Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
26. aug 2008

no hurá 😀

paska
26. aug 2008

a kde ste? 😕 😠

maryn
26. aug 2008

nebudem sa trepat kde ma nechcu, apropo s tymi tajnostami ste zacali vy, co sa tyka kytice pre andy a neskor aj vasho stretka a vtedy ked som sa pytala ci mozem prist aj ja a kde sa stretnete mi nikto z vas neodpovedal, tak neviem naco by som sem este mala chodit a neznesiem janku1 a poviem to narovinu, nemusim sa prihlasovat ako quido ani ako nikto iny.ja som vas vzdy mala vsetky rada, ale vy ste si tu zacali vytvarat skupinky, tak na mna laskavo nekidzte teraz.haaaa a neviem co je take smiesne na stastnych zenach, ved sama mory ma poslala nech si pisem niekde inde, ked som sa pytala ze kde ste vsetky, a pisala ze si vsetky pisete niekde inde a dobre sa bavite, tak sa bavim aj ja.

paska
26. aug 2008

😀 maryn no je mi to smiešne no čo ti mám na to povedať? ved ste si začali prvé písať inde a s tým stretkom to bola fakt náhoda ale som rada že vyšlo 🙂 a ja by som ti aj odpovedala ale už som bola dávno odcestovaná ked si písala mohla si sa ozvať skôr ved som to tu písala že idem do tatier alebo si mohla sms poslať určite by som sa ti ozvala 😉 mrzí ma že to takto bereš som ťa považovala za vyrovnanú osobu čo si nič nepripúšťa ale asi som sa mýlila 😒
a odkial vieš že quido je janka? 😕

maryn
26. aug 2008

paska to som nepisala ze si myslim ze je to janka1 a asi ano mylila si sa, nepripustam si veci do urcitej hranice, potom je to uz horsie 😀

paska
26. aug 2008

no z tvojho písania to tak vyznie akoby si ju z toho podozrievala
a môžem vedieť čím som prekročila tie hranice ja?

paska
26. aug 2008

alebo teda my skupinka???

janka1
26. aug 2008

fiha no to mi je novinka 😨 a kto je vlastne quido? asi nie som v obraze 😒
aspon vidim ake je to tu smiesne 😀 😀 😀

janka1
26. aug 2008

paska naco to tu riesis 😒 stoji ti to zato 😅 ved kazdy si vyberie k sebe koho chce 😉

paska
26. aug 2008

jani nejde o to kto koho chce 😅 šak to jak malé deti ide mi len o to aby sa to vyjasnilo nemam to rada ked je niečo nevyjasnené vieš 😉 a ešte neviem pochopiť prečo to vlastne vzniklo 🙄 kto mi to povie? 😒

maryn
26. aug 2008

paska ty osobne nicim, jednoducho sa ma to nejak dotklo, lebo som velmi chcela stretnut mory a nejak mi to nedoplo ze ked si pisala ze ides do tatier a zrazu ste sa stretli na sirave a ked som si to precitala potom ze kde ste boli a my sme tam vtedy boli tiez nedaleko tak ma to velmi mrzelo a nemala som chut viac sem uz pisat a ja som si s nikym urcite nezacala pisat skor niekde inde, ved ja som tu jedina stale vypisovala ze kde ste vsetky a preco nepisete vtedy ma baby zavolali na inu stranku kde si pisu, aby som si tu nepisala sama so sebou ako trk.
a tak kytica pre andy ma tiez mrzela, lebo tiez by som na nu rada prispela a tesila sa spolu s vami a tak sa to nejak nakopila a citila som sa ako by som sem uz nepatrila, chapes?

janka1
26. aug 2008

maryn sak si jej kyticu mohla poslat aj sama vedela si , ze ma promocie sak to tu andy ospevovala jak modlitbu.

maryn
26. aug 2008

no poslednou bodkou bol quido, to som sem uz fakt nemala chut nieco pisat. to len bolo "smiesne" jani ako pises a riadne trapne.

maryn
26. aug 2008

nenapadlo mi to, len potom ked andy dala tu fotku tak mi prislo luto 😒

mory
26. aug 2008

aaaaaaaaaaaaaaaaaaale zeny zase zacinate sak niesme 3 rocne deti tak preco sa tak spravat? 😔

maryn ja ked som nieco pisala tak to urcite nebolo adresovane priamo tebe a;le vsetkym na fore a je mi luto ze si si to zobrala osobne ja nemam na nikoho tazke srdce alebo nieco ine ja som na tie hadky tu uz vlastne aj zabudla a teraz ked som sem prisla ma to nemilo prekvapilo 😝

a to ze si niekto pise na inej teme alebo na inom fore je kazdeho osobna vec ale ty to urcite dobre vies lebo aj tebe sa ozvali tak naco tu klamat alebo nieco prekrucat 😉

😝 😝 😝 prestante baby stymi fintami furt ja som si myslela ze je to uz za nami 😉 😉 😉

maryn a trochu ta chapem si tehu tak mozno aj nejake tie hormoniky v tebe prehovorili a ani o tom netusis 😀 🙂 😉

andrea.m
26. aug 2008

ejha zase tu máme jednu čo dokáže nemať rada osobu s ktorou sa v živote nestretla. takže aby som to uviedla na pravu mieru.ked som sa pohádala s vavkou začali ma poniektore mamky z tejto témy jednoducho ignorovať a medzi nimi si bola aj ty maryn.hoci mňa poznáš osobne a vavku nie dala si prednosť jej.myslela som že sme kamošky ale ked som ti volala do nemocky nikdy sme sa nevedeli zložiť tak aby sme sa stretli zatiaľ čo vavke si smskovalall jedna radosť už vtedy mi bolo jasné že ja ti sympaticka niesom a vavka ano. ked som mala štátnice iba paska,peťuško,mory a janka my ráno zaželali veľa šťastia a potom aj večer blahoželali ostatne ste ma jednoducho ignorovali a nebyť toho že čertica pochváli tu kyticu tak sa až dodnes všetky tvárite že o nej neviete. a verím tomu že mnohe z vás tajne dúfali že pochopím a odídem.pochopila som ale písať si sem budem aj tak.a ked si sa pýtala na to stretko tak myslím že som ti aj odpísala maryn že je len pre vyvolených tak čo sa jeduješ. a pochopila som aj vavkine naražky na to že quido som ja ale ma smolu ja vždy rovno do očí tak ako aj teraz.a bubi čo si myslela že nepoznám stránku šťastné ženy? ha ha dávno pred ňou somo nej vedela ale ja sa do bubinej témy nedostanem...šak niesom padla na hlavu.pritom boli časy ked sme si s bubi Ipčkovali vo veľkom o niečom čo by taku vavku dosť pobúrilo. a dnes sú z nich kamošky odušu aj dovolenkuju spolu.takže tak sa veci maju marynka.myslíš že neviem prečo sa práve ja do temy na šž nedostanem?a predsa som sa neurazila a píšem si s vami dalej.
a vôbec nechápem čo tu vlastne všetky nakopu riešite ale som rada že som konečne napísala čo ma už dlho trápilo na srdci.

paska
26. aug 2008

dobre mami 😀 😀 už som ticho 🤐

andrea.m
26. aug 2008

aj ja som už ticho 🤐 si zašívam pbľúbenu kabelu a už som si aj prst prišli jak som si dušu vylievala.

radoslava
26. aug 2008

Prajem dobru chut pokial prave obedujete 😀

maryn
26. aug 2008

mory nie som si vedoma toho ze by som v niecom kalamala
ja som ta nikdy neignorovala, len si pekne precitaj do zadu a neviem o tom ze by som vavke niekedy odusu smskovala, jedina s kym som vtedy komunikovala s nemocnice si bola ty a vavke a certici som odpisala na ich smsky, pretoze ma tiez chceli podrzat. a ja tie vase ipcky z duse neznasam, z toho tu vzniklo najviac konfliktov.
a jednoducho ma to vsetko strasne sere lebo na MK som chodila kazdy den a bol to pre mne relax a zaciatok dna vzdy a teraz mi to chyba a chybaju mi vsetky baby, deticky vase co som furt porovnavala s mojim krpanikom a tak ...

andrea.m
26. aug 2008

no sušienky davam lebo sme behali po dr.no fuška riadna ci pana.vybavili sme nič a obed je ešte len v štádiu prípravy...ale kweby si vedela radka jaka som hladnááááááááááááááá...jak vlk

paska
26. aug 2008

maryn 🙂 tak čo ti v tom bráni ? ráno ťa tu čakám s hlásením

paska
26. aug 2008

😀 jaj asi ma zbijete ale o akych ipčkach sa tu hovorí? 😅

andrea.m
26. aug 2008

maryn tak kašli na to a chod sem dalej.ja som to tak pochopila preto lebo len som rano oči otvorila a už tu bolo vavkine hlásenie o vikiho zdravotnom stave.kašli na to.možno som si to len zle vysvetlila.ved je to už cca 2 roky dozadu načo ťahať staré hriechy. teraz nam pekne napíš ako sa máš, či po ránu blinkáš a ako ti drobec rastie. už som ťa aj v marci 2009 hľadala a nič ani na sms mi neodpíšeš...no vidíš ja len to si myslím čo by si si aj ty myslela 😖

andrea.m
26. aug 2008

paska o dva roky starých. teraz ticha dohoda všetko verejne 😀

radoslava
26. aug 2008

Andy vies čo som jedla trošku ryze a kridelko vysmazane.

radoslava
26. aug 2008

Ale to nedržim dietu to len viac uz neni vcera sa zjedlo ale idem varit malej tak mi snad niečo ona necha 😀

paska
26. aug 2008

radi nerob ja tu chrumem bebe dobre ráno 😝 žrala by som asi si pizzu objednám 😅 a potom že som jak mišelin 😀

paska
26. aug 2008

ejha dneska nám to píše 😀 😀

radoslava
26. aug 2008

veru piše az normalne nestiham čitat.
Sakriš musim ist varit ale necham si to tu zapnute. Je to tu na roztrhanie.
Andy mozno sa opytam blbo ale ake hlasenie dnes rano od Vavky ja som kuk a tu nič. Je niečo s Vikinkom?
Inak Maryn vitam ahoj 😉