Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
27. aug 2009

čaute. lenadka šikovná si. len ich tam pekne nechaj nech si ich stiahnem také vymódene tie fotoše 😀

siske všetko najlepšie k meninkám a boštek od Filipka 😎

peťuško bože koľko roboty...ja ešte len teraz rozlepujem oči a pijem kávu 😅

radoslava
27. aug 2009

Caute
Petuško na čom fičiš napiš aj ja si dám 😀 😀 😀
Siske všetko najlepšie anjelikovi 🙂
Lenadka idem kuk ale mne neva ved vieš

zgurkaa
27. aug 2009

Sme s5 z dovcy. 🙂

andrea.m
27. aug 2009

vitaj doma zgurka

zgurkaa
27. aug 2009

Diky 🙂

radoslava
28. aug 2009

Dobre ranečko
kavičku si dá kto voda sa už varí 😀

petusko
28. aug 2009

no jasne, zvikendieva sa 😀 uz je tu pusto 😀
radka ja ti neviem, asi treba fakt jeden den total vypnut a potom nevies co so sebou 😀
zgurka napis, ako bolo. pocasie vyslo, ze? a foto? idem kuk, ci si nedala.
a potom prcham do postele, dnes bolo otras teplo, clovek je unaveny aj z nicnerobenia 😝

tonicka
28. aug 2009

lenadka super. Zguri, sa mas, my ficime zajtra vecer 😀 petusko, co je to vypnut? to by som musela dieta vypnut 😀 😀

tonicka
28. aug 2009

prave mi zaspalo dieta a to cez den uz nespi, ale odkedy vecer nedidinkujeme, tak chodi takro neskoro, keby cez den spala, tak o pol 1 v noci 😅

radoslava
29. aug 2009

Babulky dobre ranko
zachvilku fičime na dovolenku. Ale nie na dlho. Školka čaká. Iba do Zvolena.
Tak sa tu majte pekne

andrea.m
29. aug 2009

prosím vás nepíšte už toľko nestíham čítať 😝 😀

zgurkaa
29. aug 2009

Fotky pridam urcite, ale mame navstevu na vikend 😉

andrea.m
30. aug 2009

šup na prvú stranu

petusko
31. aug 2009

ahojte 🙂
tak petik uz ma vybavu v skolke... ☹ zaniesla som mu tam paplonik, vankus, pyzamko, papucky, nech v stredu nejdeme nabaleni ☹ jezis, mne je strasne, akoby som ho isla vystahovat z domu ☹
najlepsie je, ze rano sa ho pytam, ci ideme v stredu do skolky a povedal mi ze nie nie 😅 😕
no idem zahnat blbe myslienky pracou, idem vymenit postelne pradlo, uz sa perie jedna varka, dalsie dve cakaju 😝 kvetinky mi treba vonku obriadit a poobede pojdeme na ihrisko.

petusko
31. aug 2009

zenuse co je toto??? 😕

andrea.m
31. aug 2009

peti ešte že ťa máme 😉

paska
31. aug 2009

bry večer 😀 tu nik? už tu nikto nesoví??? 😕

petusko
1. sep 2009

ranecko 😎
paska, ty sa tu vzdy zjavis v taku pokrocilu hodinu, ja tu dovtedy sovim a nikde nikoho 😅
dnes mame last free day, tak ideme k nasim 🙂

petusko
1. sep 2009

a prajeme vsetkym skolo- a skolkopovinnym, nech si dnesok uziju este 😉

andrea.m
1. sep 2009

morikovy ktorý šiel 1x do školy už dnes prajeme krásny deň 🙂

peťuško pekný výlet

maryn
1. sep 2009

ahojte 🙂
aj aj prajem vsetkym krasny dnik, taky posledny prazdninkovy 😎
moriky tak vela stastia, nech si najdes veeela kamosov 😵
petusko ja mam rovnake pocity, uf to bude zajtra fuska 😢
idem ja tiez daco porobit, kym Nelus spi

andrea.m
1. sep 2009

no zajtra to u nás vypukne 😝 mám obavy hlavne o Tami tak dúfam, že nám to dobre dopadne

radoslava
1. sep 2009

Ahojte babulky
ja ani spat nemožem cely den ma prehana to už asi od strachu čo bude zajtra 😢
😀 😀 😀

radoslava
2. sep 2009

Dobre ranko
tak ako babulky, zvladli ste dnes odvod do školky. Ja už to mam za sebou aj na urade som bola.
Idem pre nu o 14,30 chudatenko snad to tam dovtedy vydrži. Neplakala vobec bola taka statočna ta moja žabička.

lenus
2. sep 2009

Ahojte, aj my sme dnes 1x v skolke, rozlucil sa v pohode, dal pusinku mne aj mnazelovi, len potom ked uz videl, ze realne odchadzame, tak zacal trochu mraukat, ale potom mu ucitelky dali nejaku pracu - neviem co 🙂 a odviedli ho, tak snad tam nekvili 😉 Sa bojim normalne zavolat, ci je v setko v pohode 😉

radoslava
2. sep 2009

Lenuš , neboj je to v pohode. Musim ta ukludnit lebo tym aj seba ukludnujem ze vsetko je OK. Upratujem dnes od rana jak diva. Len aby som zabudla na to že je v školke.

lenadka
2. sep 2009

ahojte,
nam skolku posunuli, este ju prerabaju-menili okna, prerabali kupelne a tak otvoria az od pondelka, ale mala je uz zvyknuta, len dufam, ze po vegeteni doma pride na chut rannemu vstavaniu 😅 lebo o 7,00 je jej skoro a potom ked vstava neskor je posledna v skolke a to byvame najblizsie-len cez cestu 😅

petusko
2. sep 2009

ahojte 🙂
tak aj u nas to prebehlo fajn, dokonca sme neplakali ani maly ani ja rano 😀 aj tam spinkal, pekne sa napapal, ze prvy sedel pri stole 😀
ked som prisla po neho o pol tretej, tak mu aj slzy vybehla, ked ma zbadla, ale potom sa mu aj tazko lucilo s kamosmi 🙂 dosltal aj taky uvitaci dekret, si to pysne niesol domov 🙂
som zvedava, co zajtra, dneska to bolo este nove pre neho, ale ked zisti, ze to kazdy den musi...no neviem 😅 😕
teraz je taky nejaky kludny, tusim sa vyblbol tam, tak je z neho iny chalan 😕 😅

radoslava
2. sep 2009

Ahojte
ja som prišla pre malu ta ked ma zbadala tak sa chudatko rozbehla skočila mi na ruky a objala okolo krku a nepustila ma. Musela som ju tak niest az domov. Teraz ked chcem odist len na schodište tak je plač chodi za mnou stale. Snad sa to zlepši.
No a PIKOSKA mala na sebe cudzie nohavičky a pritom ma v skrinke dvoje. A učitelka vie ktora jej je pretoze ju prezliekala.
Prať budem asi stale pretoze vsetko co mala aj nahradne je špinavé 😀 😀 😀

petusko
2. sep 2009

fiha radka, tak sabinka si aj obnovuje satnik 😅
ja zas musim petula pochvalit, ze prisiel domov uplne cisty, zajtra si moze obliect tie iste veci. to sa mu doma este nepodarilo sa najest bez zababranych rukavov 😅