Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
13. nov 2009

Petuško čo sa bojiš piatka 13
ked už chceš večer

andrea.m
13. nov 2009

vy ste strašne aktívne

petusko
13. nov 2009

aaa dockala som sa 😀
tu to inak fici 😕 😀

dorotka
13. nov 2009

caute baby prisla som vas pozdravit. kde a kedy mate to stretko o ktorom tonicka pisala na vrazdach.

tonicka
15. nov 2009

DOROTKA, V JASENICI A 27-29.11 😀

petusko
16. nov 2009

ranecko 🙂 nestiham citat 😀
ahoj dorotka, ako sa mate? co baby? pani, ved Patka uz bude mat rok! 😲

baby, inak kto je isty na tom stretku. nie ze tam nakoniec bude 2,5 cloveka 😕 😀 my zatial platime na sobotu 🙂

petik je v skolke, ale neviem, ci nebudu zasa doma, v skole je malo deti. 😒

andrea.m
16. nov 2009

ránečko...tak mi neprídeme ☹ bohužiaľ robím a už sa to nedá vymeniť...deti mi až teraz raňajkujú a Filipko tvrdo bojuje proti vitamínom v podobe zeleniny 😠

tonicka
16. nov 2009

petusko, zatial sa odhasila len andrejka ak dobre vidim... takze paskovci, čertikovci, Toničkovci, marynkovci, zgurkovci na vikend a lenadkovci, radkovci, peťuškovci len na sobotu a este možno zuzu13...

A ak by sa pridala "domaca" Dorotka 😉

Este od vas potrebujem vedieť kto pridete v piatok, kto v sobotu a ci budete len obed, aebo aj veceru a ci v nedelu končíme ranajkami alebo obedom.... a teda ci bude piatok vecera, sobotu komplet a nedela teda ranaky aj obed... a ci moze byt napr, ryza s maskom, napr sote..., potom ryza a zemiacky a napr gordon blue , napr halusky s bryndzu, pripadne s bambinom.... a na obedy aj vyvar... prosim je cas sa vyňadriť 😀 😀

radoslava
17. nov 2009

Dobre ranko sa praje
Tak my sme zase chory v nedelu sme boli na pohotovosti so zapalom ušiek. Dnes už ma kašel a kycha. Je zachripnutá a kašle. Ja mam už toho fakt dost. To je neskutočny kolotoč.
Ku mne si dajte na stretko vykričnik pretože my sme menej zdravy ako chory takže pravdepodobnost že bude zdrava je mala pramala. A chytili sme to už asi cela rodina, pretože manželik tiež kašle a kycha a mna boli v krku.
☹ ☹ ☹

paska
17. nov 2009

ahojte 🙂 toni aj určite prídem, len neviem či prespíme... 😅 je dosť možné, že prídem sama s deťmi alebo s lenadkou na otočku ale prídem 😉

paska
17. nov 2009

radka rýchlo sa uzdravte , u nás to vyzera , že sme to už prekonali (klop,klop) až na to sisine uško, stále zle počuje... 😖
ale inak sa držíme 🙂

tonicka
17. nov 2009

neser ma paska, prides a prespis, sak som to ujovi slubila a dokonca ste sa vsetci tvarili ze od piatku, tak ma netoto 😠 😀

radoslava
17. nov 2009

Dufam že sa uzdravime lebo sa to na nas strašne lepi. Som včera stretla maminku dievčatka čo chodi s nami do školky a oni to iste tyzden zdrava 2 tyzdne doma. Som zvedava kedy ma vyhodia z prace 😀 😀 😀 😀
Ale tak ja to lepim ako sa da a varuju aj moji rodičia a aj kočku som si našla na straženie že ked nemože nikto tak by varovala ona.

andrea.m
17. nov 2009

ako tak čítam tak moja robota na smeny je super. tami už tiež 3 týždeň marodí šak takú dlhu očr by mi ani nedali.

tonicka
17. nov 2009

radka, na teba som zvyknuta 😀 , ze nechodis 😀 😀

radoslava
17. nov 2009

😀 😀 😀 😀 Toni

zgurkaa
17. nov 2009

Rychlo sa udravte....aj my sme chorí. Teda Simka ☹

tonicka
17. nov 2009

Tak aj vam rýchle uzdravko 😉

paska
17. nov 2009

toni, no vieš, môj manžel je živnostník tak ide tam kde práve treba a kedy treba čiže piatok, sviatok to je jedno, som vôbec rada, že stým súhlasil

tonicka
17. nov 2009

sak aj moj je, aj dnes bol v robote, ale nevymyslat, si mala pred tym povedat.... 😉

tonicka
17. nov 2009

Nechapte ma ze kočky, ale ja som zarezervovala ten penzion a dohodla ceny pre nejaky pocet ludi... Ano, z chrobami ratam, aj u andrejky som vedela, ze jej tam mozu dat sluzbu, to berem , ale nechcem aby sa nam stalo co minule, ze skoro sme to zrusili a napokon sme tam spali tusim len my, petusko a janka 😉 A teraz mame prenajatý objekt, lebo oni robia len uzavretu spolocnost... a som rozmyslala , ze v sobotu po ibede by sme mohli vybehnut na statok 😉

lenadka
18. nov 2009

toni my v sobotu obed ak bude sote alebo nieco podobne mne je to jedno-hlavne ze jedle a nevarim to ja 😀 pocet porcii 2+1/2. Tam maju statok nejaky? Myslis tym koniky, kravicky, ovecky????

lenadka
18. nov 2009

nad vecerou uvazujem-podla toho /o kolkej?/ bude, ak cca okolo 18-tej to by mohlo byt-zdlabnut veceru a frcat domov 😕 ako poznam krpatu to nam udu stacit len 2 porcie, lebo ona zje polievku a potom ma pauzu 1-2 hodky a az potom zje druhe 😅

tonicka
18. nov 2009

Ano Leni, 4 Km odtial 😉

petusko
18. nov 2009

my sme nespali. ci spali? 😕 a to je jedno 😀 boli sme v bazene, to si pamatam 😀
inak u nas je to podobne ako u pasky, bohuzial nie sme v situacii, ze by sme si mohli vyberat a rozkazovat, nuz ale ja stale verim, ze prideme 😅 ale sa pamatam, ze minule sme mali pokazene auto, tak to bolo na male. 😅
kazdopadne, cim viac nas bude tym lepsie.
chorym skore uzdravenie, na pocudovanie my sme zdravi, klop-klop, ale dnes som v skolke az von pocula kaslat deti, takze... 😒

tonicka
18. nov 2009

ano, len ty si hlasila 1 den 😉 ty chces kolko porcii? a aj veceru by ste chceli?

paska
18. nov 2009

🙂 ahojte, deti zdravé v zariadeniach, sisa už konečne počuje 🙂 teraz sa nemôže vyhovárať, že nepočula čo jej kážem 😀

toni aj si platila za rezerváciu? vyrátaj mi to prosím ťa a pošli mi do ip číslo účtu alebo sa vyrovnáme na mieste aby si nebola škodná na tom piatku 😉 tiež som vybavovala stretko a viem aké to je, tak ti nechcem robiť zbytočné problémy len je to troška komplikovaniejšie ,, ale veď na stretku pokecáme 😉

chorôbkam skoré uzdravenie 🙂

lenadka
18. nov 2009

paska to je super ze sa to upravilo!!!! 😀

tonicka
18. nov 2009

jeeej,to je supeeer paskaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 velmi sa tesim 🙂
Nie nezaplatila, len nam to tam rezervuje on aj v piatok, mohol tam mat inu akciu, ak sme jediny kto príde vpiatok... a dal cenu za prespatie na 2 noci, nie len na 1 😉 Ae vlastne sa zatial nik nepotvrdi okrem, teba, petuska a certice, ta pride tiez v sobtu a nedelu a este na sobotu lenadka... Este ma prist maryn a zgurka ... tie dufam ze od piatku 😉

petusko
18. nov 2009

paska, super 🙂
toni veceru nie a na obed 2 a pol porcie. Marcelovi este netreba 😀
dneska som mala taky maly pohovor s ucitelkou v skolke, ze co a ako petik a jednou vetou, nevytrca z davu. je vsade, kde sa nieco deje 😀 tak sa akoze tvarim, ze je to fajn, ale je mi jasne, ze nechyba ani pri lotrovniach 😀