Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
30. jún 2009

ahojte 😉
andy prajem peknu dovcu 😎
peti aj viki ide od septembra
pridala som zopar fotiek
kukla som fotocky petusko, su zlatunki vsetci 😵
uz zasa hrmiiii esteze som bola doobedu s detvakmi vonku

janka1
30. jún 2009

jemineee maryn teba som tu nevidela 100 rokov , idem kuk fotky 🙂

zgurkaa
30. jún 2009

No teda, super. Vsetci idu na dovolenku do Sturova, len ja by som sla inam 😀

radoslava
30. jún 2009

Zguri aj mi by sme mohli švagor tam ma chatu. Len sa tam nevieme dostat stale niečo ine bolo. A na leto to on prenajima to je beznadejne plne. I ked mi švagor hovoril povedz si termin , ale bolo mi luto povedat termin a čo ak by mala ochorela a prepadol by. Radšej som to nechala tak.
😀 😀 😀
Nech si on zarobi , zasluži si to

radoslava
30. jún 2009

A mi ideme o dva tyzdne na Liptov 😀

janka1
30. jún 2009

radka a kam idete? do Besenovej???

radoslava
30. jún 2009

Skoro
Ideme do Prosieku

zgurkaa
1. júl 2009

My sa chystame na Domasu a do vysokych tatier v auguste 🙂

petusko
1. júl 2009

a ja idem bud. tyzden k nasim 😀 😀 pre mna to bude ta naj naj dovolenka, lebo budem od rana do vecera len sediet na dvore, citat a oddychovat,starki sa budu venovat vnukom 🙂 😎 a drahy si tiez oddychne, bude mat doma ticho aspon par dni 😀
nejdeme nikam tento rok, marcel je este malicky, bol by to vacsi stres ako doma.
ale vsetkym dovolenkujucim prajem krasne zazitky a prijemny oddych 😉

radoslava
1. júl 2009

Petusko dakujeme
a urcite budete mat super dovču u vašich a Marcelko je veru este malinky na dovolenku taku vačšiu.
U vašich vam bude super

radoslava
2. júl 2009

Cafte to som tu zase ja od vcera no kade chodite
Ja viem je vonku pekne 😀 😀 tak čo budeme pri PC trčat no nie

maryn
2. júl 2009

ahojte 🙂
petusko u nas to bude rovnako s tou dovcou aj so starkymi, uz sa neviem dockat 😀
mala tu so mnou este pise idem ju dat spinkat, aj ked velmi sa jej nechce, viki uz spinka, aspon ze toho sa da vonku unavit 😀

radoslava
4. júl 2009

Cauko baby kto si da poobednu kavu so mnou
Dnes sme doma mam mrchu ale poobede ideme na vylet
Zajtra dufam pojdeme do aquaparku velmi sa tešim
😀

andrea.m
4. júl 2009

ahojte.
tak sme doma,bolo perfektne dúfam,že sa ešte do štúrova niekedy vrátim.
zgurka ty máš nové číslo????

mory
4. júl 2009

nazdaaaaaaaar 😎 uz mam net konecne 😠

andy vy ste boli na dovci???????? parada urcite ste si uzili 😎

ja len zdravim na rychlo decka furt nespia 🙄 a rano ich budem za usi tahat z postele do skolky 😠 😀

andrea.m
4. júl 2009

hej mory bolo supeeeeeeeeeeeer.

moriky ešte chodí do škôlky?

andrea.m
5. júl 2009

😕

zgurkaa
5. júl 2009

Andy a kde su fotecky?

andrea.m
5. júl 2009

v manželovom noťasy a ten je teraz obsadený. ked bude voľný pripojím sa tam a nahodím.

radoslava
5. júl 2009

Ahojte
jej to bol pekny vikend aj my sme si ho teda poriadne užili. A to som sa chystala ze okna umyjem a vysrala som sa na ne ako dobre som urobila 😀 😀 😀
Andy tak bolo super tak to je dobre. Mali ste krasne počasie na dovolenke , 😉

tonicka
5. júl 2009

cafteeee 😀

andrea.m
5. júl 2009

zgurka fotečky sú už v albume.

radka v nedeľu to ešte vyzeralo všelijako ale od pondelka už bol hic 😝

zgurkaa
6. júl 2009

Andy, super...vidim ze ste vyuzili vsetky atrakcie 😵 .

andrea.m
6. júl 2009

všetko čo sa dalo 😀

lenadka
6. júl 2009

ahojte uz som zase v praci 😕 😅 ..ale zase rada vas citam 😀

andy, super fotky, je vidiet ze ste si to tam fakt uzili 😵

...nam Sturovo prepadlo, lebo som sa valala v nemocnici 😢 a tak som sa tesila, je este iskierka nádeje posledny augustovy tyzden mam aj ja aj manzel dovolenku ak im netresknu teraz v juli celozavodnu 2 tyzdnovu, to uz potom viac dovolenky mat nebude..tak cakam ako sa to vyvrby...

baby chcem domov internet poradte cez akeho operatora je to najvyhodnejsie? a ci vam to dobre slape
t-com maju teraz akciu magio internet aj dobru cenu za neobmedzene pripojenie, ale este som sa nebola pytat

lenadka
6. júl 2009

zgurka, Simca v tych satach na rozlucke vyzera uz ako skolacka, normalne by som ju na fotke pasovala za taku druhacku 😉 je to proste dama 😵 nie ako ten moj polochalan, ciste tricko mala vcera 5 minut 😀

lenadka
6. júl 2009

maryn, mala je fakt taka suncicka, joj tie faldiky na babatkach 😵

lenadka
6. júl 2009

petusko na chalanoch sa nezaprie ze su bratia, rovnako velke okale, ale Marcelko sa mi zda viac na manzela a petusko na teba, 🙂

andrea.m
6. júl 2009

lenadka tiež máš doma chlapca v sukni??? tak sme dve 😀 peťuškovi chlapci sú úplne opačne ako vravíš 😅 ja mam internet cez kablovku...da sa to u vás? som veľmi spokojná. cez tých operátorov to zvykne často padať....môj fičí furt.

lenadka
6. júl 2009

u nas pada stale kablovka 😀 😀 😀 tak by som to neriskovala, staci ze snezi, prsi alebo fuka vietor, proste vtedy ked nejdes von a mozes pozerat telku u nas nemozes 😀 ..inak je to skoda, lebo by to bola urcita vyhoda mat to takto...ale to by musela byt nasa kablovka prevozuschopnejsia 😉
andy ked ste boli v Sturove platili ste vstupne a tie tobogany atd to bolo v cene vstupenky?