Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
8. okt 2009

auuuu 😖 tak to je nepekne 😠 dufam ze sa to vyriesilo 😉 a ze uz jej to neurobi

maryn
8. okt 2009

petusko kde si? ako ste dopadli u dr.?

petusko
8. okt 2009

nesiel mi internet 😠
boli sme u dr. vzala nas nastastie prednostne, petik bol velmi statocny, vobec neplakal, popocuvala ho, prehmatala brusko, povypytovala, co jedol a tak. spomenula som, ze od vikendu uz polka skolky vracala postupne, takze to asi bude nejaka viroza protivna.
dostal injekciu, netusim aku. bolo mi to v tej chvili jedno, len nech mu je lepsie, lebo vracal este aj cestou v aute ☹
odvtedy nevrackal klop-klop 🤐 samozrejme ma dietu, co mu neviem vysvetlt, je hladny a nemozem mu nic dat, len vecer kustik rozka sucheho dostane. poschovavala som vsetko jedlo, dzusy, nech ho to nedrazdi 😒
probiotika nutrolin B mu dam a este mi dr. odporucila Rehydron (?), neviem, ako presne sa to vola, je to taky prasok, zarobi sa do vody a je to akoby domaca infuzia. dufam to potrebovat nebudeme 😒
teraz spinka uz od dvanstej, chuda je vysileny, navyspaty a hladny. aj pit moze len po troskach,nie narazovo. no nejako to zvladneme.
maryn,no super, takze vy ste uz nadobro skoncili so skolkou. to ma mrzi ☹ ale radsej nech ste zdravi, ako sa trapit a v kuse byt na atb. drzte sa. 😉
andy, boze vy tam mate stale veselo, ci v skole ci v skolke 😅 inak vitaj kolegynka z rodicovskej rady, mozeme si vymienat skusenosti 😀
idem vyvesat, periem uz druhu varku, nadranom uz petko spal v teplakoch, co mal vsetky pyzamka ogrcane 😒

andrea.m
8. okt 2009

peťuško som rada že sa peťkovi aspoň trošku uľavilo. dúfam že to bude už len a len lepšie. no ja sa rozhodne nemôžem sťažovať na nudný život teda. 😅

andrea.m
8. okt 2009

inak ja sa dnes s deťmi ani neuvidím. Filipko ma do 16.00 šachový krúžok a Tami vyberie zo škôlky Marek aby ma nevidela. ja idem o 16.00 na tú schôdzu a potom rovno do nočnej ☹

petusko
8. okt 2009

dakujem baby inak, ze ste na nas mysleli 😉
andy, aspon im budes vzacnejsia zajtra. filipko je taky sachista? no toto, ja takym logickym a matematickym veciam vobec nemozem prist na chut 😅 😝

lenadka
8. okt 2009

ahojte, petusko to mal asi proti vrackaniu injekciu, ale inak su aj cipky, tak mozno to bolo nieco ine, nech sa rychlo uzrdavi a hlavne nech to neprenesie na Marcelika 🤐 😨

andrea.m
8. okt 2009

neviem či vôbec má páru čo je šach 😀 ale veľmi tam chcel chodiť tak som ho dala. maju to každý štvrtok a vtedy ešte nemá nič. teraz mu ostal bez krúžku už len pondelok a víkend 😝 .dúfam že ho to bude držať čo najdlhšie aspoň nebude mať čas sa flákať.

petusko
8. okt 2009

leni dakujem, no neviem, ci sa tomu ubranime, lebo ja som pri Petkovi bola do rana, takze ak to lapnem ja, ideme dalej na Marcelika. 😒
idem si trochu lahnut, spia obaja. chudak aj manzo je nevyspaty, Petik nas v noci volal oboch, ze tatiii maminaaa... sme vystretlili ako rakety obaja.
verim, ze uz bude dobre, nebolo mi vsetko jedno, az zamdlieval, ked ho napinalo 😔 🙄 ☹

petusko
8. okt 2009

to je dobre, ked chce, nech chodi. ako vravis, aspon ma vyplneny cas. lepsie ako sediet pred telkou. 😉

tonicka
8. okt 2009

boze,kočky.... dufam,ze to nie je chytlave cez net 😕 a zelame skore uzdravenie vsetkym zucastnením 😵

tonicka
8. okt 2009

moje dieta ma dnes didinkovu krizu, my sa kojime každých 7 dni 😅 😀 ale nie večer 😝 este nespi

tonicka
8. okt 2009

tak bru noc 🙂

paska
9. okt 2009

ránečko 🙂 toni bože Karolinka riadna sova 😀 už aj ja som bola tvrdá o 22:52

peťuško držte sa 😉

maryn a prečo ste skončili? mohla dať aspon odklad polročný ... moje deti keď začali navštevovať detskí kolektív marodili každé dva týždne bola som zúfalá ale imunita sa im po čase prispôsobila a chorí tak že na atb su 2x za rok
ale to je náš prípad neviem ako chorôbky prežíva tvoj štuplík 😉

lenadka
9. okt 2009

cavte, tak mame skolaudovane 😀 nejake velke pripomienky neboli, len ze fasada a zabradlie treba dorobit 😉 v podkrovi ani neboli pssssssssst 🤐 😀

radoslava
9. okt 2009

Dobre ranečko
Petuško tak už hadam bude Petikovi dobre. Statočny bol u tej doktorky posielame mu vela pusiniek na vyzdravenie.
Možno dostal kalciovku, ja som tak dostala ked som vracala a hnačkovala.
Tonička kojiš už len kazdych 7 dni a to maš mliečko

petusko
9. okt 2009

ahojte 🙂
petko je uz zda sa v poriadku, viac uz nevracal, na ranajky spapal roztek s dzemom a zatial o.k. chcem okolo obeda zavolat doktorke, kedy moze ist do skolky, aby nenakazil ine deti.
ja som sa prave vratila od mudra, dostala aom aj ja atb, take iste ako mal petik, len v tabletach 😅
a dostala som pozvanie na preockovanie proti tetanu. ze moj rocnik s teraz ockuje 😝
tatino nam vari zeleninovu polievocku taku lahku, budeme mat vsetci, aj marelik si da 🙂

petusko
9. okt 2009

lenka graulujem ku kolaudacii 🙂 to je na oslavu 😉
mmch, ja som vcera vytuhla asi o pol desiatej, petko zaspal vedla mna, takze tati spal v detskej, ze sme tak chutne spali 😅

radoslava
9. okt 2009

Lenadka parada gratulujem. 😉

lenadka
9. okt 2009

dakujem 🙂

jani som rada ze petuskovi je uz lepsie 🙂

toni aj ja sa cudujem ze mliecko mas pri takych pauzach 😀

tonicka
9. okt 2009

cudujem sa aj ja , ale asi by ma zahlusili maminy co sa snazia mat mlieko, a koja ako dive 😀 😝

andrea.m
9. okt 2009

ty si neskutočná dojka. sa tým môžeš aj živiť. 😀

tonicka
9. okt 2009

😀 😀 😀 andrejka, vazne nad tym porozmyslam 😀

tonicka
9. okt 2009

Kočky, čo hovorite na stretnutie posledný novembrový víkend? pripadne uz od piatku ak by ste mohli 27 az 29.11 😕 😉

lubica69
9. okt 2009

Ahojte všetky žienky zdravím Vás 😀 😀 😀
A vy si tu už ako dlho fungujete A ja som hľadala hľadala a vravím si nik január 2007 😢
A čo som ja slepá bola??? 😅

petusko
10. okt 2009

ranecko 🙂 uprsane, ale napriek tomu mam celkom dobru naladu. idem si daf kaficko 🙂
lubica vitaaaj, cit sa medzi nami dobre 🙂 fungujeme uz dlllllho, teda ja tu ani nie som od zaciatku temy, ale mam pocit, ze tieto baby poznam vecnost 🙂 😉
toni, ja sa velmi rada stretnem, ale uz teraz hovorim, ze isto nepridem na vikend, ale len na jeden den ☹ a kde by sa to spachalo? 😕

zgurkaa
10. okt 2009

Dobre ranko. No kde ste vsetky? Ja tu sama ten burciak neyvladnem 😀 Ani medovinu, klobasku, cigansku a ine jarmocne jedla....a to nie ze by som sa nesnazila 😀

tonicka
10. okt 2009

čau lubica, vitaj a zarad sa... my fungujeme uz od tehulkovania, s mensimi a vacsími turbulenciami 😀
petusko, to vymyslim,ked sa mi potvrdíte ze sa naozaj stretavame 🙂 myslim, ze ked si zarezervujeme ten vikend alebo den,tak nieco uz len volne najdeme... a miesto dost zavisi od toho ci pojde aj Andrejka...ona je tusim z najdalej 😉

petusko
10. okt 2009

zrurka, neprovokuj 😀 my stale len tak dietne varime kvoli petikovi, ale zajtra bude konecne maso uj u nas 😅

petusko
10. okt 2009

zgurka prepac, som ta premenovala 😅
toni, ja sa hlasim, ale teda len na jeden den. takze nie ze to bude niekde na sirave 😀