Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
15. jún 2008

čerti šak ja som si dala žiadosť na september ešte mam čas 😉
ale ivka mala v utorok a neozvala sa asi ešte oslavuje 😀

drobec.z
15. jún 2008

aj my gratulujeme vsetkym oteckom k sviatku 😉
inac s tymi haklivymi prsiami mate praavdu, ja som mala 6 krat zapal prsnika a neprajem to ani najhorsiemu nepriatelovi. ☹

vavka33
autor
16. jún 2008

Ivka to ma uspesne za sebou,pisala ,ze sa nema ani kedy cas dostat na net,lebo sa konecne venuje detom a zehli a upratuje,lebo ked sa ucila,nic take nerobila 😀
Dobre rano.
Lee asi zas lezie daky zubok,o deviatej sa zobudila a do 11tej mrncala,tak sme v tom case pozerali aj TV a debatovali.Potom som jej dala cipku a buvala doteraz.TAk ju idem obriadit a sup do pondelnajsieho diania

mory
16. jún 2008

ivka gratulujeme 😉

lenadka
16. jún 2008

ahojte dievcata 🙂
malej tie druhe ATB zabrali po 2 dnoc...uz zase je ako cert co sa nezastavi a plynule prechadza z jednej lotroviny do dalsej 😅 😅 😅

andrea.m
16. jún 2008

ivke gratulation 😀

drobec.z
16. jún 2008

Dobre ranko,
aj my gratulujem ivke 😀

lenadka
16. jún 2008

pripajam sa .... Ivka aspon takto virtualne ti chcem potriast pravicou 😀 nech ti to studium a jeho vysledok pride na uzitok 😉

baby u nas v praci je to na vymretie...podte k nam niekto robit lebo tu zosediviem 😝 dalsia kolegyna odchadza, 3 su v dochodkovom veku a ked tie odidu tak tu ostaneme 3 ks, s toho jedna co sa len zauca 😲 cize prakticky by sme potom mali 2 zvladat robotu za 8 ludi 😖 😝 🙄

drobec.z
16. jún 2008

lenadka a aku mas pracu? ked som ja bola v praci tiez sme nemali ludi, teda mali sme ich len tabulkovo, ale na to nikto nepozeral, tak ti verim 🙂

certica
16. jún 2008

jejda, tak dalsi titul na svete 😀 - ivka gratulujem 🙂
pasi, no ja viem, ze si nieco vymyslala s odkladom, ale som to nebrala vazne.

lenadka
16. jún 2008

certica maly je teda poriadny valibuk 😲 je straaasne veliky na tej fotke v pase, co on bude 2 metrovy baskedbalista??? sumo asi nie nema bunky na tucnotu po kom zdedit 😀

maryn
16. jún 2008

ahojte 🙂
ivka blahozelaaaam to je super, tak si uzi teraz to vypnutie od vsetkeho ucenia 😉
leni, tak to je super ze je lucke uz lepsie 🙂

vavka33
autor
16. jún 2008

baby ja mam po dlhej dobe na usiach sluchadla,napalila som si super cd a teraz mam taky ramus v hlave....ale som stastnaaaaaaaaaa

certica
16. jún 2008

vavi, co pocuvas?

vavka33
autor
16. jún 2008

certi mix.-najnovsie co hravaju-apologize,timbaland,Mika,leona lewis....
Ma skrasnu fotku 😵

certica
16. jún 2008

ja tiez milujem, ked nepocujem nic, len hudbu, ze ti rezonuje v usiach a celym telom...
to sme rano cvakli, nez sme isli k lekarovi. sa mi lubilo, jak sa krpec rehlil, len to na fotke tak dobre nevidno 😀

vavka33
autor
16. jún 2008

Certi aj ja milujem,ked mi hudba znie celym telom,uz len sex k tomu a ....pohoda 😵 😀
Daj ju vacsiu do albumu,tam to bude vidno

drobec.z
16. jún 2008

certi, super fotka v pase, 😉
ja mam teraz o hudbu na dlhsie obdobie postarane, spieva mi Romi, 😉
vavka, takze ty si in 😉

vavka33
autor
16. jún 2008

Drobcek,mne spievaju obe,ale teraz ich nepocujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

certica
16. jún 2008

tusim to zacnem aj ja praktizovat, sluchadla niekde mam, uz ich len niekam zapojit 😀
ja som myslela tym, ze to nevidno na fotke dobre to, ze fotograf nevystihol resp. nezachytil uplne ten spravny moment

vavka33
autor
16. jún 2008

uzasny usmev,hned mi je lepsie pri srdiecku.
Ideme vonku,kym neprsi.

vavka33
autor
16. jún 2008

a tu nikto?
dievky uz lezia v posteliach,snad skoro aj zaspia.ja pozriem serialik a pojdem tiez.

lenadka
17. jún 2008

prva??? 😕

drobec.z
17. jún 2008

vavka, tak vcera by sa mi tie tvoje sluchadla zisli, malicky mrncal, asi dalsi ocny zubok, vesal sa po mne a mne sla z toho hlava puknut, tak som si hned spomenula na sluchadla 😉

lenadka
17. jún 2008

baby kde ze ste to uz kavu nepijete ci co??? 😕

maryn
17. jún 2008

ahojte 🙂
ja uz pijem kafco pri telerane, lebo tu nikdy nikoho niet, baby si asi pisu niekde inde 😀
inak my sme to vzdali s tym ucenim na nocnik, teda davam ho na nocnik ale mame plienocku, bolo to strasne namahave a myslim ze viki este nevie presne kedy mu treba, vacsinou hlasil uz len po 😅
ale ved hadam nebude mat plienky navzdy 😀
uz mame konecne zabradlie na balkonoch,tak sme vcera papali vonku a vikimu chutilo, tak sa tesiiiimmm 🙂
pozerali ste niektora vcera palbu o tych ockovaniach?

certica
17. jún 2008

ahojte, ja cakam, kym sa maly zobudi a pojdeme trochu von.
maryn, co bolo o ockovaniach?

andrea.m
17. jún 2008

ahojte 🙂

tak máme vonku další zúbok v poradí už 10ty,pravú hornú stoličku. 1.6 nám vyšla ľavá horná stolička a dnes pravá. Taminka si ale hodne vytrpela,mala hnačky aj teploty ale už snád bude dobre. dnes toho ani veľa nenaspala bola hore snád 100x za noc,takže teraz už hodinku sladko búva.

maryn
17. jún 2008

certi no bolo to klasicky o zaostalosti slovenska, v inych statoch funguje ockovanie tak ze rodicia si mozu zvolit ci daju zaockovat a proti comu, sme jedna z poslednych krajin kde je ockovanie povinne.
bolo tam toho strasne vela,ale napriklad hovorili aj o tom ze ockovanie proti tbc sposobuje sids a taktiez aj to ze ho vsade vo svete zacinaju rusit, pretoze ma viac negativ ako pozitiv a ze vlastne pneumokokova nakaza sa rozsirila prave vdaka ockovaniam atd.

andrea.m
17. jún 2008

a mne náš očkovací systém až taký zaostalý nepríde. Tami je zaočkovaná proti všetkému čo je povinné a ani jediný raz nemala reakciu. záleží od pediatra akú da vakcínu tie máme na dosť vysokej úrovni a sú šetrné. ja by som teda neriskovala tbc u dieťaťa len preto že by nevydržalo jednú včeličku. budú musieť aj horšie veci v živote zvládnuť. netreba decká rozmaznávať. aj my sme očkovaní a sme všetci tu a žijeme. a ja som teda zásadne proti tomu,aby sme sa zo všetkým opičili po západe. ved k nám odtiaľ prišlo strašne málo toho dobrého.