Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
24. sep 2009

Ahojte, no takze aj dnes.. ani nakrok ma nepustila, uz jacala 😖 A naobed by zaspala ale zase tam jacal taky maly chlapcek a ked uz vyzeralo ze zaspia, tak zacali pilit stromy 😅 a tak... Ale co uz , sak som tusila, ze to nepojde hladko 😎
Andy si jednicka 🙂
Chorobkam skore uzdravenie 😉

lenadka
25. sep 2009

petusko auuuu ☹ fukam bibinu, nastastie taketo sa rychlo hoji 😨

mne babka vcera rozpravala ako bola mala nestastna ked ju viedla do skolky, lebo si zabudla...asi vas nenapadne ze co....namalovat si oci 😀 😀 😀 -ma to 4,5 roka a co to /dostala take malicke detske malovacky/? Vecer si somnou pravidelne cisti plet, musim jej dat vsetko od pletoveho mlieka, cez tonikum, nocny a ocny krem-usulali by ste sa ako si vklepkava kremik pod ocka 😀

petusko
25. sep 2009

ranecko 😎
ja furt chora, neiem, ci nepojdem k dr. 😖
Petko sa dnes chysta do skloky a nechce si dat povedat, ze nejdeme. dovliekol mi topanky do postele, ze "maminka s tebou pani ucitelku". ohromne som teda zvedava na pondelok...
idem si dat kavu a nejake lahke ranajky.

lenadka
25. sep 2009

ahoj jani ja som prave dopapala, kava len na dne a idem do terenu 😝 ako sa ma nostek?

petusko
25. sep 2009

ahoj Leni, dobre sa ma, ono to len vyzeralo hrozivo, ale teraz ma oslabene tie cievky asi z nadchy tak hned krv tiekla. panecku, ale triasla som sa ako osika 😒
no idem sa trochu uclovecit a padam do mesta. 🙂

tonicka
25. sep 2009

Ahojte, nechala som strasne placuce dieta v skoke 😔 Trhalo mi srdce a 10 minut som len sedela v aute a tiekli mi slzys 😔 Inak potom mi pisali ze uz dlhsie neplace, ze sa hraju a ze papa vykostkovane hrozno 🙂 , ale aj tak mam strasne zly pocit... uz v noci mi stale plakala, maminka kde si a pod sem a este teraz toto.. 😖

maryn
25. sep 2009

toni neboj, aj my sme mali rovnake pocity, to vsetko prejde a do skolky sa bude tesit, drzkajte sa a nemaj zly pocit ved si ju nenechala na ulici, ale niekde kde sa o nu staraju a nauci sa kopec super veci a bude mat super kamosov.
viki robil to iste a teraz ked nejde do skolky tak sa ma cely den len vypytuje ze kedy tam uz pojde 😉

petusko
25. sep 2009

tak som nakoniec u dr. nebola, blo tam strasne vela ludi 😒
toni, klud, sadni si, urob kavu a oddychuj. viem ake to je, ze myslienky su stale pri malej. mne sa prvy den zdalo, ze aj ked kohut kikirikal, ze to Petko krici na mna 😀 tiez som plakala. ale ovela viac mi bolo luto a slzy tiekli ako hrachy, ked isiel prvykrat bez placu. vtedy mi doslo, aky je velky a samostatny a vie sa zaobist par hodin aj bezo mna. ked plakal, vedela som, ze ma potrebuje a ked isiel s usmevom, tak to bolo take...zvlastne.
ale vidim uz aj za tie dva tyzdne, ake pokoroky a zmeny to u neho urobilo🙂

paska
25. sep 2009

ahojte 🙂 tak ta horučka bola len jeden deň, dneska ešte nemal (klopklop) som rada... inak práve sme vstali 😅 aj somnou už dávno som nespala poobede

toni viem ako ti je ..ale toto som zažívala len pri sise, cely deň som v robote rozmýšlala či ešte plače a čo asi tak robí... keď išiel do jasiel andrejko už som až taký strašný pocit nemala 😕 aj som si nadavala že čo som to za mater keď ma to až tak netrápi 😅

radoslava
25. sep 2009

Toni vydrz moje zlatko. Ja som mala to iste, ale pekne ze ti aspon napisali mne nie som stala pod oknom. Potom som si doma poplakala. Noci boli hrozne a stale este su , i ked stale menej.
Ja už po dvoch tyzdnoch v praci sa začinam aj na nu sustedit 😀 😀 😀 doteraz som bola stale myslienkami pri Sabinke.
Dnes zase zopar škrabancov inak mala. 😠 Toho krpateho Pata asi osobne doškriabem ked mu to ta moja nevie vratit 😀

paska
25. sep 2009

nikto nesoví? 😕

radoslava
26. sep 2009

Ahojte ,
my už mame dnes za sebou bicyklovanie a sutaž psikov.
Sabinku ta sutaz velmi nebavila takze sme sa viacmenej šmykali na detskom ihrisku.
Zato psika by chcela , boli tam k adopcii. No ja do bytu psa ani za nic na svete nechcem.
Chudak s kym by bol cely den, všetci sme preč.
Ale sme jej povedali že nie a vysvetili sme jej a povedala že dobre a išli sme preč.
Asi si to rozmyslela lebo havinkovia po nej skakali a boskavali ju boli to šteniatka a to sa jej velmi nepačilo to boskavanie 😀 😀 😀 😀

paska
26. sep 2009

radi 😀
naši si vo štvrtok kúpili psíka, srnčí ratlík je strašne malinký 😵 sisa je z neho hotová a andrejko ten sa neho pozrel a hovorí mi že mami to je opička? 😅 😀

petusko
27. sep 2009

pekna nedela sa praje 🙂
nasmu Petinovi je jedno aky pes, cim vacsi, tym lepsie. neboji sa 😅 zato ja mam bobky aj za neho 😀
zajtra este nejde do skolky. stale strasne kasle. neviem, ci nepojdeme zas k dr., ved tyzden berie lieky a kasel sa este zhrosuje 😒 aj v noci som mu bola dat dvakrat napit, tak hod dusilo 😒

zgurkaa
27. sep 2009

Ahojte, co mate noveho? Idem citnut. 😉

radoslava
27. sep 2009

Ahojte prečo je vikend taky kratky. 😀 😀
Petuško velmi ho v noci dusi?
Nam dala Dr na to take kvapky myslim TUSSIN sa volaju vraj to je na ten draždivy dusivy kašel.
Teraz naposledy som ich raz v noci použila a hned kašel prestal.
Paska aj ja by som chcela psika , len keby som mala rodinny dom alebo popripade keby som bola doma. Asi si ho kupim na dochodok 😀 😀 😀

radoslava
27. sep 2009

Ahoj Zguri 😉

radoslava
27. sep 2009

Zguri super foto prave som čihala

petusko
27. sep 2009

radka, dusi ho moc, pred chvilu sa az povracal 😒 ja mu davam stoptusin. ale aj tak asi zajtra pojdeme k dr. uvidim, aka bude noc. ak sa bude budit s kaslom, tak pojdeme. lebo len dnes rano som mu zacala tie kvapky davat. doteraz bral triffed, to vraj aj na kasel malo byt, no neviem... 😒

radoslava
28. sep 2009

Dobre ranko
Petuško dufam že je už Petikovi lepšie a že noc bola OK. Boli ste u dokiny?

paska
28. sep 2009

ahojte my ešte stále doma kašle jak starý chlap 😒 vôbec žiadna zmena... sopel,kašel 😒

petusko
28. sep 2009

ahojte
my sa akurat ideme obliekat a ideme k mudre. v noci bol hore kazdu hodinu s kaslom a revom 🙄
som zvedava na dnesny cirkus, drzte palce 🙄
sa mi zda viac chory ako pred tyzdnom 😒

paska
28. sep 2009

neboli tí naši spolu na fláme? 😀 😀

petusko
28. sep 2009

mame atb 🙄 augumentin kazdych 12 hodin 🙄 som to vedela, ze mu je hrosie. takze zase cely tyzden doma a vnutri. som zvedava, dokedy bude Marcelik odolavat. no na prd naladu mam z toho 😒 ☹
ale dnes to bolo v pohode, vobec neplakal, len troska mrnkal, takze ho vysetrila dokladnejsie ako minule. ktovie, ci vobec pred tyzdnom daco pocula. mozno mal mat atb hned a uz by bolo dobre. no ako je tak je, viac-menej sme to ocakavali s nastupom do skolky.😖

lenadka
28. sep 2009

petusko, paska ☹ ja som mala vlani taky problem a tento rok ocakavam znova, ze po nastupe do skolky bola od Vianoc stale chora-opakovalo sa to iste dokola az do marca-aprila, ked ju uz chcela Dr. vypisat z kolektivu-riadne mi prilepilo vtedy-ostat na RD zrazu 🤐 nastastie to potom preslo 🙂

tonicka
28. sep 2009

mne sem nepridava prispevky 😖 uz4 dni 😠

paska
28. sep 2009

nespím 😀

andrea.m
29. sep 2009

prečo? 😕

paska
29. sep 2009

neviem 😕

petusko
29. sep 2009

nerusim? 😕 😀
Miske zgurkinej vsetko najlepsie k meninkam 😉