Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
20. okt 2009

no tak mame zase atb ☹ uz som si s nim teraz aj poplakala, ked som mu davala strafiky do usi, reval neskutocne, ma cele oci opuchnute a krvave, sople po kolena ☹ je mi ho luto ☹
ked sa vylieci, mame prist a zoberie mu dr. krv, ci nie je chudokrvny a preto aj viac nachylny. to bude zas zazitok 😒
teraz isiel s tatim spat, asi si lahnem k nim, kym aj Marcelik spinka. som uplne k.o. 🙄

maryn
20. okt 2009

auuu petusko, to mrzi, posielame uzdravujuce pusinky petkovi, verim ti ze je ti ho luto, je to otras kem im nemozme pomoct a este do nich musime aj nasilu tlacit lieky, drzkajte sa
ja som vikiho ulozila spat konecne od 12:00 uz ci chcel ci nechcel, ja som taka vycerpana z neho, viem ze keby som ho teraz nedala spat tak by odkvecol okolo 4tej a ja uz dnes vecer nemam silu sa tu snim natahovat do noci. o hodku ho zobudim a dufam ze vecer pojde spat ako sa patri.
idem si spravit kafe, lebo odkvecnem, mam tu hrbu riadu za obedom a kopku zehlenia a plny pradlovy kos 🙄

lenadka
20. okt 2009

dievcata ☹ drzte sa!

petusko
20. okt 2009

no decka ulozene, strafiky maju jedinu vyhodu, petik sa boji hybat ked ich ma v uskach, tak len lezi ako klat 😅 tym padom by dnes mohol zaspat skor ako zvycajne. a v tej minute letim do postele aj ja 🙄

paska
20. okt 2009

bry večer 🙂 chorí ste zase? 😒 hruuuza , andrejka to prešlo chodi do jasiel ale rano si pokašle 😕 inak je v poho tak uvidime čo dalej

maryn len nasaď režim ako v školke a bude dobre, ono sa to hovorí ja viem , deti vedia že su doma a robia si z nás vrtulu, ale zvykne si a ty budeš mať o osmej večer pohodičku 😉

tonicka
20. okt 2009

joj, drzim palec 🙂 vsetkym chorým samozrejme 🙂

tonicka
21. okt 2009

dobre ranko,kava vypita, ocista spravena, namalovana vlasy spravene, idem si tusim este lahnut 😀

zuzu13
21. okt 2009

dobre ranko
petusko, co to citam, mate nejako chore obdobie...chorobkam prajem skore vyliecenie...aj my sme doma...teda Lucka...v skolke maju kiahne, vsi, zapal priedusiek...a dve deti...xixixi...kedze Lucka je prechladnuta, tak sme ju nechali doma... 😅
tonicka, pekne si to napisala...ja som sice tiez po hygiene a ostatnych skraslovacich ukonoch...ale kava ma este len caka...zato sa uz pecie masko...takze obed bude cobydub 😀 😀 😀
pekny den

tonicka
21. okt 2009

zuzu, super, si lepsia, mne sa varit dnes nesce 😀

petusko
21. okt 2009

dobre ranko 🙂
dakujem toni, zuzu, dufam, ze sa z toho coskoro vylizeme 😒
aj mna kava este len caka a neviem ani co k obedu, poradte...
dnes sme sa koncene lepsie vyspali, hned mam lepsiu naladu.

zuzu13
21. okt 2009

tonicka ani mne sa nechce...ale musim...zajtra idem do prace a v noci cestuje syn do Prahy...takze ci chcem...ci nechcem...musim 😀
kava uz zaliata 🙂
petusko som rada, ze je lepsie... 😉

paska
21. okt 2009

ránečko 🙂 aj u mna kava zaliata
dneska nerobim 😀 tak mam aj mladšie dieťa doma, pôjdeme sa flákať po obchodoch 😀 😉
peťuško som rada že je lepšie 😉
zuzu a čo ide do školy? 😕

petusko
21. okt 2009

tak uz mam aj ja kavu aj ocistu 😀 aby ste ma nevyhodili zo spolku 😀 a dokonca aj masko sa uz rozmrazuje, budu jogurtove rezne s ryzou.
aj ja sa tesim, ze je lepsie, vcera ma prepadla strasna depka z toho. poobede som sa snazila na to nemyslit, tak ma chytil upratovaci osial a tusim este aj dnes ma to drzi. 😅
paska, len sa poflakajte, aj celkom slnecny den sa ukazuje. teda u vas neviem , ci aj nekyda 😀

paska
21. okt 2009

včera večer kydalo 😠 ale chvalabohu neostalo ...ale kosa je za to statočná 😝

petusko
21. okt 2009

no chladno je aj tu. ale este nekydalo 😅

andrea.m
21. okt 2009

no tak aj ja vstávam o 6.00 ale toľko aktivity po ránu mi nehrozí 😀

chorôbkam skore uzdravenie...unaveným maminám veľa síl...a zbytku nech neochorie 😉

filipko došiel pred včeraom s poznámkou že skontrolovať hlavu lebo vraj u tretiakov sú zvieratká...my sme chválabohu čistý...dúfam že nič nelapne lebo ma huste vlasy trafilo by ma.

zuzu13
21. okt 2009

paska, nie...ide k mojmu bratovi na 4 dni...vegetit a flakat sa po Prahe... 😀
aj u nas je krasne slnieckovo...

tonicka
21. okt 2009

no a co vy, ze nic nepisete? Ja dufam ze moje dieta odumrie uz coskoro 😅 ale nevyzera..

paska
21. okt 2009

😀 moje odumreli už o osmej ale asi za chvyle odumrem aj ja 😅

tonicka
21. okt 2009

az teraaaaaaaaaaaaaaaaz 😠 😀 😝 😀

tonicka
22. okt 2009

dobre ranko 😀

paska
22. okt 2009

ranko dobre 😀 kááááva sa podáááva

lenadka
22. okt 2009

uz pijeeem, mam uz len na dne

lenadka
22. okt 2009

toni, az teraz som si vsimla, ze sme sa zaregistrovali v priblizne v rovnakom case 😀

tonicka
22. okt 2009

ahojte kočky
no co, plati to stretko a ta považska bystrica, teda jasenica moze byt? aby som tam mohla zavolat, ci maju vobec volne na ten termin 😉

zgurkaa
22. okt 2009

Zvieratka u nas ok. Ale kasel nas chytil ☹

paska
22. okt 2009

Tonička volaaaaaaaaaj ! nech sa možme chystať 😉

zguri nas tiež.. ZASE 😠

tonicka
22. okt 2009

kaslite uz na choroby 😀 😀

radoslava
23. okt 2009

Caute babulky
Tak mi už chodime po dvoch tyzdnoch do školky. Kašel este mame troška ale to všetci v školke maju.
Ocka mame na služobke ale dnes sa vrati , tak už sa velmi tešime.
Idem o chvilku budit malu tak sa majte pekne dufam ze v praci si najdem čas vas prečitat lebo mame teraz fofry.
DPH 😀 😀 😀

lenadka
23. okt 2009

toni, my by sme asi isli na otocku-od nas to nie je daleko, nechame miesta na spanie tym co to maju daleko 😀 ale taky obedik si tam zajednat - to by bolo fajn, tak ako na Remate 😀 😉

radka, ty asi spat nemozes cooo? 😕 😅