Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
16. mar 2009

my sme mali iba jedno stretko po 5tich rokoch aj to na ňom neboli všetci a odvtedy nič.

radka blahoželám k prijatiu. takže od septembra budeme v teme škôlkári spoločne rozoberať ako to naším devám v tej škôlke ide. už sa teším 😀

radoslava
16. mar 2009

Andy aj ja sa tešim velmi velmi. Mali sme tam ako sa hovori tlačenku takze preto sa to podarilo myslim.
Ale som velmi štastna lebo neviem kam by som ju od septembra dala a ano budeme to tu rozoberat na to sa velmi tešim.
Pred chvlkou sme rodili a teraz tu školky preberame 😀
Zguri ja chodim len cez vikendy a občas cez tyzden vypomahat s uzavierkami. A po marci pripadne aprili si dam asi oddych a potom naplno az v septembri
Ovšem ak niekto neda vypoved a nebudem musiet nastupi skor 😀

andrea.m
16. mar 2009

radka to sú celkom dobre vyhliadky. ja ešte len v septembri začnem robotu zháňať a dúfam že aj nejakú nájdem kým mi skončí MD.

zgurkaa
16. mar 2009

Radka, u nas nastal ten pripad s vypovedou. Tak som bola nutena nastupit. Este by som inak doma chvilku vydrzala. 😀
No a z Misky je velka skolkarka. A riadny papajko 😀 Zje vsetko, co nezje ju. 😀 😀 Minule si dala na veceru 4 parky, zatym jogurt a este pytala nejaku sladkost.

radoslava
16. mar 2009

Tak to je fakt riadna papačka a to som si myslela ze nasa sabinka ked zje tri aky je ona velky papkač 😀

andrea.m
16. mar 2009

štyri párky? 😲 a ja že Tami je papkáč. ale ako vidím drží maximálnu diétu 😀

zgurkaa
16. mar 2009

tak, tak 😀 😀

radoslava
16. mar 2009

Zguri a aj to na nej vidiet alebo všetko vybeha. Na Sabinke to trošku vidiet že lubi jest 😀

mory
17. mar 2009

ranko 😎

ste mali parkovu party vcera? 😀 aj elius lubi parky ale 4???????? 😕 😀

co dnes robite? ja tvrdnem v robote 😝

andy ako sa maju deti? 🙂

lenadka
17. mar 2009

jejda baby mate riadnych papkacov!!! Moja zje na ranajky max. 1 parku 😅 😅 😅 a aj to dojeda tak ze ju prehovaram 😅

radka supeeer ze to vysko s tou skolkou 😵

andy, myslim ze robotu najdes ved si sikovna...ja sa neviem rozhodnut ci uz druhe ditko ci nie...ked uz konecne ma vsetko svoj chod a s malou je menej starosti norobit si dalsie?? 😀 😀 😀

mory
17. mar 2009

lenadka no aj ja mam takeho papkaca doma co mu stacia omrvinky a bude sity na cely den 😀

vcera som kupila eliuske botasky a uz obuva 26 🙄 jezis ta bude mat asi velku nohu 😖 ake cislo obuvate vy? mne sa to zda velke pretoze s porovnanim s morikom on take cislo nosil v 4 rokoch 😒

tonicka
17. mar 2009

Ahojte. Mory my botasky 23, zimne 24. 😉 Ale to je jedine, co je male na tej mojej dcerke 😀 😀 Inak je vysoka po sesternici 😀 😀

tonicka
17. mar 2009

lenadka, neboj, tusim mame rovnaku dilemu, ale ja este asi chvilku vydrzim, kym pojde do skolky..a mozno nie, mam tu jedneho ukecavaca 😀 😀 teda manzelika 😀
radka supeeer 😎

tonicka
17. mar 2009

tusim, vzdy ked pridem ja , nik tu nie je 😅

mory
17. mar 2009

sa tu som

mory
17. mar 2009

ale furt mam zakaznikov tak sa musim venovat 🙄

davam ranajky kto pride?

paska
17. mar 2009

🙂 ahojte babule
mory čáááááf 🙂 ja už som jedla pomaranč a jabko

paska
17. mar 2009

toni aj ja som tu 😀

tonicka
17. mar 2009

no ved preto 😀

mory
17. mar 2009

a ja som mala banan bebe 😀 aj v noci 😅 😀

paska
17. mar 2009

teda mory takto ty dietuješ? 😀
ženy bolí ma hlava v tejto robote ma vždy rozbolí 😝

radoslava
17. mar 2009

Dobre ranko
Paska uz to maš za par vydrž.
My ideme do obchodu lebo zachvilku sa vraj rozprši hlasila rosnička na Markize 😀
Inak včera to aprilove počasie čo tu bolo , som mala dost

mory
17. mar 2009

paska este kolko mas v robte?

radka a ty ?

paska
17. mar 2009

mory si tu?? ip 😀

mory
17. mar 2009

hej tu som obedovala som 😝

si vyrehlena dneska co? 😀

tonicka
17. mar 2009

sooom a ip mi od teba teda veru nedosla 😀 😀

mory
17. mar 2009

toni ona sa pytala mna 😀

petusko
17. mar 2009

helou 😎
nerodím, ale vraj už čochvíľa budem 😲 bojím bojím 😅

mory
17. mar 2009

bola si na popradni? co povedali napis podrobnejsie
🙂

petusko
17. mar 2009

hej bola som u dr. 🙂
robila som si srandu, že mi už nemusí vrátiť skúmavku z moču, lebo ja už neprídem, tak sa zasmial, že ako som si istá 😀 ale ked ma pozrel, vyvalil oči a vraj mám asi pravdu, hrdlo takmer úplne spotrebované či čo 😅 tak mi napísal ešte, že o týždeň aby som prišla, ale vraj je pravdepodobnejšie, že sa uvidíme až po šestonedelí 😅