Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
23. okt 2009

marynka, o tebe nemam zaznam, ze ako si sa vyjadrila 😕 , prisli by ste ci nie? Radka sa nevyjadrila, t.j ze nepridu som pochopila 😉
Zuzu13 a Janka1? prisli by ste?

lenadka
23. okt 2009

toni napis este raz ten termin, som si to nenapisala do diara 😅 a citam dozadu strany a neviem to najst 😅

tonicka
23. okt 2009

27.11-29.11.2009

lenadka
23. okt 2009

a ja hadzem este raz ten link 😉 peeeknyyyyyyy vikend baby!!!!!!

janka1
23. okt 2009

ahojte 😉
tonicka dakujem za IP odpovedala som ti 😉 so mnou urco v takom termine nerataj , ale budem na vas mysliet a pekne si to tam uzijte 🙂

radoslava
23. okt 2009

Ahojte
Tonička ja som vtedy pisala že by sme prišli len na otočku pozriet vas. Spinkat nie. 😉

radoslava
23. okt 2009

Takže ak budeme v tom čase zdravy čož sa nam teraz velmi nedari a ocko naš bude mat čas tak prideme kuken

paska
24. okt 2009

ránečko 🙂 kávičkujem , už ma aj deti stihli vytočiť hneĎ z rána 😠

tonicka
24. okt 2009

oki,tak pisem na pol 🙂

A tie co pridete aj noclahovat, pridete od piatku? Ja ano 🙂

petusko
24. okt 2009

ranecko uprsane 🙄
aj ja mam kavu za sebou, obed takmer hotovy.
paska, petik sa dnes vytocil sam na seba, pretoze sa zobudil. zacal nervacit, tak mu hovorim ved si este lahni a spi. tak si lahol a spal 😀 ale teraz je uz hore a prenasa hracky.
ludia dnes sa posuva cas, to moje dieta bude vstavat o hodinu skor, ma sisne. 😅 🙄

tonicka
24. okt 2009

ahojte. Ja sa dnes citim zle, tak mi manzel vzal dieta a som si pospala 🙂

paska
24. okt 2009

toni vari nebudeš chorá 😒 rýchlo tabletku na brucho a rozdrviť!! 😀 😀 😀

petusko
24. okt 2009

bry vecer sovicky 🙂
petik este nespi. nasiel meter tak meria schody, ze dvadsat, styristo, stovka... 🙄 a to na obed nespal.
ani marcelik nespi, sak naco, je vikend, treba zit 😀 len ja uz padam dole nosom 😅

paska
24. okt 2009

nespim 🙄 strašne ma boli tekvica to je hrúza dufam že nebude kydať 🙄

paska
25. okt 2009

nenakydalo 😀

andrea.m
25. okt 2009

pani paska ty čo tak skoro buntošíš v bnedeľu ráno 😲

tonicka
25. okt 2009

Andrejka, vyjadri sa k IP 😉 Čakaám....

radoslava
26. okt 2009

Ahojte
my este stale niesme fit. Sabinka u svokrovcov grcala hlieny, Ja som začala strašne kašlat a Matka stale drži nadcha. Svokra mi chcela zobrat malu že povaruje. Len zabudla na to že by som jej ju nenechala ani za nič. Mam velmi falošnu a zlu svokru takže preto. A viem že malu nema rada, hovorila to len preto aby ma vytočila vedela ze by som jej ju nenechala.
Inak sa ale mame dobre už sme doma 😀

lenadka
26. okt 2009

ahojte pacienti 🙂
nasa Lucka vcera u svokrovcov na oslave prisla k urazu 😠 😖 tak ju boli rucicka, vecer preplakala v noci buntosila, tak som jej ju namastila ibalginovou mastou, zaviazala a rano uz pistala ze neboli-len troska-a ja uz vecer kuvikam sama pre seba, ze co ak to ma zlomene a planovala som cestu na chirugiu 😝 tak som zvedava co poobede 😕
mm "za trest" spal v obyvacke, lebo bol pri tom a mala tak nakazala 😀 ved tak zranena musi spat somou nie? akurat, ze teraz mi je jedna kava malo 🙄 by som haji 😔 😔 😔
zajtra idem do BA na skolenie-zase 😝 dufam, ze nebudem musie vstavat o 4-tej ako minule 🙄

paska
26. okt 2009

tu to žije 😀 😀 😀 😀

petusko
27. okt 2009

😕
co uz sa balite na stretko? 😕 😅
ja som nestihala nejako posledne dni, ale uz sa polepsim, slubujem 😀
da si so mnou teraz niekto kavu? mne tu uz vonia po nosom 🙂
dnes to vyzera konecne na slnieckovy den, sa tesim, mozno uz aj von pojdeme trochu poobede 🙂

maryn
27. okt 2009

ahojte 🙂
ja si davam s tebou kafe petusko, aj ked je uz zimne, lebo tu lietam okolo chrustikov 😀
ja som tiez posledne dni vobec nestihala
u nas nic nove, okrem masa v mraziaku a viktorkovej sedacky 😀

petusko
27. okt 2009

ahoj maryn 🙂
moji chlapci este lenosia s tatinom v posteli 🙂

maryn
27. okt 2009

jej petusko tak tebe je fajn, to by sa mne stat nemohlo 😉

petusko
27. okt 2009

maryn, mne sa zase nestava, ze vecer su spolu. takze si vychutnavame spolocne rana a doobedia 😉

andrea.m
27. okt 2009

tonička nevyjadrím sa lebo skôr ako 3 dni vopred nebudem veideť či vôbec dostanem voľno. som v práci nová a v skúšobnej dobe takže musím držať hubu a krok.

tonicka
27. okt 2009

ja som myslela k IP nie k tomu ci prides v piatok 😀 ale nevaaa, alebo ti neprisla? 😕

radoslava
27. okt 2009

Cafte babulky
My sme s malou obe PN.

radoslava
27. okt 2009

Ale konečne ma Sabinka antibiotika, po troch tyzdnoch kašla by sa aj patrilo. Ale to vdaka tomu ze naša doktorka tam nebola a nejaka ju zastupovala. Ta naša krava sprosta lieči homeopatikami, a velmi dobre vieme prečo lebo ma s toho paradne prachy. Na ukor deti samozrejme. Musim zmenit DR nebudem tu slepicu podporovat.

maryn
28. okt 2009

krasne ranko sa praje 😀
mame prvyyy zub 😵 a strasnu noc za sebou 😅
petusko tak to mas vecer dost sama s 2 drobcami, kupkate sa kazdy vecer?
andy a ako v praci? aky kolektiv? ako filipko a tami?boli sme v pondelok v KE, tak som na teba myslela, ale boli sme len rychlo kupit vikimu autosedacku v optime a palili sme domov
radka, nas lekar zas homeopatika neskusa, dava rovno atb, tak neviem co je lepsie, ale zas 3 tyzdne to tahat tiez nie je vyhra, no dufam hlavne ze sa vyliecite, posielame sabinke pusinky na uzdravenie 😉
my sme mali vcera 8 rokov co sme spolu, som dostala ruzicku, juuuj velmi sa tesiiiim uz davno som nic nedostala a este mam slubenu kasvu so salkou jacobs, viete tu zelenu z reklamy 😀