Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
3. okt 2008

prave nam praskla hadica na studenu vodu v kuchyni a keby sme neboli doma a v obyvacke tak sme komplet vytopení .alebo keby sa tro stalo v noci.. som v soku 😕 🤐

tonicka
3. okt 2008

ona pred tym povie a az chvilku na to zacne, takze by sme urcite stihli.... 😀
jasne ze cecikujeme 😀

monkula
3. okt 2008

so mrada ,že nie so msama.... Lebo na maň už okolie pozerá, kao na blázna... že stále cecíkujeme 😀

Tá hadica ma mrzí... ná mraz v noci praskla hadica na prívod vody do práčky a keDˇsa MM išiel ráno o tretej napiť, tak len dobehol ,že sme vytopení,, voda boal po celej kuchymi, na chodbe a pmaly sa ťahala do obývačky... to bolo niečo... 😖

tonicka
3. okt 2008

popravde som bola na dovolenke velmi stastna ze cecikujeme, lebo ked blila, bolo to jedine co vydrzalo v nej 🙂 voda sla hned von...a tak isto aj vlietadle hned zaspala 😎

tonicka
3. okt 2008

a to okolie...je mi to jedno, pripadne poviem ze my az do 18rokov budeme 😀

monkula
3. okt 2008

na okolie samozrejme kašlem len ma mrzí ,že takt oreaguje aj moja mama.... že ešte fuuuurt ?a dokedy budeš a čo budeš robiť, keď nebudeš mať mlieko? 😖

tonicka
3. okt 2008

tak jej povedz,ze ked nebudes mat mlieko,nebudes kojit 😀 moja zase riesi,ze ako je mozne ze mam mlieko ked mam uz take male prsia( Daz E podprsenka) 😀

monkula
3. okt 2008

veď to jej vždy aj poviem...
Keby videla moje lentilky... 😀 teraz mám 75 B až C podľa strihu... 😀

janka1
4. okt 2008

tonicka tak ste si to uzili bohovske ☹
jasne ze tam obzerstvo v kazdej 5 v Turecku to je , ale aj chutne supeeer mnam a ten puding 😀 😝

tak sa liecte a napis, ze ste si doniesli aj suvenir 😉

andrea.m
4. okt 2008

dobré ránko 😎

íííha tu sa včera kecalo do hlbokej noci 🙂

radoslava
4. okt 2008

Dobre ranko všetkym
Tonik ahoj

paska
4. okt 2008

ahojte 🙂 tonička 😒 no ti poviem jak zo zleho filmu

paska
4. okt 2008

ženy idem ja do obchodu 🙂 večer 🙂 tu chcem taky pokec jak včera 😉 😀 teda hlavne aby som ja bola pri tom

paska
4. okt 2008

Kukam ze tu nik 😕 radka nemas zmeskany hovor? 😀

andrea.m
4. okt 2008

tu som paska 🙂 čo pekného si si kúpila? 😉

paska
4. okt 2008

nič 😒

dadus
4. okt 2008

paska uz je vecer kde si 😕 😅
pekny vecer vo spolok inac 😀

radoslava
4. okt 2008

Paska teraz pozeram ze mam. 😀 😀 😀

andrea.m
4. okt 2008

no tak ja som tu 😀 kecáme? 😕

dadus
4. okt 2008

jasne andy, dame nejaku temu alebo sa chytime hocicoho? 😀

radoslava
4. okt 2008

no jasne.
My sme prave prišli od rodiny z kopanic. Baby tam je tak nadherne klud proste parada. Žiadne obchody čo by ta lakali ani kaviarne len krasna priroda a hlavne pipinky a koko to je kohut 😀

dadus
4. okt 2008

a my sme sa vratili z oravy, segrina dcerka mala rok tak sme oslavovali, 20-ti ludia v 2-izbaku, hotova zabava 😀 😀 😀

radoslava
4. okt 2008

No to teda muselo byt super , ale zase dobrych ludi sa vsade vela zmesti.
Idem kupat malu a potom dat spinkat. Tak sa mi tu majte pekne a kedze pc je tam kde spime tak prajem uz aj dobru noc

dadus
4. okt 2008

dobru radka, my uz pol hodku spime, takze mam frai 😀

andrea.m
4. okt 2008

tak aj naša tami je už v ríši snov. za celý deň spala len hodinku takže večer odkvecla bleskovou rýchlosťou. a tie oslavy poznám u nás to tak vyzerá vždy.malý byt a kopa ľudí,ale ako radka vraví dobrých ľudí sa všade veľa zmestí.

dadus
4. okt 2008

presne tak andy.....je to fajn a nebyva to zas az tak casto 😉

andrea.m
4. okt 2008

ale po skúsenostiach z promócii budem robiť oslavy len v reštike až začnem pracovať.

dadus
4. okt 2008

😀 😀 😀 andy

andrea.m
4. okt 2008

sa nesmej.vieš jak bolo super.som sa rozhodla že nechcem žiadný darček len obed v reštike kde som chcela pozvať mojích aj manželových rodičov ktorí mi počas štúdia dosť pomáhali.takže ja som si doobeda vyšla do kaderníčky a spraviť nechty,hostia prišli rovno ku škole a potom sme šli rovno do reštiky kde mi dali tanier pod nos 😀 samozrejme že poobede sme skončili všetci u nás ale to som už dala len keksy a kavu.rodičia sa prezliekli nasadli do aut a šli domov.doma žiadný bordel,kopa riadov,nič. iba kľud a pohoda 😉

dadus
4. okt 2008

no ja som to mala tak tiez ale my sme sa v restike zdrzali par hodin a viac chodov.....a bolo to v rodinnej restike, co uz teraz nie je, tak je nam smutno, ale bolo fasa....