Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

fifa
20. máj 2008

vavka ja to už skušam 😉

vavka33
autor
20. máj 2008

Aj ja. 😀

andrea.m
20. máj 2008

nooooo aj tamarka ma zopár tirčiek na ktorých je napísane že 5-6 yers 😀 😀 😀 ja mám chválabohu veľa vecí podedených aj pre tamarku aj pre filipka a nakupujem väčšinou v second handoch tam kúpim kvalitno a lacno.

vavka33
autor
20. máj 2008

Baby,prave som mala kliesta.Skoro som umrela,ked som sa pozrela do zrkadla,co ma svrbi rovno na ohryzku na krku.sla som k svagrinej a ona mi ho vybrala.brrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mory
20. máj 2008

andy aj moja deva nosi velke tricka to asi koli prsiam 😀
co nosil moriky v jej veku ona nosila na pol roka a vsetko som uz darovala a 90% veci mam podedenych po kamoskinej dcere a tiez ked nieco kupim tak na trhu za lacno inak sa ani neoplati a za par minut to aj tak vyzera jakeby z kravina vysla 😀

fifa
20. máj 2008

vavka ja tiež hisáčim koli klieštovi, hošie je že to nechcem chytit ani ked to ma moje dieta, kým sa premožem.... 😝

andrea.m
20. máj 2008

vavka brrrrrrrrrrrrrrr

mory tami je veľmi vysoká na svoj vek.budto boli v minulosti devy nižšie alebo je to možno tým že ona není taká chudunka ako niektoré deti.

mory
20. máj 2008

andy ani moja nije chudunka a ani by som nechcela ja lubim baculky 😀 a stehienka fajne naskladane 😀

andrea.m
20. máj 2008

tami je taká akurát do ruky 🙂

andrea.m
21. máj 2008

žeby prvá? 😕

dobre ráno 😀 mi kmitáme už od puatej,tami už aj spí na doobeda a idú jej zuby asi lebo je nervozna prestrašne. filipko je po včerajšom očkovaní ubolený ledva chodí takže ostáva doma a tato je na služobke...takže krásny deň pred nami 🙂

andrea.m
21. máj 2008

haloooooooooooooooo

to ešte všetci spíte? 😲 aj ja by som chcela

paska
21. máj 2008

nieeeeeeeeeeeee 🙂 😉 už je kava vypitá ,postavene na obed len vypnem bo ideme do školky 😀 😉

radoslava
21. máj 2008

Dobre ranko
no Paska ty si šikulka odkedy kmitaš.
Andy od piatej no baby.
Inak my sme mali strašnu noc Sabinka ma horučku plačkala a volala mama mama. Tak som dala nurofen o pol noci a po hodinke zaspala.

katarina7
21. máj 2008

Dobre ranko . baby dnes je 20rokov čo som sa vydavala 😀 ani sa mi verit nechce

maryn
21. máj 2008

krasne ranko 🙂
kati gratulujemeeeee 😵 krasne vyrocie 😉
nam dnes zatial neprisli majstri, tak sme este doma, u nas je uz druhy den uprsano 😒 a teraz volal tato ze dnes nepridu
davam kafe 😎
paska joj velmiii ti drzim palceky a stale na teba myslim, ze jak to vsetko zvladas 🙂
co sa tyka kliestov,ja som ich uz mala az az, aj v hlave aj na prse 😅 a to mi ho z toho prsa vyberal taky mlady doktor, som bola pubiska, ja som sa tak strasne hanbila, ze keby som mohla tak sa pod zem prepadnem 😀 😝

mory
21. máj 2008

andy a ako spala tami?

katka gartulujeme tak dufam ze si to pekne oslavite 🙂

maryn a ndes by si bola rada aby si mala kliesta na prse co? 😀

fifa
21. máj 2008

maryn 😀 , to bol kliešt samec-určite

maryn
21. máj 2008

a este jedna kliestovka 😀 este ked som chodila na vysku, tak sme mali cvicenia v lese a jeden chalan z intraku mal kliesta na pipiku, ten bol totalos zufaly a povedal ze radsej zomrie ako s tym ist k lekarovi, tak nakoniec mu ho vybral jeden spoluziak, ale bolo dost komicko - zufale 😅

fifa
21. máj 2008

tak to bola zase samica 🙂

mory
21. máj 2008

😀 na vyske a sa hambil? neviem si sice predstavit keby som ho mala na suske 😀

zeny od rana mi v radiu pustaju pesnicky co chodili minule leto a strasne mi to pripomina slovensko 😎 ☹

fifa
21. máj 2008

mory a kde na Slovensku si žila?

maryn
21. máj 2008

mory aj dnes by som sa hanbila, ale uz menej, lebo pacas toho tehotenstva a pobytu na porodnici s malym sa zena dost navyzlieka a lekari sa dost namakuaju vsetkeho 😀

maryn
21. máj 2008

moryyyy ved uz onedlho prides 😉

maryn
21. máj 2008

mory hambil sa, ale do dnes ostala nezodpovedana otazka ako sa mu tam mohol dostat 😀

radoslava
21. máj 2008

Vavi moj manzelik sa zaoberal jeden čas rodokmenom. Aj ma urobenu taku vetvu dokonca sme zistili ze ma aj modru krv 😀 Ale žiadny zamok nemame lebo dotyčna si zobrala sluhu a vydedili ju 😀

maryn
21. máj 2008

radi 😀 😀

mory
21. máj 2008

maryn sak hej ale vies spomienky na leto a siravu a jak fajne bolo 😎

fifa ja som z michaloviec

andrea.m
21. máj 2008

katka gratulujem 😀 20 rokov,no super výdrž 😀

radka tomu sa hovorí smola

paska ja som začala variť až teraz od rána sa snažím prebrať. deti sú ako mreny - tami spí jak dostala sirup a filipko len leží, bolí ho tá noha. no neviem čo budem s nimi dnes robiť. ale dúfam, že nebudú aspoň revať lebo ma šľahne.

marynka no stretnúť sa chceš ale ked máš cestu do košíc tak sa neozveš 😒 musíš sa polepšiť

mory
21. máj 2008

maryn ta ty taaaaaaaaaaaak? nezajdes na kavu? 😲

andrea.m
21. máj 2008

zdrhla 😀