Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

zgurkaa
27. aug 2008

Dobre ranko prajem. 😵

andrea.m
27. aug 2008

ránečko 🙂

práve ma sused zobudil že nemam zamknute auto 😲 bolo zamknuté len filipkove dvere boli nejako zle dovrete a bol vyskočený ten čudlík 😝 a nič nechýba 😝 mame super susedov že?

radoslava
27. aug 2008

Dobre ranečko
Andy mate super susedov.
Nas rano zobudil debilko čo tu ma reštiku. Ale už ma dlho serkat nebude.

andrea.m
27. aug 2008

radka čo s ním spravíš?

paska
27. aug 2008

ránečko sa praje 😀

zgurkaa
27. aug 2008

Mna zobudila Miska........uz o 6.00 a teraz by uz spala 😖

paska
27. aug 2008

andy vieš kolko krát sa mi stalo že som šla ráno do auta a auto otvorene? 😅 😅 ale ešte mi nič nezmizlo (ťuk ťuk )

paska
27. aug 2008

čavesko zgurka 😉
jani tak čakáááááám 🙂

andrea.m
27. aug 2008

pasi ale nam za posledný rok rozbili okno kôli koláčom, šlohli anténu a puklice. 😠 tak si vieš predsatviť ten adrenalín po ránu.

paska
27. aug 2008

alt to je sila tolko aut naokolo a vyberu si vaše

radoslava
27. aug 2008

Andy zopar kontroličiek na švabiky a podobne. Lebo sa tu roztahuje pristahovalec

zgurkaa
27. aug 2008

ahoj Paska, uz zarezavas?
Andy super susedia 😉

radoslava
27. aug 2008

Ozaj nebudete niekto buduci tyzden v blizkosti Kovačovej alebo Zvolena alebo BB. Ideme tam na dovču 😀

paska
27. aug 2008

zguri zarezávam 😀

andrea.m
27. aug 2008

ja nie. budúci týždeň budem doma a dúfam,že ako jednodetná lebo začne školský rok huráááááááááááááááááááá 😀

paska to preto že naše je pekné červené 😀

paska
27. aug 2008

hiiiiiiiiiii aj ja mam červené 😲

radoslava
27. aug 2008

hi ja nemam červené 😀

zgurkaa
27. aug 2008

Uz sa biju 😠 . Uz nech je 2.9.2008

mory
27. aug 2008

ahojte 😀 no vas docitat

maryn rakovina vecsinou chyti toho co nefajci a nepije je malo ludi ktory zomreli pretoze fajcili u nas pozomierli taky ludia co boli vzdy zdravy a nefajcili takze ja si vobec nemyslim ze rakovina sa prejavi u fajciarov 😉 takze sa netrap a dopraj mu cigaretku aj ja si doprajem 😀

andy no dobre ze mate susedov 😎

jani takze na dovcu hmmmmmmmmmm..... 😎 jak ti fajne uzite si slniecka a hlavne ticho a klud bez roboty a staleho upratovania a varenia len si uzivat 😉 🙂

maryn
27. aug 2008

ahojte 🙂
andy tak to je tak akurat nie? myslim tie kapie
mna zobudil viki o 7:30, ale som myslela ze bude dlhsie spat ked siel az o 22.
zajtra nam tu otvaraju obchodne centrum, konecne nedaleko nas a nebudem musiet slapat do obchodu 3km, kedze u nas MHD neexistuje
otvaraju aj nejake elektro v tom obchodaku a maju reklamu na komb. sporak za 3999,- tak by som ho chcela mamci kupit, kedze ona musi do prace, ale neviem ako sa tam prebojujem s tym mojim drobcom 😅 mama ma este v byte ten 25 rocny stary a uz jej rura dosluhuje 😖

maryn
27. aug 2008

mory tak to mas pravdu a ja poznam takych co vobec nefajcili ani nepili a draplo ich to, inak aj ja si z casu na cas zapalim ,ale samozrejme nie pocas tehu, ale je to zaujimave ze vtedy clovek dokaze prestat zo dna na den, kvoli mimcu 🙂

andrea.m
27. aug 2008

zgurka že? tiež sa neviem dočkať 😀
maryn akurát a dnes idem na trh na feferónky,to pre manžela.
u nás v rodine zomrel na rakovinu žaludka dedko a mamkina sestra a pritom to boli ľudia či nefajčili,nepili a zdravo sa stravovali ale zase manžel dalšej mamkinej sestry zomrel na rakovinu pľúc a fajčil jak dúha celý život...to si nevyberieš.

paska
27. aug 2008

prestante hned z rána 😠 viete kolko mi tu naválali lajstrov? 😅 🙄 dajte dačo veselé

maryn
27. aug 2008

hiii, tak asi su na cervene auta 😀 , ale andy fakt dobry sused 😉
paska a kde pracujes? paci sa ti tam?
radka este stale funguje ten hnusak? posli na neho telku

paska
27. aug 2008

maryn tutok za rohom 😀 a páči sa mi 😉

andrea.m
27. aug 2008

paska siske všetko najlepšie k meninkám nech sa jej darí v škole a nech je tam spokojná a šťastná a hlavne nech natrafí na superovu tetu učiteľku...filipko a tami jej posielaju véééééééééééééľke pusy

andrea.m
27. aug 2008

ja sa chystám útočiť na prešovskú nemocku len nemám odvahu.by mi bolo veľmi smutno keby na nevzali späť na traumu.

sa tu biju jak čerti...bože už nech je pondelok

paska
27. aug 2008

KUJEEEEEEEEEEEEEM 🙂 andy utorok až 😅 😀

maryn
27. aug 2008

aj my sa pripajame k blahozelaniu, nech sa jej v skole aspon trosku paci 😀 a viki posiela boztek

zgurkaa
27. aug 2008

Andy, co pondelok, utorok nech je. 😀