Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
18. jún 2008

certi, mozno o tri roky ta to prejde a povies si ze este dievcatko do trojky 😀
hm, s tym ockovanim, skus si o tom pozhanat nejake infosky alebo sa porad s dokinou ci ti to odporuca, ja som uz z toho celkom zmagorena, cim viac informacii si o tom zhanam a studujem tym som viac zamotana asi sa na to vyserkam 😅 😒

andrea.m
18. jún 2008

tak maryn vyse.kaj sa na to a rad sa iba z vikiho lekárom.pokiaľ máš k nemu dôveru tak sa spoľahni na to čo ti poradí on.

tu na koníku sa všetko rpzpytváva priveľmi do detailov a nie vždy a u každého to narobí dobrotu.

certica
18. jún 2008

mne to lekarka praveze dnes velmi odporucala, ja som s tym povodne neuvazovala

lenadka
18. jún 2008

maryn aj tak je vacsina ockovani povinna tak si s tym hlavu nelam 😉 ja osobne som dala ockovat navyse akurat proti kl. encefalitide este nie lebo sama s tym mam zlu skusenost 🙄 tak toho sa bojim, ale viac sa bojim ze mala kliesta chyti a od neho chyti zapal mozg. blan. Zatial mam nakupene repelenty a ide do prirody smrdlava a ked sa vratime vecer ma dokladnu prehliadku 😉

andrea.m
18. jún 2008

čerti no martinko je teda riadný valibuk. môžeš robiť dojku celej blave,šak ty musíš mať perfektne výživne mlieko.

paska
18. jún 2008

čavte 😀

maryn
18. jún 2008

dik baby, uz na to kaslem, vikiho dr. nam odporucal len pneumokoka momentalne a pred nastupom do skolky este meningo ked si dobre pamatam a zatial nam vzdy dobre poradil 🙂
baby kedy vyhadzujete flasky drobcom, teda myslim ze nakolko su poskodene alebo zanesene, lebo sa neviem rozhodnut ci ich mam vysmarit alebo sa to este da zniest 😅
a este mate niektora hemoroidy, lebo ja sa toho neviem zbavit a ak ste mali co vam pomohlo?

paska
18. jún 2008

maryn ja flašku vyhodim neserkam sa s tým a na hemeroidy použivam faktu masť prejde ma to hned ale aj gel z dubovej kôry je dobrý ten tááááák hreje 😀

andrea.m
18. jún 2008

maryn ja to isté jak paska,ale nezbavila som sa ich nikdy. iba niekedy bolia a niekedy nie. a fľaše vyhodím vždy ked usúdim že už sú veľmi zanesené.

maryn
18. jún 2008

jej dakujem vam, som necakala ze tu este niekoho stihnem, tak ich teda vyhodim a kupim si tu mast, ja mam nejku mastu s, a ta mi moc nepomaha

andrea.m
18. jún 2008

maryn ja tu čičím väčšinou v noci len už neni s kým písať taký čas

andrea.m
18. jún 2008

čučím malo byť. dnes vôbec neviem písať.

paska
18. jún 2008

😀 ja tu čičim aj o polnoci

andrea.m
19. jún 2008

dobre ráno 🙂

paska?! 😀

bubi7
19. jún 2008

dobre ranko 🙂

drobec.z
19. jún 2008

bre ranko, dnes nas caka krasne pocasicko, aspon tu, my sa chystame kupit cyklosedacku, aby sme mohli robit cyklotury. nemate niektora nejaky tip na dobru cyklosedacku pre drobcov?

certica
19. jún 2008

ahojte, no uz zacnu zase horka 😎

zgurkaa
19. jún 2008

Ahojte, dlho som tu nebola. Co mate noveho? My sa pomaly oducame od nocneho kojenia.

paska
19. jún 2008

ste všetky ráno dr.ilka kukali čo? 😀 ale on niekedy aj kecá 😀
u nas vrcholia prípravy a pomalinky balím zajtra pálime na dočvu 😎

certica
19. jún 2008

cooooooo? jaka dovca? 😠
ja kukam vzdy na nete pocko den pred o 16.25h davaju najnovsiu predpoved na 4 dni 😀

certica
19. jún 2008

som zabudla, ze na www.meteo.sk

certica
19. jún 2008

nasi idu zajtra do tatier, tak mam "na krku" aj vikiho 😝

certica
19. jún 2008

ok, som sa vykecala, idem 😎

drobec.z
19. jún 2008

inac dobre predpovede su aj tu, len si treba zvolit mesto, ktore chcete:

http://www.shmu.sk/sk/?page=769

😉

paska
19. jún 2008

čertiže mam na krku 😀
ideme len do šturova 😉

mory
19. jún 2008

paska krasnu dovcu prajeme 😎

maryn
19. jún 2008

no snad na 100ti krat mi aj prida prispevok
paska prajeme prijemnu dovolenku, vela slniecka a kopec zabavy, je tam veeeelmi krasne 🙂

certica
19. jún 2008

no, dobre blbne ten kon

paska
19. jún 2008

kujeeeeem 🙂

maryn
19. jún 2008

asi ho zabudli dat zaockovat 😀 myslim kona