Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

evickaleh
10. aug 2008

pasi aj ja ta mam bleducko fialkovu 😀

tinni
10. aug 2008

caute 🙂 baby, uz vam deticky papkaju same alebo ich este krmite? 😅
lebo Beky ked papa sama, tak to je katastrofa, moc jej to nejde... 😝

petusko
10. aug 2008

jáj evi, ani nevrav, peťko je celý dotlčený 😒 no čo s ním, to neustriehneš...
ahoj tinni, no ja sem tam dovolím peťkovi aj samému papať, ale to ho dám doprostred kuchyne, aby nedohodil na žiadnu stenu 😅 ale tiež sa v tom viac menej babre, aj sa snaží pekne lyžičkou, ale potom ho to naštve, šmarí ju o zme a papá rukami 😅

evickaleh
10. aug 2008

tinni nomoj niekedy sam, podla toho co to je, ale on ma svoj tanierik a tam mu nalozim napr. cestoviny so stavickou, alebo kasu zemiakovu a z toho papa. A ja mam tanier a z toho ho krmim. No ale je to vsade ked papa sam ale necham ho nech sa uci.

petusko
10. aug 2008

zme=zem

evickaleh
10. aug 2008

peti ved prave ze sa to neda ustriehnut ked stale lieta po dvore , raz je tam raz tu. Inak aj moj chvilu papa lyzickou a chvilu rukami podla toho ako a mu to hodi. Ale cestoviny zvycajne rukami 😀

tinni
10. aug 2008

no, presne-je to vsade a viac-menej sa s tym len hra...

janka1
10. aug 2008

a moja papa uz sama 😀 😀 😀

petusko
10. aug 2008

no presne, ešteže neni nejaká cintlavka, že neplače za každý škrabanec, to už musí byť poriadna pecka, aby plakal 😅 kuk som fotky, poriadne vyrástol tvoj fešáčisko 😉 🙂

evickaleh
10. aug 2008

my ked mame kolienka na obed s maskom na stave, tak on ich ani nehryzie a vtedy ani lyzicku nechce rovno do pusinky rukou a prehlta tak strasne ich ma rad. Ale polievku to este neriskujem ved by vsetko vymaloval 🙂

petusko
10. aug 2008

no šak to by som prosila januš 😀

evickaleh
10. aug 2008

jani ino ved ta tvoja aby este nepapala 😀
peti ved nam rastu ako z vody aj ja som dneska pozerala vase albumy, som cumela ze ako vyrastli 😵

evickaleh
10. aug 2008

peti aj moj moc neplace ked sa buchne len zacne kricat mama, mama mama buk buk 😀 ale ked sa poriadne svacne tak to je taky reeeeeeeeev. Teraz ma modrinu na licku, sa potkol a buchol sa o postel som sa tak lakla, my sme inak uz aj zasivany boli ale len jeden stich ale to je par mesiacov do zadu. Mame hviezdicku na cele ☹

petusko
10. aug 2008

jemine a to čo robil 😨
náš petík má momentálne prehryznutý jazyk, lebo on strašne rád chodí s plienkou plátenou prevesenou cez hlavu a čaká, či do niečoho narazí alebo nie...a capol samozrejme... a chvílu na to vypadol z postieľky, takže kaskadér hotový... 😅

evickaleh
10. aug 2008

no taketo stresy robi aj moj maly, da si nieco na hlavu a ide a hvori ze neni pepe. Co robil? potkol sa na rovnej zemi a padol na krb ☹ prerazil si celo tak sme leteli na pohot. dali ho na rengen ten bol v pohode, tak to bolo na jeden stich, kde maju vsetci albumy sak nemozem vas najst som nasla tusim len jeden 😕

petusko
10. aug 2008

ja nemám momentálne album, chcela som pomeniť fotky a potom som sa už k tomu nevedela dostať. ale niekedy pridám 😉

radoslava
10. aug 2008

Tiny Sabinka uz papka sama ale vzdy je pod nou strasny bordel.
Ozaj babule ako nočnik u nas to nejde. Ani za ten svet si tam nesadne.
Vystre nohy a nepokrči aby sa posadila a huči a huči

radoslava
10. aug 2008

Evi ja mam album 😀

paska
10. aug 2008

no chavlim vas dievčence jááááj kolko ste toho popísali
zuzu všetko najnajnajsamlepšie 🙂

evickaleh
10. aug 2008

ved prave som hladala aj vavkin, aj tvoj aj paskin no niiiiiiiiiic.
radoslava skus ju dat na wc, nas maly ked uvidi nocnik reve ze ho pocuju v druhej dedine, ale na wc sa aj vypyta ale iba kakat, tak sa tesim aspon z toho. Ale nebudem tlacit na neho, nosi plienku ale len cika do nej.

paska
10. aug 2008

moj andy už papa aj polievku sám 😀 a lyžičku miluje 😀

petusko
10. aug 2008

šak nech to tu opäť žije ako za starých čias 😉
radka, my sa snažíme chodiť na wecko, ale moje dieťa je strašná bleskovka, len vypučí oči a je to v plienke, takže vystriehnuť to je neskutočne ťažké 😀 a o cikanie mimo plienky sa zatiaľ ani nepokúšame

evickaleh
10. aug 2008

pasi no tak to je skvele a nemusis malovat? 😀 ked petko papa sam polievku tak ma slize aj na hlave 😀

paska
10. aug 2008

janka moja tak to maš riadnu šikulu 😀 😀 😀 😀

paska
10. aug 2008

evi on śa fakt snaží a vie že ked si vyleje tak ma toho menej v papulke a on velmi rád papá 🙂

evickaleh
10. aug 2008

Moj petino mal obdobie ze uz aj cikal aj kakal do zachodika a chodil bez plienky a dokonca aj pocas spanku cez den sa nepocikal, ale mal prehanky tak nosil plienku keby nahodou pustil do nohaviciek, tak zasa cika do plienky si odvykol od toho. Ale neva aj kakanie na wc je uspech. Nebudem na necho tlacit. Inak mozno to je divne, ale maly bol obcas somnou na wc, ked som bola sama s nim lebo silou mocou tam chcel ist a vrestal ako divy a vzdy sledoval co robim a zrazu len zacal cupitat a robi ze cik cik a vtedy viem ze sa mu chce kakat. Odvtedy sa pyta takto kakat.

petusko
10. aug 2008

tak to viacerí máme také pahltné deti, ja ešte len tanier vyberám a už kričí ešteee 😀

janka1
10. aug 2008

zeny ale ste rozkecali je najvyssi cas si dohodnut nejake stretko 😀

evickaleh
10. aug 2008

Aha tak takto to je pasi, no na mojho to nezabera a pritom aj on rad papa.

evickaleh
10. aug 2008

no len nech su pahltny petus, moj ked mal bolavu pusinku a nic nemohol jest a o tyzden dostal hnacku tak bol potom taky vyhladoveny, ze by bol jedol aj klince, ten ked videl cokolvek na stole na vsetko hovoril mnam mnam, mnam ten jedol kazdu minutu ked sa vyzdravil, som nechapala normalne tak bol vyhladovany.