Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
1. jún 2008

ano 😀

tonicka
1. jún 2008

cau pasi 😀

andrea.m
1. jún 2008

ahojte

všetkým detičkám dodatočne všetko najlepšie k ich dňu 😀

oslavencovi martinovi všetko naj k skoro dospeláckym narodkam 😀

tonička dakujem 😉

andrea.m
1. jún 2008

a čertici skoré uzdravenie a veľa síl 😉

radoslava
2. jún 2008

Dobre ranko všetkym
a k včerajšiemu dnu deti všetko naj prajeme všetkym detičkám, nech su spokojné a štastné a hlavne zdravučke

lenadka
2. jún 2008

cafte, tak zacina pracovny tyzden, teraz je to pocasie skor na dovolenku nie v praci sa parit 😝

bubi7
2. jún 2008

Dobre ranko

maryn
2. jún 2008

ahojte 😉
vsetkym detvakom vsetko najsamlepsie a vsetkym choruckym skore uzdravenie a Martinovi vsetko naj k narodkam kraaaasnym 😵
dnes je kraaaasne vonku 😎
andy k tomu pitu Tamarky, my sme mali tiez problemy a ono nebol problem ani tak v tom ze co som mu dala pit, ale z coho, skusaj flasky, cumle, hrncek alebo lyzicku, hadam sa na nieco chyti 😉

vavka33
autor
2. jún 2008

dobre ranko

radoslava
2. jún 2008

Dnes bude zase krasne, tak mi uz ideme von krmit kačičky do parku. Po vikende ostalo kopec pečiva tak sa napapkaju.
Cafte babulky

vavka33
autor
2. jún 2008

Radi a vies ,ze sa t nesmie? 😀 😀

tonicka
2. jún 2008

Caute kocky 🙂

maryn
2. jún 2008

dobru chut vsetkym k obedu, co dobreho ste varili?
ja ma na obed kafco 😀

andrea.m
2. jún 2008

ahojte

maryn ja v pondelok nevarím, stále je niečo od nedele akurát vtedy ked niesme cez víkend doma

maryn
2. jún 2008

ja tak isto 🙂
akurat nemam polievku, lebo som sa zas musela stahovat k nasim, prisli nam robit striesky na balkony, tak mam dilemu ci spravit malemu nejaku sackovu alebo mu radsej nedat ziadnu, este sackovu nejedol tak neviem 😅 a bez polievky tiez este nebol, takze sranda 😀
jaj a este som ti chcela napisat andy, ze mne pomohla aj rada od kamosky, ze porozkladat flasky trebars od jupika s cajom abo s vodou po roznych miestach v byte kde zvykne chodit a tak ju skor napadne ze treba pit 😉

andrea.m
2. jún 2008

maryn no nenapadne lebo ked nechce tak ich pekne poznáša do kuchyne že "toto ne" a nepohneš s ňou. s pohára sme skúšali ale oblievala iba seba a mala z toho stršanú srandu tak neviem či ju nebudem davkovať tekutinami v noci ked o tom nebude vedieť .

zgurkaa
2. jún 2008

Ahojte. Marynka ani ja nemam polievku. 😢

maryn
2. jún 2008

zgurka este je to hrozne? kaslime na polievku

paska
2. jún 2008

sa neplašte 😀 ani my nemame polievku ale mame cestovinky zeleninkove a za tým véééééééééla čajuuuuuuuuu 😀

maryn
2. jún 2008

tak neviem andy, snad jej staci tolko kolko vypije, alebo skus to tak v noci ako pises,drzim palec 😉

zgurkaa
2. jún 2008

no ste ma potesili. Akurat ze mi nelubime caj 😀 Bude voda 😀

maryn
2. jún 2008

jeej paska, teba rada vidim ty si furt taky optimista 😀 my budeme mat masko a zemiacky s kompotom a veeeelaaaa cajuuuuu tiez

certica
2. jún 2008

naozaj sa neplaste, lebo ja nemam doma ani maslo 😀

maryn
2. jún 2008

no vidite tak kazda to nejak poriesime 😀 ale dala by som si tie cestovinky mnam, posli paska kustik 😀

andrea.m
2. jún 2008

dostala 250 ml čaju miesto obeda krpaňa mala 😠 a teraz zaspala. ona alebo je alebo pije

maryn
2. jún 2008

certi 😀 hlavne ze mliko mas 🙂 😀

maryn
2. jún 2008

andy asi si chce drzat figuru 😀

andrea.m
2. jún 2008

asi 😀

janka1
2. jún 2008

cafte baby...andy caaaav 😉 davno sme sa nevideli 😀

maryn
2. jún 2008

cav jani 🙂 ako mas?