Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
29. apr 2008

Vavka, ohladom tojho postreku to ti fakt neviem povedat, mozem len typovat ako aj ty...logicky ked to clovek zoberie urcite ta chemia ma nejaky neg. vlpyv /nevies preco to striekaju a cim?-nie je to len hnojivo na list?/ale ci to suvisi z uskami 😕 😅 neviem.

vavka33
autor
29. apr 2008

Nemyslim s uskami,ale ze to mohlo nejako vplyvat na ich CNS,ked viac deticiek tak plakalo.
Neviem,cim to striekaju,ale je to hned vedla nasho domu a boli sme vtedy vonku a strasne to smrdelo.
No uz je to jedno,len ma to napadlo.

lenadka
29. apr 2008

repku bud striekaju v tomto obdobi ked zacina kvitnut hnojivom, alebo mozu striekat insekticidom proti blyskacikovi repkovemu...ono urcite ani ten pel sam o sebe asi nevplyva ktovie ako dobre, lebo je ho prilis vela aj s toho mozu byt deti podrazdene...
Leuska je zlata na tom balkoniku 😵 a take triculka som kupila Lucinke tiez uz sa tesim ked ich bude nosit aj jej sa pacia hlavne to kvetinkove 🙂

katarina7
29. apr 2008

vavka a čo očkovanie nerozmyšlala si? proti pneumokokom ja by som dala malu zaočkovat ale zadarmo maju prednost chore deti mudi mat aspon 3krat zapal ušiek

fifa
29. apr 2008

ahojte my sa ideme očkovat proti pneumokokom o týžden, a zároven aj povinné očkovanie mumps, osýpky rubeola, neviem si predstavit ako to zvládneme ☹

katarina7
29. apr 2008

fifa a ako mate vakcinu zadarmo?

fifa
29. apr 2008

zatial neviem, dr. nam dala recept, zaniesli sme ho do lekárne a vyzdvihneme si ho pred očkovaním, ale čo viem, tak sa dopláca okolo 80-90 sk, ved to platí od 1.4.2008,

fifa
29. apr 2008

katka pozri si to na stránke pneumokokové ochorenia

zgurkaa
29. apr 2008

vavka, urcite si nedala zbytocne ATB, rychlo sa vyliecte. My sa ideme ockovat dnes, alebo zajtra.....druhou vakcinou proti pneumokomom. Dnes nemam auto, a byciklom sa mi do mesta moc nechce, tak asi skor zajtra. 😉

fifa
29. apr 2008

zgurka a kolko ste platili za prvú? a za druhu to bude to isté?

zgurkaa
29. apr 2008

Leuske vsetko najlepsie k meninam a Mory nech sa ti dobre byva...nafot domcek a pridaj foto...kukneme 😉

fifa
29. apr 2008

zgurkáááá 🙂

zgurkaa
29. apr 2008

ani neviem fifa, mari sa mi nejakych 50 haierov....dam ti vediet 😉

certica
29. apr 2008

leuske vseeetko NAJlepsie, nech sa rychlo uzdravi
mory, no to mi je novinka 😎 , tak nech sa vam dobre byva

ja som dnes v noci vypotila hektolitre, strasne nieco. od dnes som na peniciline 😒

vavka33
autor
29. apr 2008

My sme mali ockovat v piatok.,no takto s toho nic nebude,zas sa to posunie.
leuska je dnes v pohode,zas usmievava ako vzdy.akurat pri vysavani soplikov place,ale vie,ze sa jej ulavi,tak drzi.A dnes ich ma uz zelene,cize nieco v tych dutinkach urcite mala chudatko.
Zguri dakujeme za gratulacie.oslavenkyna prave zaspala 😀

zgurkaa
29. apr 2008

Certi, aj Ty sa cim skor uzdrav.....viem ake to je. Ja som mala ATB tiez hned po porode. S chripkou som rodila a doktori vraveli, ze na chripku ATB netreba.......cakali az mi zapal presiel do krvi......potom som bola na ATB dva tyzdne 😢

lenadka
29. apr 2008

peknucke je zgurciatko 😀 😵

zgurkaa
29. apr 2008

Dakujeme 😵

lenadka
29. apr 2008

certi ☹ tak nech ti rychlo zaberie a si fit 😉

fifa
29. apr 2008

žienky davali ste už detom niečo kapustové? my dnes skusime halušky s kapustou, uvidíme čo sa stane

vavka a na ktoré očkovanie ste mali ist? davaš aj tie pneumokoky?

zgurkaa
29. apr 2008

ja som jej uz davala fifa. Ale len ochutnat....nebola varena, ale zavarana......nestravila ju 😢 Brusko ju ale nebolelo. Len sme ju vykakali celu......a ten smrad....hihi 😀

lenadka
29. apr 2008

moja krpata si rocna sama pchala do ust kapustu priamo zo suda vzdy ked som s nou bola v pracovni. Zuby mala 4 a kapustu pozula /ine jedla nie/ 😅 a nikdy jej s toho nic nebolo, len vysla nie celkom stravena 😝 ked sme je j v tom chceli branit rucala tak sme ju nechali...a predstavte si ze dneska kapustu nezje!!! Tvari sa ze ju neznasa odkedy su vsetky zuby vonku 😅 😕

ivka33
29. apr 2008

ahojte, ja len na skok, my sa ideme očkovať dnes, už tú poslednú povinnú dávku a rozmýšľam, že dám aj pneumokoky. uvidím, čo povie dr., či sa to može naraz.
Leuške prajeme všetko najlepšie, hlavne nech je rýchlo zdravučká
Mory, tešíme sa s tebou
certi, rýchlo sa vylieč, je to hroza, ja som tiež už z porodnice prišla s atb. a horúčkami

katarina7
29. apr 2008

tak som sa vratila od dr. dam ju zaočkovat proti pneumokokom na dvakrat. stoji to okolo 80sk

paska
29. apr 2008

ahojte 🙂 Leuške všetko naj k meninám želáme 🙂
my sme zase mali urevanu noc 😒 také slzy nám tiekli ale dala som mu urofen a do desiatich min bol klud takže zuby 😠 zase

lenadka
29. apr 2008

paska tak ten stvrtok ides?

certica
29. apr 2008

dakujem, uz je to lepsie, ked som na liekoch. dnes som dokonca aj ozehlila, oprala, dlazky umyla a teraz zapekam brokolicu. krpec dnes pospava, tak vecer to bude zaujimave
no na zuby sa teda tesim, ale u vikiho to bolo v pohode, neplakaval mi kvoli tomu, ani nebyval nejaky mrzuty, len vsetko strkal do pusy, aj dvere obhryzol 😅
ja by som si taaak dala kyslu kapustu

certica
29. apr 2008

inak tonicku som tu nejak dlhsie nezahliadla tusim...

adriatica28
29. apr 2008

ahojte 😉 Leuške všetko naj k meninkám riadne je velká bambulka jedna a všetkým chorôbkám rýchle uzdravenie 🙂 papa

vavka33
autor
29. apr 2008

Mali sme ist na povinnu davku tretieho ockovania,o 6 tyzdnov pneumokoky,o dalsich 6 povinne do pleca a o dalsich 6 zas pneumokoky.Teraz sa to asi posunie,ked bere tie ATB.dnes je uplne v pohode,aj von sme boli,lebo bolo pod mrakom.
Kupila som jej dvojo plateniek na vonku,a mali sme taku malu oslavku.Teraz rozprava kto jej co dal....mama dala traktor,tato dal hojdu,dedo dal djuhu hojdu,baba dala toto,teta toto... 😀 no je zlata.