Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
28. máj 2009

Dobre ranko
Leni ona sa mi potom vykadi do nohaviciek 😀 😀 😀

radoslava
28. máj 2009

Petusko vela kamaratiek spomina ze sa mi chlapci rozrečnili až v školke , hovoria ze dovtedy robili partizanov mlčali alebo rozpravali tou ich rečou.
Inak maly problem s kakanim mame od vianoc. Ked sa Sabinka totalne prejedla a potom ju zapieklo a bolelo ked kakala. Teraz sa boji tlačit ze to bude boliet.
AK je doma so mnou alebo ockom je to OK urobi velku potrebu
ALe ak je s babkou a dedkom tak nie potom trpi lebo pri nich nema čas na take blbosti ako kakat 😀

radoslava
28. máj 2009

A už to vidim ze ani v školke nebude chodit na velku počka až domov
INAK CELA PO MNE 😠

lenadka
28. máj 2009

Cavte babule, no tej kamosky mala uz nebola v tom case ziadne babo ale mala 4 roky a to uz je nacase nekakat do plienky-len preto uz volili toto, lebo nic nezaberalo, ona chodila cikat aj v noci bez plienky krasne len kakat zasadne vecer pred spanim a do plienky-inak nie, takze bolo to hop alebo trop-nastastie to vyslo na 1x, ale kamoska sa musela riadne premahat nedat jej tu plienku 3 dni 😅 a spravila to na radu doktorky a veru 3-ti den jej uz lepilo a volala jej aka je situacia..stastie ze si to mala rozmyslela, lebo dalsi den by tu plienku dostala-takz e o chlp 😀 😉

sabinka je este malinka-to este nie je taka tragedia 😉

andy veru uz mi je to podozrive davnejsie ze tak casto cika-toni podelme sa my vam dame 50% ciaknia aj hned!!!
tak ze najblizsie ideme na vysetrenia 😝 pani moji my uz s manzelom "nemozeme", Lucka chodi kazdy 3 tyzden na rehabku, kazdy stvrtrok na ocne, raz do roka kardio a chirurgia Martim, kady pol rok ortoped-jednoducho nieje toko § ani dovolenky vsade ist, k ocnemu sme meskali mesiac, z chirurgiou 2 mesiace a to je pol rok nie cely ☹ pridame urologa + zubnu preventivnu-ja neviem vsak nas z prace vysmaria, uz sa to nepaci hlavne manzelovmu sefovi-on s nou chodi castejsie ako ja 😒 a u mna v praci tiez s toho nie je nadsenie 😖

lenadka
28. máj 2009

a este nas cakaju 2 mesiace prazdnin-nemat babky tak sme v haji-hlavne teda svokra /moja mama este pracuje/ ta sa mi o nu postara ked potrebujeme, len ona sa stara aj o svoju uz zle mobilnu mamu, je uz na tom zdravotne zle, musi ju obskakovat a aj na WC s nou uz chodi, obcas je to na plienky-podla toho ake ma obdobie...no mavam s toho niekedy zly pocit, ze este aj nasu malu ma na krku /vodit do skoly a zo skoly ju berie k sebe kym nepridem z prace/ a davat pozor co vyčudí 😕

lenadka
28. máj 2009

Skolky samozrejme 😀

tonicka
28. máj 2009

lenadka, uz si to asi poslala, vcera cikala 9 krat od poobedia aj vecer chvilu po tom co zaspala 😕 😀 😀

tonicka
28. máj 2009

tu nik? Co ste sa ma zlakli, ze som tu zase? 😀 😀

petusko
28. máj 2009

ahojte 🙂
radka, to vies ako sa hovori, ze dobry hospodar si aj ho..o domov donesie 😀 😀 ale aj Petko chce cikat len doma, ked sa mu uz velmi da, tak cvrkne aj inde, ale aj vcera vydrzal od rana kym sme obehli doktorku a az potom doma pustil. uz sa mu podarilo aj vonku do travy, ale len na nasom dvore, inde ani za nic 😅

petusko
28. máj 2009

my tu mame exotiku, niekomu uletela obrovska krasna modro-zelena ara, nam tu poletuje ponad dom. 😅 len nechce sadnut potvora, fajnu odmenu ponukaju za chytenie 😅 😀

andrea.m
28. máj 2009

ahojte.

som pratala doteraz 😝 konečne to tu vyzerá ako byt 😝

radka aj náš filipo kaká len doma...takže dobrý gazda

tamarkine cikanie radšej nekomentujem. veľmi sa jej to páči do trávičky takže poctivo ocikávame metropolu východu 😀 ona je schopná doma neisť a akonáhle výjdeme vonku už jej treba trúbke jednej.

lenadka mi to máme tak isto s tými lekármi...ked si nenájdem prácu na smeny tak si môžeme hodiť mašľu...a to sme ešte bez babiek....no čostý konec

andrea.m
28. máj 2009

toni a blahoželáme k cikaniu 😀 😀 😀

lenadka
28. máj 2009

aj Lucka cika ako blazon vsade, chodi a znackuje ako psik, coze doma na dvore to nevadi, ale ked si v meste hocikde stiahne gate 😀 😅 ked sme boli v piatok v Martine ocikala polku mesta, nastredacku z WCkami v restauraciach-ale tam mi je to tazko drzat ju nad misou kym sa 😝 ale to aj pila ako duha v jednom kuse, ved aj bolo teploooo, no fajn nam bolo vlacikom sme isli nech sa jej to rata 🙂

petusko
29. máj 2009

caute 🙂
kde ste dnes, sak vonku kosaaa 😒 brr... ale aspon ma to nelaka, aj tak by sme nikam nesli, petko chrchoce stale 😒 ale uz mi zacina prepinat treti den len doma s dvomi detmi 🙄 zaciname mat ponorku s petkom zo seba 🙄

lenadka
29. máj 2009

jani, uz nech je maly zdravy, to fakt je onicom byt zavety doma, ja som dnes v terene poriadne vymrzla brrrr...ozja kupili sme auticko "nove" a majitel bol zo Zl. Moraviec 😉 tak som sa tesila ze tam pon pojdeme a ohlasim sa ti a figu on ho doviezol na Skicov 🙄

petusko
29. máj 2009

veru leni, je to o hubu 🙄 cela detska je pozakladana hrackami, vytiahla som mu vsetko, aj to co mal dostat az na meniny. 😅
snazim sa ich drzat od seba stale, ale aj tak sa mi zda, ze Marcelimu zacinaju sople. ho len pozorujem 🙄
a ake auto ste kupili? prajem vela stastnych kilometrov 😉 stretko by sme si mohli dat niekedy v ZC, chystam sa k nasim cez prazdniny na nejaky tyzden, tak ak tam budes aj ty, mozme sa stretnut 😉 patrilo by sa mi aj na Voznicu zavitat, som tam nebola daaaavno 🤐

andrea.m
29. máj 2009

tak ja som dnes 1x šoferovala po košiciach bez mareka vedľa seba. pršalo marek sa zdržal v práci tak som bola nútena sadnúť do auta a odviesť Filipka na trening. ešte teraz sa celá klepem.

radoslava
29. máj 2009

Caute
Petusko a flintu nemaš že by si papagaja odstrelovala 😀 😀 😀 ,
Inak to musi byt fakt sranda , my mame v robote tiež a raz nam ušiel sme ho debila nahanali teraz už nechodi von. To mal šef take obdobie aj s nami obedovala no katastrofa pretože sa mu pačila moja hlava a nalietaval na mna. ja som samozrejme jačala no kovbojka
Najlepšie bolo jeho odchytavanie poobede ked šef odišie a zabudol na neho.
Ja som hodila nanho uterak a Zuzka kolegina ho chytila.
Ježiš pocikam sa ako sa tu smejem na tym lebo si to aj predstavujem ako to bolo 😀 😀

radoslava
29. máj 2009

Jej Andy zlato moje to si viem živo predstavit , daj si frtana to snad prejde.
Zajtra fičim do prace musim dohodit jednu firmu a uzavreto do juna
O MOJ BOZE to mam z rozpravky Pribeh žraloka , furt to u nas ide dokola
Inak aj vy mate doma televiznych maniakov lebo ja totalneho

andrea.m
30. máj 2009

radka ja mam dvoch. momentálne fičíme na rozprávke pepek námorník. neboj sa nič časom to prestaneš vnímať. 😀 aj dnes som jazdila ale už s manželo po boku 😀

petusko
30. máj 2009

ja mam doma shrekomaniaka 😅 uz ho to tak dlho drzi a stale ho to bavi. a este ho bavi bambulka, ked ju vystriehneme v telke 🙂
radka, na tohto papagaja by som uterak darmo hodila, on je taky velky, ze by som potrebovala aspon plachtu 😀
andy, gratulujem 😉 neboj o chvilu budes rada, ze mozes ist sama a nik ti do toho nesomre 😀 ja teda ovela radsej jazidm sama 🙂 😉
dnes mame u nas Den deti na ihrisku, som zvedava, ako bude. len to pocasie je na prd, sice neprsi, dokonca aj slnko sem tam vykukne, ale mohlo byt aj krajsie. konecne sa petko vyvetra 😅

andrea.m
30. máj 2009

peti mne marek nikdy nešomre....on ti je veľmi zvláštny tip chlapa....ja mam väčšiu istotu ked sedí vedľa. pritom zabrziť nemože 😀

andrea.m
30. máj 2009

mory páááááááááááni eliuška jaká kočica 😀 vyzerá na oveľa viac rokov ako má....a na tom bycikli je úžasna

mory
30. máj 2009

andy dakujem 🙂 sak sa ma pytaju ci ju za usi taham 🙄

ja idem spat zajtra zase do roboty 😔 uz ma to tam nebavi jooooj keby ma chceli vyhodit 😅

andrea.m
30. máj 2009

mory ja som sa tak modlila na ortopédii...nevyhodili ma ale zato mám Tamarku 😀 aj ked tam u vás je dlžka materskej veľmi biedná 🙄

mory
31. máj 2009

andy diky za typ 😀 ale ja dalsiu eliusu uz nechcem 😀

andrea.m
31. máj 2009

možno bude další moriky 😀 ...ja by som tiež nechcela dalšiu Tami....ale ešte jedného Filipka by som brala 😀

mory
31. máj 2009

andy asi tak jak pises 😉 kebyze este jedno babo tak iba ak to bude zaruceny 100% chalan 😵 😀

radoslava
1. jún 2009

Dobre ranko.
VSETKYM DETICKAM VSETKO NAJ NAJ NAJ LEPSIE KU DNU DETI.
😀 😀 😀

mory
1. jún 2009

radka sikovnicaaaaaaaa 😀

aj ja prajem vsetkym detullkam krasny den deti 🙂