Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

drobec.z
27. máj 2008

ahojte, vavka ma pozvala aby som sa k vam pridala, mam Romanka a narodil sa 22.1.2007, meral 52cm a váha 3520g, ale to je uz dávno prec, teraz je z neho riadny chlapisko 😉

bubi7
27. máj 2008

ahoj drobec 🙂

drobec.z
27. máj 2008

Ahoj, vobec ma nenapadlo, su aj januarcata2007, a skoda,ze som na to prisla az teraz, ale lepsie teraz ako nikdy 😉

bubi7
27. máj 2008

tak to je fajn že si nas našla 🙂

maryn
27. máj 2008

ahojte 🙂
tak uz sme definitivne doma, uz nam dokoncili dom, teda spon co sa tyka omietky, ale este nas caka kopec prace, ked pojdeme von s drobcom tak pofotim
drobec spinka tak mam chvilku casu
viki sa pomaly zacina pytat na nocnik a to sam od seba zacal, pride predomna a zacne si buchat po plienke, ale ked kaka tak sa skryje niekde a uz ho najdem ako cupi a tlaci, takze kakat sa nam do nocnika este nedari
ozaj davate uz niekto pit drobcom aj cistu vodu alebo tu lucku? lebo v tomto teple aspon ja mam chut len na cistu vodu a myslim ze aj drobec je od tych cajikov a dzusikov iba smadny 😒

maryn
27. máj 2008

tonicka dufam ze budes ok, drzim palce 😉
vavka fajn uces, pristane ti to 🙂

mory
27. máj 2008

drobec vytaj 😉

maryn no super jak ti zavidim ale v dobrom 🙂 a kde byvate? v roznave?
inak ja idem domov od 18.7. - 8.8. tak ak by si mala cestu ku tetuske tak aby si vedela ze aj mi tam existujeme 😀

vavka33
autor
27. máj 2008

ahoj drobec,som rada,ze si prisla medzi nas 😉
Marynka aj ty vitaj opat domka.Ja davam lee pit cistu vodu,aj lucku,aj drobceka-teraz je novinka ochutena jahoda alebo citron ale aj vodu z vodovodu.striedam vselico mozne.

drobec.z
27. máj 2008

marynka, ja som od malicka davala Romankovi pit cistu vodu, len som ju prevarila, a teraz mu davam aj neprevarenu,ale niektore mamicky sa divia, ze novorodeniatku vodu a nie lucku, ale on ma silnu imunitu a nikdy nam nebol chorucky, tak som sa nebala 😉
vavka, ako berie Vaneska malicku sestricku, ja strasne aj s mangelikom rozmyslame aky rozdiel je najvhodnejsi, tak zistujem 😲

tonicka
27. máj 2008

drobec vitaj a zarad sa 😀
marynka,ja davam malej z vodovodu asi od 8 mesiacov, ona nic ine nepije 😀 teda okrem didy 😀
neviem, ci tlak,ten som mala dobry,ked mi bolo zle,prave mi ho merala 😒 ja som divna,ja mamfurt nejake divne "choroby" 😀

paska
27. máj 2008

toni ja som za mladi odpadavala a KO bol ukážkový behala som povyšetreniach nakoniec to bola štítna

vavka33
autor
27. máj 2008

Drobec,aj ja som patralakedy je najvhodnejsi cas na druhe babo,ale ono sa to neda zovseobecnit,pre mna to vychadzalo tak ako mam,chcela som mat druhe babo,ked bude mat vanes 6-7 rokov a tak aj bolo.mensi rozdiel som ja osobne nechcela,ked tak este vacsi.Ked dorastie aj lea do takeho veku,snad si spravime este jedno,ak to dovtedy nebude nehoda-nahoda 😀
ale ja som spokojna,lebo dieta v 6 rokoch uz aj dost pomoze,postrazi....aj ked zo zaciatku sme sa trapili so ziarlivostou,ale to sa dalo cakat,bola naucena,ze som len jej.
teraz bojujeme so ziarlivostou lei .Tatino sa ma nesmie ani chhytit,objatpobozkat,hned vrieska mamaaaaa moja,a trepe sa medzi nas.Tiez nebola naucena,ze je nas tatko doma,kedze do aprila bol rok odveleny a chodil len na vikendy

certica
27. máj 2008

vavi, som najprv kukala, co sa ti to tam na bruchu leskne 😀
a teraz to mas lepsie ten uces, nie? aspon mas lahsiu hlavu 😉

tonicka
27. máj 2008

pasi, aj stitku mam oki, aj na to sme robili testy 😉

vavka33
autor
27. máj 2008

Certi voda. 😀 tatko doma nebol 😀

radoslava
27. máj 2008

Babule na čo vy hned nemyslite. Vavi nahodou mna hned napadla voda 😀 😀 😀

maryn
27. máj 2008

tak konecne som pridala nejake fotocky, som sa na to chystala uz dlho 😅
my sme boli cele poobede vonku, som jak zbity pes 😒
idem sa vystriet, dobru nocku 😉 😔
a pili sme dnes veeela cistej vodicky, chutila mu, nastastie 😀

paska
27. máj 2008

kde na bruchu? 😕 😀 čo na bruchu? 😀

drobec.z
27. máj 2008

vavka, s tou ziarlivostou to my mame od 6 mesiacov, tatino nesmie ku mne ani sadnut, maly hned vrieska a doslova kvoli tomu ho aj niekedy trosku odmieta, lebo sa boji o mna a ked ma nahodou chyti a ja skriknem, tak maly sa hned donho pusti, ja mam takeho maleho bodyguarda 😉

vavka33
autor
28. máj 2008

dobre ranko.
Drocek,aj my to mame dlho,ale teraz je to doslova moj osobny strazca ako pises ty 😀 je stastna,ked si potom na mna vylezie a opakuje moja mamina 😵 -myslim Lea.
Pasi,vcera som dala fotku,ako sa skvarim/az som sa uskvrila/a ja sa pri opalovani striekam vodou,no a ta sa mi leskla na bruchu,tak certulka riesila,co sa mi to tam blisti 😀

maryn
28. máj 2008

druhaaaa 😀
krasne ranko

certica
28. máj 2008

tretia

maryn
28. máj 2008

u nas viki neziarli, lebo nema na koho 😅 je stale len so mnou 😒

maryn
28. máj 2008

jeee ahoj certik, sme sa tu uz davno nestretli, ako sa mate? chalani su krasnucky 🙂

maryn
28. máj 2008

kde steee?
uz aj kavu som vypila 😒
zgurka ako sa mate? uz je to lepsie? 😕

radoslava
28. máj 2008

Dobre ranko
Maryn ja pijem kavičku az teraz nedas si ešte? 😀

mory
28. máj 2008

aj ja som tu 🙂

radka ja by som si dala 😝

maryn
28. máj 2008

este som tu, ale dalsie kafe si mozem dat az okolo obeda, lebo v tomto teple by ma po dvoch kavach na lacno asi slahlo 😅
mam v albume domcek kukik 🙂

radoslava
28. máj 2008

Jej Maryn mate krasny domček. Vy byvate v Zvolene? A Viki ako krasne sedi na nočniku Sabinka ani za svet nechce
Mory tak ti urobim kavičku OK. 😀

mory
28. máj 2008

maryn kukla som domcek wau jaky velky a pekny 😉

radka dik 😀