi ho ale vezmu na cely den. Tak ten rok to nejak potiahneme a potom buduceho roku by som ho zapisala normalne tu do skolky, co mame za domom...DO statnej... No mozno sa mu zapaci v tej sukromnej a s dvoma prijmami to nejako utiahneme... No ved uvidime.

lenadka
10. feb 2009

inak mala je teraz taka zlata, chodi a tulka sa-to ako babo v ziadnom pripade, asi to bude aj tym ze uz cca 2 mes sme necvicili Vojta, lebo je v kuse chora, doma mame zimu a nechcem ju taku povyzliekanu drzat zo 10 min bez pohybu-aj nam povedali ze pocas choroby nemusime cvicit /tak sa vytesuje do skolku nemuslea a ani cvicit ma dalsie Vianoce/ a vcera som uz zas chcela nabehnut, ale potom som to vzdala a este uzivam to tulenie, lebo ak zase zacneme ani sa kumne nepriblizi 😝

lenadka
10. feb 2009

radka navrhla som mu hotove s detskeho domova a nechce-blazon!!! 😀 on asi rad trenuje 😕

lenus
10. feb 2009

Len musime este odplienkovat 🙂, lebo s plienkami nevezmu. Ale ide nam to dobre 🙂, za posledny tyzden sa pocikal doma iba dvakrat. No v noci a cez spanie este davame plienku....A na vonku samozrejme... iNak, hrozne blby cas na odnaucovanie od plienok, ked je vonku taka kosa.. Nokde ho budem z overalu vyzliekat, ked on povie "cikat" a cika do 3 sekund 😀

lenus
10. feb 2009

Leni, aj ja by som vzala z domova 😉

lenus
10. feb 2009

No, synatora mam uz hore, idem mu dat jest 😵 Dufam, ze sa vratim 😀

paska
10. feb 2009

nechajte mi tam aspoň jedno 😠

lenadka
10. feb 2009

lenus a manzel by bral?

paska
10. feb 2009

bral 😀

radoslava
10. feb 2009

som spat 😀
jej tak hotove by som brala aj ja 😀
Najlepšie take čačane blondave s krasnymi modrymi očami 😀
Ale ne srandu si robim

radoslava
10. feb 2009

Takze babulky idem žehlit a keby som sa tu dnes už neukazal tak trenujem
😀

andrea.m
10. feb 2009

lenadka prečo cvičíte vojta?

radoslava
10. feb 2009

A ak sa nezadari tak mi tam toho blondačika rezervujte

andrea.m
10. feb 2009

a mne čierného s hnedými očami. blondákov mam doma dvoch. nech niesme jak germanska rasa.

lenadka
10. feb 2009

paska 😀 oj nechce hotove..tak ti ostava...ja uz len trenovat musim 🙄 😀

andy mala skrateny krcny sval, bola aj na operacii a vraj stale cvicit aj ked nic nie je vidiet-vraj preventos kym bude rast aj vcera jej vravim pod ideme cvicit a tak zacala sama krutit hlavou a gulat sa pozemi a cviky co robia v skolke a akoze tym padom sme vojta podla nej nemusela vsak uz cvicila 😀 je prefikana 😀 😉

andrea.m
10. feb 2009

o tej operácii viem len som nejak nepostrehla že mate vojta preventívos. teda lucke sa vôbec nedivím že nechce cvičiť brrrrr.

petusko
10. feb 2009

čaute dievky 🙂
mne už nemusíte rezervovať nikde nič, predpokladám, že si vystačím 😅 😀 len nech je už tu medzi nami zdravé🙂
peťko tiež asi pôjde do škôlky tento rok, ak sa teda odučí od plienok. najprv na ten adaptačný pobyt a potom asi od januára naostro. s miestom by nemali byť problémy, tak uvidíme podľa situácie. 🙂
inak tu chumelica poriadna 😠 🙄

radoslava
10. feb 2009

Som tu žehlim ale reku idem vas kuknut
Andy my sme zas taky tmave vlasy a muž aj hnede oči
tak ja by som takeho blondačika brala 😀

radoslava
10. feb 2009

Petuško ty oddychuj a nenamahaj sa bude neboj všetko bude aj krasny zdravy chlapček a aj prasiatko na vianoce ako je v tej reklame.
JA NEMUSIM CAKAT JA UZ HO VIDIM
ja tu reklamu zboznujem 😀

radoslava
10. feb 2009

inak ked uz o tych detoch z detskych domovov sa bavime tak minuli rok v lete sme boli na Kunovskej priehrade to je kusok od Senice a boli tam na pobyte deti z DD. Boze boli take krasne a zlatučke a jedno dievčatko take zrzave s krasnymi velkymi pehami malo dva roky a malo tam aj bračeka a velmi sa so mnou a sabinkou chcelo hrat. Aj sa s nami hralo a hovorilo mi mama lebo Sabinku počula mi tak hovorit. No mne boĺo do plaču baby a hned by som ju brala keby sa dalo.
Bolo božska proste take zlatičko a žiarlila na moju sabinku 🙂

lenadka
11. feb 2009

radka ja ked som bola s malou v dojcaku na rehabke v MT tak sme mali spolocny dvor s detskym domovom a zakazali nam chodit s nasimi detmi na dvor ked tam boli domovaci, no a vychadzky sme mali az poobede tak aj ked bolo krasne museli sme cucat dnu a ani poobede sme tam nemohli ist ak tam boli domovacke deti...niektore boli fakt zlate, raz ked sme sa vracali z vychadzky som ich nacapala ako sa chcu prepchat bocnou brankou na ulicu bol tam taky krdlik od 3-6 rokov, napomenula som ich nech smikaju nazad, ze ich zrazi auto...a potom este z okna lebo okno som mala na tu branicku otocene...tak sa hned dali somou doreci, ze koho tu mam a tak...tak som vystrcila Lucku do okna a spolu sme sa chvilku rozpravali, ani s nich neodpadlo, ani som ich neuhryzla ani nic, tak nechapem preco tie deti tak izolovali...ved aj nase deti sa stretavaju s inymi na piesku, ihrisku 🙄 tak toto mi bolo take cudne, dvor mali pekny, nove ihrisko ale cele schovate za vysokymi betonovymi murmi jak v base/az na tu bocnu branu/

radoslava
11. feb 2009

Dobre ranko
Leni tak to je sila prečo ich tak izoluju. Fakt ako v base ved nikto ich neuhrizne a ak ich chcu pred niečim branit alebo schovavat tak ked raz odtial vyjdu do skutočneho sveta potom čo budu chudence robit.
Tieto čo som videla ja boli niektore aj postihnute napriklad nepočuli dobre a hovorili znakovou rečou. A jeden taky chlapček vedel trošku aj rozpravat a pytal sa mojho ocka či s nim moze ist domov.
nech si ho zoberie.