Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
6. jún 2008

Dobre ranko prvá ?
v takuto hodinku kde ste?

certica
6. jún 2008

ze by prva? a to sme dnes celkom slusne pospali vsetci...

baby, malemu krvaca pupcek, vcera vecer este ok, ako som ho kupala a teraz ho ma plny krvi. oni mu ho celkovo dodrbali v tej porodnici, mu ho odstrihli hrozne vysoky a vobec mal to dlho zahnisane, stale som mu to este cistila liehom a davala framykoin a teraz sa mu to naplnilo krvou hrozne ten kyptik vo vnutri.

radoslava
6. jún 2008

Certi 😀

radoslava
6. jún 2008

Certi chudatko Martinko aj plačka ked mu ho ošestruješ.
Inak ten smejko mal byt ze niesi prvá ale ja.

certica
6. jún 2008

co? 😕

certica
6. jún 2008

doprdele 😀
radi, neplace, ale nechapem, ci sa mam ist ukazat dokine s tym. viki mal rovno chrastu, ta odpadla a hotovo.

radoslava
6. jún 2008

Certi ja som zbadala ze pišes ze prvá a neprečitala som si dalej tak som hodila smeja ☹

radoslava
6. jún 2008

aj Sabinka mala chrastu a ta odpadla sice to trvalo dlho , inym uz davno odpadla a my sme ju tam mali dlho.Si pamatam ako som stale volala Toničke ze čo mam robit 😀

maryn
6. jún 2008

krasne ranko 🙂
certi a ma to vypukle? lebo viki mal tiez trosku zakrvaveny ale nemal to vypukle len taku jamku a tam trosku krvicky
davam kafe, som jak zbity pes 😔 🙄 zlaaa noc, maly bol 100x hore a potom spal pri nas, som dolamana

mory
6. jún 2008

certi ja by som to sla ukazat nic za to nedas a budes spokojna 😉
u nas sa dava na pupok taka klipsa a cisti sa pri kazdom baleni alkoholom a do 2 tyzdnou to odpadne a uz je pekny pupok a zaiadna chrasta 😕

certica
6. jún 2008

maryn, ma to vypukle, doslova navrete tou krvou az do cierna ☹

maryn
6. jún 2008

tak to by si radsej fakt mala ist ☹ neboj oni to raz dva daju doporiadku a ty sa takto len trapis

maryn
6. jún 2008

Niekedy aj pár týždňov po odpadnutí zvyšku pupočníka vyteká z pupku sekrét, ktorý býva aj krvavý. Je to úplne prirodzené. Krvácanie prejde. Ranku po odpadnutí pupočníka treba dôkladne čistiť. Ak krvácanie neustáva, treba dať pupok skontrolovať lekárovi.

to som nasla na nete

vavka33
autor
6. jún 2008

Ahojte.
certi,urcite chod k lekarke,asi ta s tym aj niekam posle,ono sekret moze vytekat,aj lea mala,ale ked je naplneny krvou a krvaca,to nie je dobre.moze sa mu tam dostat infekcia.Zrejme mu to vycistia dostane na to ATB zasyp.prelepia mu to a ten prasom mu tam budes asi musiet davat a prekryvat mu to sterilnou gazou.Ja som to tak robila. 😉

certica
6. jún 2008

dik maryn, lenze on uz ho mal odpadnuty, uz ked sme isli z porodnice a hnusne zahnisany. ved uz ma mesiac a pol, uz ho mal aj v poriadku ten pupok a znova to zacalo mokvat a teraz toto. ja som uz tu dokinu kedysi volala aj k nam domov, nech mu na to kukne, aj mu ho ozarovala biolampou vtedy. no hovorim, uz to bolo celkom ok a zase. ved potom dam vediet, co nam povedala

lenadka
6. jún 2008

cavte, zavcas rana vcielka mala vstala cela... 😕 u na s sa dneska v praci oslavuje 😀 😀 😀 kolegyna spravila statnicu a dobiehame moje meniny a buducotyzdnove narodky...tak neviem mam tu napisat 4 rozhodnutia ako budu vyzerat 😀 😀 😀 idem na vec kym nevidim dvojmo 😀 😉

lenadka
6. jún 2008

😀 😀 😀 ale nie tak symolicky ako vzdy, ale chcela som aby mi paska zavidela 😀 😀 😀 😉

maryn
6. jún 2008

certi drzim prsty 😉
lenadka niekomu je veselo 😀

lenadka
6. jún 2008

inak rano mi mala popisala kabelku perom potvora 😠

certica
6. jún 2008

tak nas poslalala na detsku chirurgiu, som zvedava, co mu s tym spravia, vraj to mozno bude treba zasit 😲 . dnes to uz neobeham, potrebovala by som auto, snad do pondelka sa nic horsie neudeje

vavka33
autor
6. jún 2008

Myslela som,ze pojdete na chiru.No hadam vydrzite do pondelka,ak by sa nieco dilao,chodte na chir.pohotovost 😉

bubi7
6. jún 2008

ahojte. vavka tak aj ja už mam kratke vlasy v nedelu mame birmovku tak preto trochu zmena 😀 čerti čo sa stalo idem trochu dočitat

bubi7
6. jún 2008

chudatko Martinko. vavi beriem čerešne a ked aj Tonička pošle 😀

vavka33
autor
6. jún 2008

Hod fotos,chcem vidiet 😉

bubi7
6. jún 2008

este som nestihla

bubi7
6. jún 2008

už sa na tom pracuje

bubi7
6. jún 2008

už som 😀

zgurkaa
6. jún 2008

Certi drzkajte sa. Katka pekny uces. Aj ja som ostrihana, ale ja mam take kratke vlasy, ze to ani nezbadat 😀

vavka33
autor
6. jún 2008

Jej,to si si tiez dala dost podstrihnut,ze?pekne,vzdusne a kratke 😀

bubi7
6. jún 2008

strašne velky kus mi odstrihla ☹