Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
20. aug 2009

hej hej radka, po novom sa chodi v 2,5 roku. ockovat nebudu, to tusim az v 5. roku zivota 😕
petko zacne vystrajat, len co tam vojdeme, som si ista. dr. sa ho nemusi ani dotknut. urcite nepovie ani f. jedine, ze by mu ukazovala auta, tak jej povie vsetky znacky 😅 netusime odkial to vie, ale nic ine nerobime na prechadzke, len seat, citroen, mercedes, peugeot, skoda a ine. 😅 😀 farby tiez velmi nepozna, napocita do desat, sice zacne 7,8,9,10 😀
no ved dam vediet, ako dopadneme 🙂
vonku je krasne, ideme na ihrisko. Martinko si tu nasiel kamaratov, tak ma stretko 😀

tonicka
20. aug 2009

u nas sa sice farby poznajú, aj tvary, ale nic nepovieme 😀

paska
20. aug 2009

brý večer 😎 dllllllllho som tu nebola ...........takže konečne sme odhodili plienku asi ako posledný z januárčiat 😅 ale som rada už som sa bala že ju bude nosiť večne 😀 kecame dosť aj papulujeme,ked ho hrešim tak mi povie nechaj ma ja som malinky andrejko 😅 🙄 po kom to ten chlapec má??? 😀

monkula
20. aug 2009

pasi, nie si posledná, aj Chiarka ešte plienkuje.... a ešte stáále cicia.....
No, obľúbená veta našej krpatej je: čo tak čumíš? 😀 😀

petusko
21. aug 2009

ahojte 🙂
stratena sa vratila 😀 teda dve stratene ovecky 😀 vidim, ze kazdy spunt je v niecom lepsi, v niecom menej. petik sice neplienkuje davno, ale rozpravat zacal az teraz, zatial sme sa nedostali ani k papulovaniu 😀

tehulke janke k meninam vsetko najlepsie, prijemny a bezproblemovy zvysok tehu a potom uz len auuu a krasneho synceka 😉

tonicka
21. aug 2009

ahojte. Monkula, gratulujem, aj u nas sa este cicia, i ked jej davam uz len raz denne na obed 😉 ale keby mohla, cicia furt a stale. nechaj ma tak a bud ticho u nas ficia a pripadne , mama , ty si ale kradsavica 😀 s tym prisla vcera a ked chce didinku , tak ja som este malicka, ale inak som uz velka baba 😀 a kraaasne maluje 😵 vcera namalovala kuriatko, oblaciky a slniecko a travicku, hodim to do fotos, podla mna je to genialne 😎 Janke vseetko najsamlepsie k meninkam 😵 😵

lenadka
21. aug 2009

paska ze vraj posledne a co povies na moju "sikovnicu" nocne plienky sme zahodili LEN pred mesiacom, tak ze ticho vsetky 😀 😅 🤐

lenadka
21. aug 2009

toni kde je ta fotka, cakam na kuratenko ako keby jedle bolo 😀 cela nedockava 😉 😀

tonicka
21. aug 2009

uz idem na to 😀

tonicka
21. aug 2009

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzz

lenadka
21. aug 2009

toni, vzhladom na jej vek je to vazne velmi pekne! 😵 a ze si dala zalezat aby kurca bolo zlte, oblaky modre a trva zelena....moja kresli fialove kone, cierne srdiecka, cervene macky 😀

monkula
21. aug 2009

a moja nekreslí vôbec 😀 nebaví ju to... ani jarka to nebavilo....

Toni, ale fakt je to krásne.... 😵

tonicka
21. aug 2009

dakujem kočky, som na nu hrda 😵
ona ma take obdobia, niekedy nechce ani za svet kreslit... ale to mame zo vsetkym, od plasteliny, cez kreslenie az po nalepky 😉

tonicka
21. aug 2009

zase nik? tak vam zelam pekny vikend 😎 kukam, ze dieta zaspalo, tak pojdem aj ja 🙂

mory
23. aug 2009

andy prajeme filipkovy vsetko naj k meninam 🙂 vela zdravia,stastia lasky a hlavne uspechov v skole 😵

mi to zatial zvladame super moriky sa do skoly velmi tesi aj dnes sme sa boli zoznamit s ucitelkou a triedou tak to bol pre neho zazitok 😀 len sa mu z tamad nechcelo 😅 teraz doma prazdninuje tak som zvedava na 1.septembra 😝

radoslava
24. aug 2009

Dobre ranko
Filipkovi k včerajšim meninám vsetko najlepšie prajeme 😉

maryn
24. aug 2009

dobre rano 🙂
pripajame sa ku gratulaciam, vsetko najlepsie 😵
kto si da kafe?

andrea.m
24. aug 2009

ahojte. dakujem za blahoželania vo Filipkovom mene. 🙂

tonička výkresy sú bombové. farby mame dve a to žltu a hnedu, geometricke tvary nehrozia.

o prehliadke na 2,5 rokov nič neviem. a nechápem čo ešte by od tých detí nechceli 😒

radka Sabínka je úžasna. to Tami kolo nej jak chalan.

peťuško ja z toho Marcelka nemôžem. to je neskutočne krásne bábo.

andrea.m
24. aug 2009

paske blahoželáme k bezplienkovaniu. 😀

radoslava
24. aug 2009

Jej to aj my blahoželame
Andy to bol taky dobry fotak 😀 Tami je krásne dievčatko

radoslava
25. aug 2009

Dobre ranko prajem
kto si da so mnou kavičku.

lenadka
25. aug 2009

ja uuz chlipem, idem este kuknut to tvoje krasne drobca, strasne sa mi pacia tie fotky, neviem ci ti ich nevykukam 😅 😉 😀

andrea.m
25. aug 2009

leni tak len pozor aby tam radka nemala dieru 😀

radoslava
25. aug 2009

Caute no veru , ale nie kukaj Leni.
Dnes sme sa mali ist zase fotit len fotografke niečo do toho prišlo. Uz mala aj namet ze Sabinka bude stat za takymi mrežovymi dverami / mame take v parku / a bude držat macika alebo babiku. 😀 😀 😀 😀

lenadka
25. aug 2009

radka, normalne som tie fotky skopirovala a trosku sa hrala-vsak to radost pozerat, pridam ich do albumu, dufam ze ta to nenahneva- ale neodolala som 😅

lenadka
25. aug 2009

je strasne vidiet ked sa foti dobrym fotakom a clovek vie fotit, lebo ta tvoja kamoska radka ma talent, lebo nie je zaber ako zaber a na tych co ona fotila tam uz ani nie je co upravovat-v zmysle ze by bolo treba, skor to tak potesi, lebo ja mam malo luckynych fotiek kde sa da tak vysantit /teraz fotene su len mobilom 😝/
musim kupit lepsi fotak, zrkadlovka zacala blaznit a 1film=2nove baterky, pricom jedna baterka stoji cca 5€ + kup film, a daj fotky spravit je cca 20€, tak ked to zratam ukrutne drahe fotky okolo 30€ s nejasnym vysledkom 36 ks-lebo ako som odfotila vidim az ked si ich prevezmem hotove.
radi aky typ fotaku ma kamoska??????

petusko
25. aug 2009

bry vecer 😎
perny vikend za mnou 😝 konecne prazdny dom 😅

andy, o co neskor, o to srdecndejsie prajeme Filipkovi vsetko najlepsie a uspesny start do skoly 😉 🙂

toni, idem kuk fotky, Petik kresli, ale zatial to nema nejaky tvar. on sice vzdy povie, co je to, ale vobec sa to nepodoba. minule voskovkou na dlazbu prokeslil a dolezito mi vysvetlil, ze je to Nemo 😲 😠

dnes sme boli na tej prehliadke a teda musim povedat, ze ma moje dieta ohromne prekvapilo, ziadne hysaky sa nekonali, sice slzy na kraji, dych zatajeny a usta naopak, ale zvladol to statocne 😵 dr. ho popozerala, odvazila, odmerala, popytala sa ma, co vsetko uz vie. ako osobne by som bola rada, keby mu zobrala aspon krv a moc, ale vraj sa o nerobi, kym nie su problemy 😖 lenze potom mi uz moze ..., ked mu nieco bude. 😒
potom sme boli kupit ortop. sandalky do skolky, tam sa vysantil, neznasa skusat topanky v obchode 🙄 mne s skoro vyvratili oci pri tej cene, ale co uz. bude v nich pol dna, tak nech ma dobre tie plochaciky 😅 😀

idem zehlit, posledne tri tyzdne som uplne zanedbavala domace prace, teraz sa mozem aj zblaznit 😝

tonicka
25. aug 2009

no co hovoris petusko na nasu kresbu? 😕 😀

radoslava
25. aug 2009

ahojte
Leni krasne si to urobila , si šikulka. A na ten typ sa spytam. Dnes nam fotenie nevyšlo mozno zajtra.
Fakt si to SUPER urobila 😉 😉

petusko
25. aug 2009

uff 😝 este jeden kos a mam to z krku 😝
toni, "neni o com" 😀 karolinka ma skutocne talent, je to krasne! aj tie postavicky vystrihoane, no fakt je sikovna. petko este nestrihal, nemam odvahu mu zverit do ruk noznice ani lepidlo 😅