Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
30. máj 2010

Tie slnecne dni som vyuzila apoprala cosi s pidi veci, naozaj sa v tom vyzivam hlavne pri zehleni 🙂 a skladani a potom to chodim do skrine pozerat a ovoniavat a neviem sa dockat az to budem mat komu obliect 🙂

toni, ja to tiez pripisujem hormonom, ja mavam teraz take "zive" sny, ze rano neviem ci to bolo naozaj, alebo sen...napr. vecer som rozmyslala co varit zajtra a napadol na zapekany karfiol, v noci sa mi prisnilo ze mam kupeny v chladnicke a rano vstanem idem po ten karfiol a jeho nikde 😀 mm musel ist do obchodu a nemali...a ja cela hotova, ze co budem teraz varit??? potom mi ho doniesli svokrovci z lidlu 😀

certica
30. máj 2010

leni 😀 ja som prave uspesne dozehlila na asi 8.pokus,resp. prerusovane, lebo martin sa mi zobudil po kazdom jednom ozehlenom tricku pripadne len rukave. zas je chory, som to tu nechcela spominat, ale stekaju mu sople a vzdy sa zobudi na kasel a potom ma vola, lebo chce prso. aj citim, ze ma teplotu.

tonci, ma napadlo, jak si mala v 1.tehu ten sen s tavou vo vytahu na antolskej 😀 alebo take nieco...
idem hladat letnu dovcu, ak mi situacia dovoli

petusko
30. máj 2010

cafte 😎
joooj, taketo nedele by som brala, najest mi dali, obsluzili ma, ja som len sedela a jedla 😀 ak samozrejme neratam behanie za detmi 😅
toni, neboj, v tehu je vsetko inak, aj sny su zblbnute hormonmi. vsetko je a bude o.k. 😉
a ze tava vo vytahu, nestretla si tam potom nejaku tavu v ludskej kozi? 😕 😀
leni 😀 takze karfiol za kazdu cenu 😀
certi, ja idem zehlit vcul 🙄 a Matkovi skore uzdravko, mne sa tiez nezda, ze by Marcel bol uz uplne fit 🙄

lenadka
31. máj 2010

jani, ta ked na mna kukal v chladnicke tak co? 😀 akurat ze len vo sne 😀

lenadka
31. máj 2010

certi skore uzdravenie malemu a peknu dovcu vyber 🙂

petusko
2. jún 2010

ahojte 🙂
zase tot u flakame 😅 ja som tiez nejaka rozlietana, stale cosi kdesi...
dufam, ze ste si vcerajsi MDD krasne uzili 🙂 aj ked pocasie neprialo.
nas Petko boli zo skolky na takom vyletiku, v jedenej dedine sa sretli skolkari z celeho okolia, mali to pripravene ako Hladanie pokladu 🙂 vraj to bolo velmi pekne a nas krpec ze bol vsade prvy v rade 😀 vsetko chcel vyskusat 😀
certi nieco konkretne hladas? nejake more? my tento rok zase nic, budem rad, ked si urobime aspon nejaky vikend mimo domu. ale nech, uz som si asi aj zvykla 😀

certica
2. jún 2010

tak nas viki mal v pondelok vylet na cerveny kamen a mlady pan sa rozhodol, ze tam nepojde. ked som sa ho pytala, ze preco, tak mi povedal, lebo to je hovno zabava, ked tam nie su tobogany 😠 ...
vcera ale mali karneval, bol poziarnik. dnes som ho nechala zas doma, lebo odveci pocko, mali mat nejake sportove hry vonku, cize pochybujem, ze sa v tomto dazdi bude nieco dnes konat.
no a dovcu sa chystame do talianska a chcela by som to spojit este aj so slovinskom aspon na par dni, ze sa presunieme, len mi akosi terminovo nic nevychadza, vsetko, co som chcela, je full. ja neviem, mam pocit, ze cele taliansko je plne alebo sme narocni na vyber ubytka atd 😝

petusko
2. jún 2010

@certica 😀 😀 no viki perli jedna radost 😀
no mozno je Talsiansko plnsie, sa ludia boja, ze by kvoli sopke nikam dalej nedoleteli 😅 ale nie, robim si prcu, je to asi tazko splnit vsetky kriteria a ocakavania. vzdy sa najde nejaky zadrhel. drzim palce, nech nieco dobre najdes 🙂
no idem sa rozhybat a nieco robit, lebo cas uteka 😅

monkula
2. jún 2010

@certica nie, nezdá sa Ti to.. je to podľa mňa tak, ako píše petusko.. kríza, ľudia radšej pôjdu do IT, než niekam letieť, čo keď nedoletia, a je to lacnejšie...
my zháňame dve vilky, chcú ísť s nami aj známy, a ničovaté nič.... 😝

certica
2. jún 2010

mon, som myslela, ze vy uz mate ubytko zabookovane 😅 . my chceme ist niekedy v termine 17.-31.jul, cize jeden z tych 2 tyzdnov, radsej prvy a este by prichadzal do uvahy 26.6.-3.7., lenze tu sa obavam, ze bude more studene pri tomto pocasi, ktore posledny mesiac panuje. no neviem, ked decka zaspia, budem este snorit. uz sme rozmyslali aj nad caorle, fakt neviem

lenadka
3. jún 2010

no u nas zas dovolenka nehrozi, aj keby bolo euracov navyse, tak s tymto vandlikom by som nesla ja keby mi tu dovolenku niekto zaplatil 😅
konecne slnieckooooooo 🙂

andrea.m
3. jún 2010

Karolínke všetko najlepšie k meninkám 🙂

a mojej Tami tiež gratulácia...dnes ma meniny v čechách 😀

petusko
3. jún 2010

@tonicka KAROLINKE k meninkam vsetko najlepsie, nech ju nic netrapi a je stastna, zdrava a spokojna 🙂
A aj tami teda gratulka 😀
kua tu zase lejeeee, stvrt dediny uz zaplavenej, k nam sa to dufam nedostane 😖

petusko
3. jún 2010

@lenadka ak by predsa len niekto tu dovcu zaplatil, kludne ho posli za mnou, ja nepohrdnem 😀 😀

tonicka
3. jún 2010

Dakujeme kočky 🙂

petusko
4. jún 2010

@lenadka k meninam vsetko najlepsie! hlavne uspesny finis tehu a zdravu babulku 🙂
Nase deti spia od vcera spolu v detskej. Vecer sa obidvaja strasne smiali polhodinu, ked sa videli, ze idu spat spolu, ale potom pekne pospali a do rana pohoda 🙂

lenadka
4. jún 2010

dakujem a jani gratulujem k nocnemu osamostatneniu 😀 nech im to vydrzi 😉

certica
4. jún 2010

karolik k vcerajsim meniman vsetko NAJ, len same radosti, ziadne trapenia 🙂 a teda aj "ceskej" tami 😀
leni, aj tebe vsetko dobre, nech to uspesne dokopes do este uspesnejsieho a nenarocneho porodu 😎

ja dnes tusim len gratulujem, toto je v poradi uz asi 10.gratulka 😀
tak mi neda aj petuskovi - dobre si si tie deti vychovala 😎 😀

ten moj stupel stale so mnou zdiela spolecnou loznici - den, noc 😀. uz si ani neviem predstavit, ze by nemal vedla mna lezat 😅

a pekny vikend, uz hadam nadobro slnecny

certica
4. jún 2010

a ja uz asi 4.den intenzivne vypisujem s talianmi a uz mam z tych ubytiek v hlave maxigulas 😀 a este tie ich uzasne siesty, ked ja mam najviac casu, ze mi dieta spi, tak nekomunikuju, lebo chrapu aj oni 😀

monkula
4. jún 2010

Certi, Talian imali v pondelok veľký sviatok... ale že je to na držku.. 😝

certica
4. jún 2010

no ludia, tak sme nakoniec vybrali trochu odveci termin z toho dovodu, ze sa nestihne velmi prehriat more, ale uz to kaslem. takze ideme 25.juna na 8 dni. mozno aspon nebude az tak preludnene 😅

@monkula , hellof si mi ten link nehodila...

monkula
4. jún 2010

@certica prepáč, riešila som jeden podraz...
http://www.azzurro.cz/ubytovani.htm?acc_id=1684...

certica
4. jún 2010

@monkula sak v poho 😀
dobre to vyzera aj cena super 😉
ja uz som dostala pokyny k platbe, no som zvedava, ci sa z tych skratiek a cisiel vysomarime 😅 . mozno ta zneuzijem cez ip 😅

monkula
4. jún 2010

@certica
Jasné, ak budem vedieť, pomôžem..
a kam idete vy? daj link

tonicka
4. jún 2010

hmmm, certi neboj dobre bude 🙂
janka, gratulko, nech im to vydrzi 🙂

andrea.m
6. jún 2010

lenadka dodatko všetko naj 😀

peťuško super že už spia sami v izbičke nech im to vydrží čo najdlhšie 😉

všetkým krásnu letnú dovolenku

petusko
6. jún 2010

cafte 😎
pekny vikend za nami 😎
no ja som chalanom nedala moc na vyber, nebudem s postielkou pendlovat hore dole 😀 raz si zvyknut musia a myslim, ze cim skor, tym lepsie. zatial spia super, nebudia sa. ale klopem pre istotu 😅
certi, tak dovca ista, super 🙂
toni, kedy budes vediet, co sa ti skryva v brusku? ja tipujem...... chlapceka 🙂

lenadka
7. jún 2010

toni, veru aj ja som zvedava, uz si bola na sone ci len teraz niekedy ides?

petusko
8. jún 2010

uuuu tu to zase zije 😀 🙄
kde ste baby? ja viem, ze uz je vonku pekne pocko, ale tak aspon ukazat sa mozete 🙂 zgurka a radka tu pekne davno neboli...
ani maryn sa davnejsie neozvala. a paska... babyyyyyy 😲

lenadka
8. jún 2010

jani veru, troska sa slnko uzkaze a nikde nikoho 😀