Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

zgurkaa
28. máj 2008

marynka ani nie. Teda Simka ok, ale Miska ma od pondelka tiez ovcie kiahne. Dnes v noci som sa citila ako na zaciatku kojenia. Kojili sme sa asi 6krat. Mala horucku, tak som neodmietla.

mory
28. máj 2008

zgurka aspon ze to chytili obe naraz a budete to mat za sebou a miska ma uz po roku takze je to o.k.
moja eliuska ich dostala v 6 mesiacoch a povedali nam ze ich moze este raz chytit 😖

zgurkaa
28. máj 2008

Mory, to fakt? Marynka a v tom krasnom domceku budete byvat len vy?

zgurkaa
28. máj 2008

Ja idem. Pa. Beriem Simku na kontrolu a Misku tiez. Papa

radoslava
28. máj 2008

Zguri tak uz to ma aj Miska ale aspon to budete mat naraz za sebou i ked to musi byt tažeke.
drž sa urcite to mas teraz naročne.

maryn
28. máj 2008

ano len my ☹ ja som z toho smutna, ja mam rada spolocnost, ja by som najradsej byvala so svokrovcami, alebo s rodicmi, je mi to tu take neutulne, velke, prazdne 😖 ale mojho muza do bytu nedostanem a teraz ked uz mame dom skoro hotovy tak duplom, nechcete sa niektora ku nam nastahovat? 😕 😅

maryn
28. máj 2008

zgurka to ma mrzi ☹ drzim palce nech to miske rychlo prejde a mate pokoj od kiahni navzdy 😉

ivka33
28. máj 2008

ahojte, konečne som dočítala, čo je tu po víkende nové, idem ešte popozerať nové fotečky
toni, aj mne bývalo tak nejak na odpadnutie a hlava sa mi točila. A nakoniec to bolo iba z kojenia, asi som bola vycecaná 😀 . Dr. mi poradila šumivé kalcium, to pijem doteraz 1 tab. za deň. A piť budiš, slatinu alebo santovku, vraj tieto vody obsahujú to, čo telo pri kojení potrebuje. Dovtedy som pila iba lucku. Teraz si kupujem na striedačku tieto tri, jemne perlivé.
A odvtedy je dobre, zabralo to. Tak skús, za to nič nedáš.

paska
28. máj 2008

ránečko 🙂
maryn jaké hovado dom 😲 keby mam taky (čo je moj sen) ja by som sa dala na pestunstvo 😕 tam by 😕 bolo detíííííííííí 😀

maryn
28. máj 2008

paska moj sen bol vzdy nejaky maly bytik, podkrovny utulnucky max 3 izby
takyto dom mi pride uplne zbytocny a nikdy na nic nemame cas, lebo starostlivost on nam zabarie vsetok volny cas a zhltne vsetky prachy, nic ine nerobim len ho dookola upratujem a moj muz len kosi, polieva v zime kuri a drevo rube, dvor upratuje, a ked si predstavim taky maly byt, sup sup upraces a ides niekam von, na vylet alebo len tak cumis telku
asi to zalezi od uhla pohladu a od povahy

ivka33
28. máj 2008

pasi, ako ti ide učenie, vážne ideš až v septembri?
maryn, super "domček" velikánsky. ja mám čo robiť s tým našim malým, stále nestíham, lebo chcem si porobiť aj vonku, potom je vnútri výbuch alebo naopak.
vavi, zlatá si s tým novým účesom. Dúfam, že mi to zajtra vyjde a uvidím ťa aj naživo.
Dnes ideme napustiť bazén, veď takéto teplo hlásil Ilko ešte aj na ďalších 10 dní. Kto sa príde okupkať?

paska
28. máj 2008

ivka ja 😀 no ano idem važne až v septembri mam podanu už aj žiadosť to by som nestíhala sa naučiť 🙄 ja som na všetko sama učim sa po nociach a aj to vždy zaspím s papiermi na ksychte 😅 teraz som kludnejšia a nemam čo stratiť nikde sa neponahlam šak som na md 😉

paska
28. máj 2008

a padame na nakupy kym neni hic ako sviňa 😎

radoslava
28. máj 2008

Maryn ja sa nastahujem, velmi by som chcela rodinny dom. Mame to sice naplánované v dalsej 10 ročnici 😀
ale neviem neviem ako sa nam to podari 😀

certica
28. máj 2008

no tak som vas velmi rychlo preletela, idem sa pomaly chystat von, ked sa maly zobudi. to zas bude vonku zuzo... som vam hovorila, ze maly mi nechce byt v kociku? len ked spi ho tam mozem supnut, lenze problem je ten, ze vydrzi tam spat tak 20 min. zatial sme mali rekord 40 mín. uz som si zaobstarala aj nejake tie nosice a pod., len to este musime doma aplikovat, nech si zvykne.

maryn, no kazdy chce, co nema 😀 . ja tuzim po dome uz len alebo hlavne z toho dovodu, ze by som mala vonku terasku, sedenie, decka vybeh, pieskovisko atd. a mozeme travit cele dni vonku, aj keby sa mi za inych okolnosti nechcelo niekam ulice brazdit. toto mi velmi chyba...

ivka33
28. máj 2008

čerti, to je na rod. dome super, že hneď ráno kávička na teraske, bazén pod oknami, takýýýýý kľud. Odkedy tu bývame, ani na kupko nechodím, ide mi tá tlačenica na nervy. Ale teraz nemožem otvoriť ani dvere na terasu, lebo malý mi hneď ujde von aj bosý v pyžame.
Náš Jakub tiež nechcel byť v kočíku, musela som ho najprv uspať, dať do kočíka a keď sa zobudil, tak sa nosil na rukách. Ledva som čakala, kedy bude sedieť a až potom sa začal voziť, keď už mal výhľad.

drobec.z
28. máj 2008

ahojte, no teda, niektore tak skoro rano a uz stihate pisat? Ja pri malom moc nemozem, lebo on by chcel tiez tukat, tak ja mozem len ked Romanko spinka.
ivka33, ja ti zavidim ten domcek a este aj bazen a terasa, to je super, a aj deturence sa mozu pohrat. 😉
ked pisete na PC, neotravuju vas drobci????? 😲

maryn
28. máj 2008

mozno to bude aj tym ze my tu mame zatial len samu robotu a nie bazen a terasu 😅 , ale mozno ked to dospeje do takeho stadia tak budem rada aj ja 🙂
drobec aj mna tu viki stale taha, ale snazim sa ho nejak zabavit a hned ako napisem prispevok tak sa mu venujem a potom mu zasa na chvilku ujdem, ale prevazne som tu tiez ked spinka 😉

mory
28. máj 2008

certi vitaj v klube poznam strasne vela chlapcov co neznasaju kocvik vratane mojho 😀 eliuska sa do dnes zboznuje kocikovat

ivka33
28. máj 2008

drobec, jasné, že malý otravuje, to aj vidieť, niekedy sem aj dva dni nekuknem. ja buď ráno, keď raňajkujeme, malému zapchám ústa prsom a ťukám jedným prstom alebo ako teraz cez obed, malý spí a ja sa tu napchávam.
ale už aj utekám, lebo práčka doprala, treba vyvesiť a hodiť ďalšiu várku, obed navariť, riad umyť a niekde na konci je zase učenie, ak stihnem, kým malý vstane.

vavka33
autor
28. máj 2008

Ivi,kedy dojdes?

lenadka
28. máj 2008

cavte baby nic nestiham v praci toho mame ako nas...te-ked uz tak musim povedat 😝
a doma tiez nic nestiham, a este mame aj husto, lebo mm je strasne urazlivy, nic mu nemozem povedat co sa mi nepaci lebo sa hned zduje...ako to robite vy?
Napr. v nedelu sme sa vratili od nasich okolo 19,45, pomohol mi vynosit tasky z auta a isiel ho dolu zaparkovat /do 70m je to daleko-aby ste mali predstavu/...ja povynasat ich hore, v prvom rade som prekladala zakusky-v aute bolo teplo-tak rychlo ich spratat, polku som vydelila svagrinej zaniesla jej, Lucka rozdala medzi tym medovnikove srdiecka, nachystala som manzovi a mne desiatu na dalsi den, Lucke otvorila jogurt a posadila ju do stolicky-medzi tym som ju milion krt obsluzila /mama daj ceruzky, papier, dzus, napravit okuliare, ocistit okuliare, ist cikat...sak to poznate.../ potom tasky vybalit, vytriedit spinave a ciste veci, veci z kuchyne zaniest dolu, odpratat krabicu zo zakuskov do pracovne....prezliect malu, osprchovat, umyt zuby, dat plienku a spat, pobalit veci na druhy den na plavanie a medzi tym sa aj ja najest, dat nabit mobil, zavolat nasim ze sme dorazili OK... a MM nikde, jednoducho zaparkovala a sup ho na pivko...tak som ho po hodine prezvanala...stala som pri tom pi okne tak som videla ze ide z krcmi 😠 ...kde prisiel vravim mu ze kde sa stratil?
povedal ze sa zastavil pri chalanoch /hodinu/ 😠 ...tak mu na to vravim a potom sa cudujes ze som nervozna a zle naladena, ked mam robit 5 veci naraz-pozri malu som dala do stolicky ma tam lyzicku a jogurt ale neje ja to vsetko nestiham ked nechcem aby isla spat o desiatej-tak sa nafukol 😠 ale potom ju isliel krmit ale ksichtil sa a krutil hlavou ze co zase mam 😕 ...to som uz fakt blba a chcem od neho tolko vela? Ked uz noc aby aspon malej dal jest a umyl ju?????

lenadka
28. máj 2008

podotykam ze mala potom isla spat o pol desiatej 😒

a este oprava nie noc ale nic 😅

ivka33
28. máj 2008

leni, aj u nás to tak funguje. ja tu od rána do večera behám,aby som všetko stihla (aj tak všetko nestíham), urobím sto vecí a muž príde z roboty a nájde si niečo,čo som podľa neho mala spraviť a nespravila. Tvári sa akože on je ten,čo celý deň pracuje a ja si hádam celý deň spím alebo čo.

ivka33
28. máj 2008

vavi, večer si to ešte premyslím a naplánujem, lebo u dr. máme byť okolo 12-tej. Ale vtedy Jakub spáva, tak buď by sme prišli doobeda a potom sa išli očkovať alebo ho dám spať, k dr. pojdeme neskor, lebo robí poobede, potom zoberieme Samka zo školy a prídeme aj s ním. Ale myslím, že viac by mi vyhovovalo doobeda, ešte nebude hádam taká horúčava a hlavne v aute.

lenadka
28. máj 2008

ivka ja som z toho ale poriadne znechutena..vcera zase, on pride o pol tretej a ja o stvrtej. Mala vacsinov vtedy este spi, on od pol tretej do stvrtej sedi pred telkou, ja pridem idem sa prezliect a hned cosi robim upratujem, dam prat, ale vacsinou upratujem aj aj tak mam pocit ze mame furt binec úvsak upratujem len ja a dvaja rozhadzuju-ked neratam aj svokrove vyciny v kupelni.../. Mala sa zobudi vacsinou do pol hodky po tom ako pridem domov, hned sa na mna zavesi, to znamena obliekam ju davam jej jest /to je cinnost ktora ma najviac obera o cas a nervy lebo jest nechce, babre sa pokial ju nekrmim nezje nic a ked ju krmim trva to priemerne HODINU!/, ja sa prezleciem, spracem po nas, a bojujem s nou zalepit oko, najst okuliare a snazim sa ist do zahrady-ked uz som sadila nech s toho nieco aj je, vlacim krhly ako debil-aj 20 ich vylejem na zahradku-mame 2ks 100l sudy a cele ich miniem, pricom krhla na 10l-takze to sedi..a kolko krat este raz ich naplnim a dalsi povynasam-sama, sama sa piplem zo vsetkou zeleninou a vcera ked manzo lezkal na travnicku poslala som ho aspon pleckou prebehnut predzahradku, tak to urobil a zase si lazkal do travicky a o osmej zahlasil ze ide domov a malu NEBERIE lebo ona nechce ist. Tak som sa nastvala ze ja tam makam a este aj malu mi tam chce nechat, pritom najvyssi cas dat ju spat /ked pripocitame hodinu jej jedenie 😠 / tak na nu len vyvreskoval nech sa obuje a ide, miesto toho aby jej obul tenisky zobral za ruku a ide sa. Samozrejme celu ju vynervacil svojim pristupom az mi bolo luto ze som nezahodila motyku a nesla radsej domov. Ja som bola v zahrade do 8,50-doma som kukla na hodiny a isla som zvesit pradlo co som mala vonku na snure a par kuskov neuschlo tak som ich bola zavesit do pracovne. Do kuchyne som prisla o 21,15 a mala este tam dojedala veceru kym on telefonoval na chodbe s kamosom. Isla som si ja nabrat jest a spravit mu desiatu, pridem do kuchyne jeho nikde-isiel hore kukat telku, mala tam, vokra jej medzi tym nacapala na zadok lebo ich rusila pri serialy, mne cinkla mikrovlnka tak som ju cestou zo spajze k mikrovlnke vzala na ruky, utisila a poslala ju hore obliect si pyzamko...zlata bola cupitkala zhora zakricala ze mozem zhasnut svetlo na schodoch....o chvilu uz pocujem z hora rev 😠
rychlo som do seba dohadzala veceru, umyla po sebe riad, vzala do ruk kosisko s pradlom a isla hore. mala ma cakala v pyzamku pri schodoch urevana, sviecky az na brade v izbach tma...bolo 21,30 co inokedy MM cumi na telku a teraz sa tvaril ze spi. Malu ulozil ale zase ju vynervacil...Tak som si zasvietila male svetlo, utisila malu, ostrihala jej nechty , porozpravala rozpravku a trosku ju postiskala. potom som ten kosisko pradla ulozila do skrin-nastastie tam boli len dve veci na zehlenie, osprchovala sa, nachystala si veci na rano a o 22,30 som konecne mohla ist spat 😠 😝

lenadka
28. máj 2008

ale som sa rozpisal..ale na druhej strane hned mi je lepsie ked som nazalovala 😅 😉

lenadka
28. máj 2008

majte sa pekne padam na plavanie, na nete ma neuvidite do pondelka idem na skolenie od zajtra do soboty, mozno v nedelu od nasich ak tam pojdem napisem 😉

paska
28. máj 2008

leni by ma asi šlaktrafil 😠 ja to tiež všetko robim sama ale na šťastie nikoho nevidim tu vysedavať ale ked je doma a ja lietam a on hra plejko tak so v šetkym trieskam 😅 a vdety sa zbada a robi tiež 😀
ale musim povedať žeked je doma ja mam veget aj ranajky do postele 😵

paska
28. máj 2008

no dobrý večer 😕 tu už nikto nebýva?