Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

zgurkaa
24. júl 2009

Ahojte. Ja som stale v robote 😒 Ale o pol hodiny koncim, ideme na vikend k svagrinej. Aj babicka tam doveze nase dietky. Bude velka oslava. Narodeninova party. Simka mala vcera narodeniny, Zojka jej o den starsia sesternica dnes a Filipko mal 19.7 4 roky. Takze 3 zo styroch deti budu oslavovat. A straaaaaasne sa tesim uz na moje deticky. Od nedele som bola bez nich, normalne som nevedela co s casom 😀 Prajem vam pekny vikend.

mory
24. júl 2009

zgurka paaaani to si ako vydrzala? 😕 ja by som nemohla byt tak dlho bez deti 😔

a simonke prajeme vsetko naj k narodeninam a prasnu oslavu 😉

radoslava
24. júl 2009

Caute kočky
Leni tak si to tam užite je tam prenádherne super.
Zgurka tak to Simke prajem vsetko najlepšie.

petusko
25. júl 2009

ahojte kocky 🙂
nemam ani casu na net, stale sme vonku, aj ranajkujeme aj obedujeme vonku, dovnutra chodime len spat 😅
dufam sa mate dobre aj s drobcami 🙂 my sme o.k., chalani rastu a menia sa mi pred ocami zo dna na den 🙂 marcelik robi pokroky, blaboce a smejka sa, je to nase slniecko 🙂 a petik je uz velky chalan, konecne sa mu pohol jazycek, tak sa tesime 🙂
lenus balhozelam k tehu, nech vsetko prebieha v poriadku 🙂 😉
zgurka, Simonke dodatocne vsetko nalepsie!!! 😉

zgurkaa
26. júl 2009

Dakujeme za gratulacie. Oslava bola super. Vonku pri bazene, fotili sme sa este s mokrymi vlasmi....Darcekov habakuk. Simca ostala u sesterky na prazdninach a Misulu uz mame doma. Ked ma v piatok zbadala, stale ma len objimala a opakovala mi, ako ma lubi. Zlata bola. 😵

lenadka
27. júl 2009

zgurka ako moja mala po prvych tyzdnovych prazdninach u babky, nalepena na mne, stale ma bozkavala a stiskala a potom ma pol dna drzala za ruku, co sa bala ze jej odidema veru aj som po 32 dnocj odisla na dalsi tyzden a na vikend prisla a potom zas=minule leto bola u babky 3 tyzdne a ja na vikendy od piatku do nedele s nou. Ale potom zrazu ked sme prisli domov, zostala taka odvazna a kludne u babky tyzden pobudne, lebo vie ze ju prideme vziat alebo aspon pozriet a babka ju suuuuuuuuuper rozmaznava 😀

idem pozriet tie fotky 🙂

lenadka
27. júl 2009

zgurka, tie satocky im strasne pristanuuu 😵 😵 😵

zgurkaa
27. júl 2009

Lenadka dakujem.
Ja som chora. Mam teplotu, nadchu, kaslem..... Sla som z roboty k lekarke, ze mi na dnes predpise oddych a ona ze cely tyzden. Vtipna. Tak som jej slubila, ze si vezmem dovcu a do stredy nevyleziem z postele. Mam aj ATB ☹

andrea.m
27. júl 2009

zguri to je blbe....skoré uzdravnie prajem. a ozaj aj ja mam detail zo Simonkinho tabla a je ju tam lepšie vidno ak chceš pošlem ti. to len tak na okraj.

zgurkaa
28. júl 2009

Andy dik. Fakt tak posli, budem rada 🙂

andrea.m
28. júl 2009

no a už som chorá aj ja. síce bez teploty ale nádcha a bolesť hrdla ☹

andrea.m
28. júl 2009

zgurka pošli mi do ip maila alebo skypa

andrea.m
28. júl 2009

baby ja už som z tej mojej Tami na prášky. tak zlé dieťa si ani predstaviť neviete. ona ma týra. rpzpisovať tu podrobnosti ani nejdem lebo to je tak na 3 strany ale už som na konci zo silami.

radoslava
28. júl 2009

Caute babulky
ja som chytila nakupnu horučku, vsade zlavy a kedze nastupujem do prace nechcem zaostat za kolegynami 😀
Mame vyslovene babsky kolektiv a dost novym mladych bab takze to tam vyzera skor ako na modnej prehliadke.
Ale uz som nakupila tolko handier hlavne tričiek ze som zasobena aj na buduce leto poriadne.
Dokonca som dnes aj jesennu bundu kupila zo 40 eur ju zlacnili na 10 eur.
Neviem prečo lebo je superná.
Dieta som tiež vybavila na buduce leto takze sme ockovi riadne vybielili učet. 😀 😀 😀

zgurkaa
28. júl 2009

Andy, no asi som to na teba preniesla... nechtiac. Rychlo sa vyliec, mne je uz lepsie. Radi to poznam, aj ja som nakupovala jak utrhuta z retaze, ked som sla do roboty. 😀

petusko
28. júl 2009

dobry vecer 🙂

andy skore uzdravenie 😉

radka, zgurka, tak uz len kvoli tomuto sa oplati ist do roboty, nakomplet vymenieny satnik 😀 nuz, ja este asi dost dlho budem chodit v starych veciach 😀 😀

andrea.m
29. júl 2009

peťuš ty žiješ???? 😕

petusko
29. júl 2009

jasne andy, len nam tieto krasne letne dni nejak rychlo ubiehaju doobeda varim, periem, upratujem, zavaram a pod. a poobede program s detmi, bazenik, ihrisko, bicykel a zavrsime to prechadzkou a pivkom u tatinka 😀 😝
petik tento tyzden uplne bojkotuje obedny spanok, takze vecer padam do postele spolu s nimi, popripade este zvladam posedenie s kamoskami na dvore 😀

andrea.m
29. júl 2009

o spaní mi ani nevrav. tami vstáva o 6.00 večer ide spať najskôr o 22.00 a cez deň spí necelú hodinu,filipko vôbec. no a ked k tomu pridám to ako ma tami týra tak mám dosť. boli sme 2 týžne na vidieku a len čo dopratam pôjdeme asi znova. dnes sa chystáme na dopravne ihrisko ked príde tato z roboty.

petusko
30. júl 2009

ranecko 😎 davam kafe a idem umyvat okna v spalni a v detskej 😝 aj navlecky vymenim, zaclonu operiem, mam dnes nejak na to chut 😕 😅
andy, nesmies sa dat od tami tyrat! musis jej razne dat na vedomie, ze TY urcujes pavidla a hranice. jasne, ze bude klast odpor, ale musi to pochopit a cim skor tym lepsie. aj petko ma teraz casto naladu "hodim sa o zem" ale ja si ho vtedy nevsimam, kludne ho prekrocim, alebo odidem do inej miestnosti. trva mu to niekedy aj 15 minut, ale nakoniec pride sam za mnou a prituli sa. alebo nanovsie sa zlosti uplne pre nic, len tak, vtedy staci ak ukazem prstom na "jeho" miesto v obyvackovom kute, poviem, aby sa isiel ukludnit a potom ho budem cakat. odkraca, tam sa poriadne vyzlosti, vykrici, sem-tam aj vykope z nervov a potom pride s usmevom naspat. ja sa sice casto premaham, aby ruka nevyletela, ale toto funguje lepsie.
ono mam pocit, ze prave ide na nase deti to prave obdobie vzdoru 😖 ja sa desim toho, co bude petik robit v skolke. stale sa bojim, ze mi ho vratia ako nezvladnutelne a nevychovatelne dieta 🙄

petusko
30. júl 2009

no takze po zvazeni vsetkych pre a proti som sa nakoniec rozhodla, ze dnes iba vymenim navlecky, otatne hlbkove upratovanie nechavam po prazdninach. bud. tyzden tu budem mat Emmku potom este na tyzden Martinka, takze potom to tu bude vyzerat este horsie ako teraz 😀
ozaj baby, uz ste boli s januarcatkami na 2,5 rocnej prehliadke? 😕 my mame ist zaciatkom mesiaca.

andrea.m
30. júl 2009

peti budeme dve. tamarku mam za 3 chalanov.

petusko
31. júl 2009

no co je sovy??? 😕 😕

andrea.m
1. aug 2009

leto

tonicka
1. aug 2009

Ahojte.Andy, Peťuško ma pravdu, treba to zarazit,Karolik sa ma snazi vydierať, ale nedam sa......... to je este horsie. Oni potom skusaju, kam až možu zajst. Zakaz jej nieco čo velmi chce a nech aj vrieska... ja som teraz tri dni nedala sladkost 🙄 , skusala vselico a nakoniec pride so strasnym placom ze chce didinku, to je jej posledna moznost a tam vyvadza tak ako o zivot...... ale nepovolim a teraz uz vie ze sa musi ukludnit a potom prist a povie mi uz neplacem uz sa usmievam..ale tu coko nepovolim, didu dostane, lebo o to povodne neslo, to je uz len ukludnovak a chcenie vyhrania nejakeho boja. 😉 Neviem ci pisem zrozumitelne, mam uz 4 den krizu, aj kvoli neposlusnosti 😖

andrea.m
1. aug 2009

ty ešte kojíš? klobuk dole. s tým zakazovaním sa snažím len tami ma ochrancu a mňa to potom stojí veľmi veľa energie udržať oboch v medziach normy. zakazane je u nas už snad vsetko co sa zakazat dalo 😝

tonicka
2. aug 2009

andrejka, veru hej, asi az do 18 a potom rovno ona bude niekoho 😀

andrea.m
2. aug 2009

a surodenec čo ked príde? či budeš oboch naraz? 😀 no nevien, neviem čo potom z tretím... 😀 😀 😀

lenadka
3. aug 2009

ahojte baby 🙂
petuskooo teba som uz davno necitala, ako bolo u vasich? ci co sa pytam nie, urcite odych! 😵
Malu som mala tyzden u nasich tak mne to neposluchanie uz chybaloooo 😀 a uz je otrava na muchy doma, tak som vo svojej kozi a dokonca ju mam dnes v praci 😀

andrea.m
3. aug 2009

lenadka tak si užite spoločný dník.