Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
25. nov 2009

zatrubite, vybereme tatosa a jedem 🙂

paska
25. nov 2009

RáNEčKO 🙂 kafe vypité ale ešte jedno by som si dala 😕
leni či ja viem? ale o takej osmej by to bolo celkom idealos čas či nie? ty si kedy ochotná sa zobudiť??? 😀 😀

certica
25. nov 2009

marynka, si dufam katarinka 😀 - vsetko NAJ 😵

maryn
25. nov 2009

dakujem certi 😵
inak ahojte 😀
ja som si dnes dala krasny darcek k meninam, navsteva u zubara, tahanie nervov, hubu mam jak boxer 🙄
ale davam kafe prave, lebo papat neviem s takou pusou, tak som od rana nalacno, dufam ze ma nesvihne 😅

tonicka
25. nov 2009

katarinke vsetko najlepšie k meninkáááám, a aby ste v zdravi dorazili na stretko 😀 😀

paska
25. nov 2009

Katuška všetko naj 🙂
maryn teraz sa hambím 😔 som nevedela že si Katka 😅

petusko
25. nov 2009

ahojte 🙂
Maryn, vsetko najlepsie k meninkam 🙂
baby, nasa ucast na stretku je ohrozena, ideme na pohreb 😔 mal by byt v piatok, len neviem, ci sa to podari vsetko nejako zorganizovat tak, aby sme v sobotu rano mohli vyrazit. 😒 takze zatial sme ?

certica
26. nov 2009

baby, tak ja po druhej prebdenej noci zial musim skonstatovat, ze sme out ☹ . martin sa odo mna nakazil, pridruzili sa k tomu este aj sople, ja tiez. som si nepripustala, ze to schyta, ale ked je na mne den noc nalepeny, asi velky optimizmus...
moc ma to mrzi, tonci zvlast koli tebe ako organizatorke. zajtra ti bud cinknem alebo napisem.
idem teraz skusit utriast martina na fitlopte, aj ked toto vyzera do skoreho rana s nim zas

tonicka
26. nov 2009

Ahojte, no, certi, to mamrzi....
ale moja ucast je tiez ohrozena, karolik mala v noci teplotu.... nejako nam nie je dopriane sa stretnut... my uvidime dnes ako bude, pripadne zajtra dobeda, ja potom zavolam ujvi, ze ake su skutocne stavy a a ak nepjdem, tak mu stratu aspon ciastcne zaplatim..ma to mrzi 😔 😔 😔 😔

tonicka
26. nov 2009

Ahojte, tak my mame 36,9... tak snad to bolo len zo sauny, len je taka spava...
A marynka mi prave volala, ze viki mal v nci 39 teplotu...
Tak neviem kocky, my by sme mozno aj prisli, len sa bojim, ze vas nakazime, ak nam nieco je.. kasel a soplik mame z alergie, len ta teplota, tak neviem, aby ste na mna nenadavali..
dajte mi prosim vediet co mam zavolat ujovi, lebo ak neprideme my a marynka a certica, tak spanie je len paska a ostatne len na otocku a to vlastne Radka , zgurka a putusko nie su iste a zostava, lenadka a teda paska co spi 😒

tonicka
26. nov 2009

halo kočky, mam to zrusit, ci pojdete tam?

tonicka
26. nov 2009

ani radka nepride

paska
26. nov 2009

☹ tak teraz som posmutnela

tonicka
26. nov 2009

no aj ja. 😔

petusko
26. nov 2009

ahote baby, boze. ☹ ja ze budem cierna ovca, ale vidim, ze nam asi fakt hviezdy nepraju. u nas je iste, ze neprideme. jednoducho ma den malo hodin na to, aby sme vsetko stihli a aby bola spokojnost na vsetkych stranach. po zvazeni vsetkych moznosti to proste u nas nie je realne. ☹
ja teda neviem, ako ste momentalne na tom ostatne, ale za seba hovorim nazor, ze by sme to teraz mali zrusit a nabuduce nieco naplanovat mimo chripkovej sezony, niekedy na jar alebo v lete.
chorym prajem rychle vyzdravenie, nech ste cim skor fit vsetci.

lenadka
26. nov 2009

☹ babulky mrzi ma ze ste pochoreli-no je take obdobie 🙄 ..choroby teraz treba vylezat a nie ich roznasat, musime dat zraz v lete!!! Ak sa to rusi dajte mi vediet este zajtra, lebo potom uz nemam pristup na net-nie ze tam sami dorazime 😀 😀 😀
dnes som bola s kolegynou v terene a ta cely cas lietala n WC, bolelo ju brucho-no proste crevna chripka-je dost otazne co som to nelapla 😅 snad nie 😅
inak ja som vcera piekla medovnicky na stretko 😅 😅 😅

maryn
26. nov 2009

babulky ja som si dnes aj poplakala, mm ma ukludnoval, tak strasne som sa tesila na to stretko, teda aj mm, lebo sme uz strasne davno nikde neboli, tak u nas vladne smutok, velmi som vas chcela spoznat, stretnut, pokecat, zabavit sa a tesila som sa ze viki bude trosku s rovesnikmi ☹
boli sme u dr. viki ma anginu + zapal prinosovych dutin, cely den nam nezisla teplota pod 38, svokra slubila, ze si malu vezme aj tak, tak ju skusime aspon trosku izolovat cez vikend, inak aj mna priserne boli hrdlo, tak som taka zdepkovana z toho vsetkeho 😢

zgurkaa
26. nov 2009

AHojte, tak ako to s vami vyzera, my ked sa nam podari, tak len v sobotu na par hodin, aj to len ja a Miska, Simi kasle, ak sa este teda mam s kym stretnut 😀 . Ci uz ste to zrusili? Od zajtra nemam pristup na net, az neskoro vecer, idem do BA na skolenie, tak dajte vediet. Nech neficim zbytocne tolko kilakov 🙂
A vsetkym prajem rychle uzdravenie, detickam aj dospelym.

tonicka
26. nov 2009

fukam maryn, my sme tiez smutny 😢

STRETKO RUSIME... 😔 😔

paska
26. nov 2009

baby nesmutnite a rýchlo sa vyličte, veď dáme stretko inokedy 🙂

petusko
26. nov 2009

☹ mrzi ma to ☹ fakt som myslela, ze aspon vam to vyjde ☹
na jar sa stretneme, decka budu mat aspon vybeh vonku 🙂

lenadka
27. nov 2009

ahojte dievcata 🙂
chcela som to povedat az na stretku 😀 ale ked sa nekona tk prezradim ze som v stredu nasla na TT // 😵
tesim sa ale aj s STRASNE bojim, ze sa zopakuje jun ☹ 😢 tak drzte palce nech sa fazulka drzi a je zdrava 😉

tonicka
27. nov 2009

jeeej lenadka, gratulkujeeeeemeeee 😵 😵 😵

lenadka
27. nov 2009

kujéém 😀

radoslava
27. nov 2009

Lenadka super gratulujem a velmi sa tešim 😉

maryn
27. nov 2009

ahojte
lenadka velmi velmi ti drzim prsteky a gratulujem 😵
my mame za sebou hroznu noc, opat zabaly, chudacik vikino, sme si s nim poplakali, ale bol velmi statocny, moj chrustik, no nelka sa mi samozrejme zobudila na ten plac a do rana sme sa mojkali a tahala ma za vlasy /to jej najoblubenejsia cinnost/

fnuk, uz by sme pomaly boli na ceste na stretko ☹ baby ja sa uz na nic nebudem tesit 😒

lenadka
27. nov 2009

maryn, neboj v lete to bude lepsie 😉 to uz sa podari 😉 ja zas ked napeciem - stretko neni ako vlani prve zrusene a potom som si povedala uz nebudem piect lebo to nevyjde a stretko bolo-takze sa zavazujem nepiect aby to vyslo! 😀 😀 😀 😀 😀

lenadka
27. nov 2009

dakujem dievcata a prajem vsetkym pekny vikend a skore uzdravenie marodom! 😉

paska
27. nov 2009

leni 🙂 teším sa s tebou a neboj, určite to tentokrát bude o.k. 😉

certica
27. nov 2009

lenadka, moooc sa tesim a gratulujem 😵

vsetkym vam aj nam marodiacim co najrychlejsie uzdravenie. o nervy tento choroboplodny kolobeh, ale aj tomu raz dojdu sily 😀 😉
povodne som chcela este vecer zapnut pc, ze ako sa to utriaslo, ale tak ma oci stipali a slzili, ze som to vzdala.
maryn, hlavne vikimu nech sa polepsi, ten je na tom tusim najhorsie. martan mal v noci tiez ze 39,5 (v zivote tie moje decka nemali ani 39), chladila som ho na svojom tele.

inac, tiez som sa leni dnes chystala piect na stretkos a koli vam som si v stredu aj gebulu farbila 😀 , som uz tento week nestihala kadrosa, ma full. no neva, trochen som tmavsia nez by bolo byvalo treba 🤐

nuz, lutostivo mi je, ale ide sa dalej... ved lenadka nam to ciastocne vynahradila 😎 🙂
tonci, ako si dopadla - netreba ujovi nejake tie sudne trovy uhradit? daj vediet, kdyby jo, oki?