Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
11. nov 2008

ahojte. Tak tesim, ze "len" takto ste obisli... tak nech sa nam rychlucko vyzdravie a filipko nech to nechyti...teda ani ty ani marek 😉
radka ser nato a najedz sa poraaadne 😀
Kočky, ja by som sla s karolik aj do materskych centier a vselikde, ale kam sa pohnem tam donesie mamina chore dieta, je to normálne? 😕 🙄 Lebo ja s karolik nikam medzi deti nejdem ked mame aj len sople zo zubkou, ze keby nahodou, aby sme niekomu nieco nedarovali, a oni a s kaslajucim a soplavym dietatom... Co vy na to?

radoslava
11. nov 2008

No tak toto štve aj mna Toni. My chodime na to cvičenie a zatial tam nebola mamina s chorym dietatom.

radoslava
11. nov 2008

Teda aspon som nezaregistrovala

andrea.m
11. nov 2008

toni pokiaľ ten sopeľ není hustý a zelený tak sa to neráta ako choré dieťa a sopeľ zo zubkov je tiež v pohode. a čo sa týka kašľa tak ranný kašeľ sa tiež neráta. ked dieťa kašle počas dňa prípadne v noci to sa už da považovať za chorobu.

paska
11. nov 2008

andy davam ti za pravdu 😉 ja tiež s každou hovadinou bežím k doktorovi nechcem dať andrejka soplaveho do jasiel ale dokina ma vždy upokoji že to je normalka pokial ten sopel fakt neni zeleny ved aj vyter mu robila znosika a negativny 🙂

tonicka
11. nov 2008

andrejka to viem aj ja, ale zase ked to dieta kasle a sopli pocas tristvrte hodiny takmer vkuse, tak neviem neviem.... 🙄

andrea.m
11. nov 2008

ja teda ale tiež behám furt k dr 🙂 aj dnes sme boli a filipko je pritom zdravý ako buk. ale v noci kašľal tak som ho brala lebo tami je nachladená tak som s ňou bola na normál ošetrenie.

paska
11. nov 2008

ja neviem ale myslím že ani jedna mama by nezobrala niekam dieťa ked je chore šak to aj tomu decku musi byť ťažko

tonicka
11. nov 2008

pasi,ja poznam baby co tvrdia, ze to dieta chore nie je... a ty vidis ze je... ☹

paska
11. nov 2008

😒 tak im tam daj hned z fleku preplesk

radoslava
11. nov 2008

Paska aj ja som sa stretla s chorymi detičkami vonku a to ti poviem ten kašel bol prišerny. V Tescu napr alebo aj v parku. A este hovorila kamoške ze beru antibiotika ale ze ju to uz doma nebavi.
Asi niesu mami ako mami ☹

radoslava
11. nov 2008

Paska fakt ich mozem plieskat. 😀

paska
11. nov 2008

😅 tak ale napriklad ja idem s andrejkom do obchodu ked už mu je lepšie ved kto by mi nakupil? 🤐 aj ked kašle, čo ho necham doma sameho ?

paska
11. nov 2008

. 😅 😅

radoslava
12. nov 2008

Paska tak to urcite nie , ved by sa bal.

radoslava
12. nov 2008

Inak dobre ranko prajem 😀

radoslava
12. nov 2008

Sabinka mala od 3,40 hodinku a pol poezie. Rozpravala mi barčo a potom ked ju nikto nepočuval aj tak rozpravala. Nebola namesačna proste sa chcela asi rozpravat. Potom ju to prešlo 😀

paska
12. nov 2008

😀 radi no nejdem ťa strašiť ale z vlastnej skusenosti viem že toto "kecanie" ešte potrvá 😅 sisa kecala s prestavkami pol roka 🙄

andrea.m
12. nov 2008

musím sa pochváliť 😉 už mam pokupené všetky darčeky pe deti. no zato pre mangela nemám nič ☹ o ostatnej rodine ani nevravím.

radoslava
12. nov 2008

Andy super inak ja tiez mam Sabinke uz kupene a ostatnym samozrejme este nič ☹
Akurat neterke uz som niečo kupila ale kedze ona ma hned aj narodeniny o par dni tak tych darčekov pre nu bude viac.

radoslava
12. nov 2008

Paska nestraš ja som si to vysvetlila tym že bol vraj spln. Tak mam doma asi vlkodlaka 😀

radoslava
12. nov 2008

Ale dnes som vymyslela jeden darček starym rodičom. Pojdeme k fotografovi a pofotime sa v roznych oblečeniach a potom dostanu fotky bud v ramčekoch alebo ako vačši obraz. Dobre som to vymyslela

paska
12. nov 2008

mne sa lubi jako si samú seba pochválila 😀 😉 ale dobre si to vymyslela asi to aj ja tak spravím 😀

radoslava
12. nov 2008

Paska 😀
Inak beriem to ako pochvalu 😀

lenadka
13. nov 2008

ahojte, ja mam darcek len pre Lucku aj to uz od vlani kupeny z quelle barbie + princ na koci s konom 😉 vlani sa mi zdala na to mala ked to prislo a rozbalila som to vravim si za pol hodinu to bude dolamane, tak som potom kupila ine darceky a toto odlozila...cize hlavny darcek je a este neico pokupime, lebo vsak ma aj meniny v decembri aj narodky v januari...nemam dobre skusenosti kupovat toho vela-lebo potom nevie s cim sa ma rychlo hrat a tak i nakoniec vyberie jednu hracku a ostatne su v kute 😝 😅 ale co narobim, mozem ja za to ze to ma vsetko v kope??? Pojdem jej pozriet aj nejake nausnicky, lebo tieto stare ma este po mne a uz dosluhuju...jedni mam vybrate, tak uz len ist a kupit 😵

andrea.m
13. nov 2008

lenadka my to máem podobne.vianoce a potom 18.1 narodky a hned o týždeň 26.1 meniny.takže na narodky dostane hlboký kočiarik a na meniny riadiky. a bude aj oslava samozrejme. na narodky torta a tak.lenže ma to všetko v kope.po stromček dostane len zvukovu hračku,barbinu,knihu,nejake sponky a oblečko.hlavný darček bude na narodky.

mory
13. nov 2008

no tak aj mi to mame po kope len maniny tu niesu chvalabohu 😀
pod stromcek jej chcem kupit babiku - babetko a na narodeniny tiez hlbpoky kociarik ale je to tu take drahe 😠 no co narobym 😝

lenadka
13. nov 2008

nasa ma uz 3 kociku 2 sportove a jeden hlboky a nehravala sa s nimi velmi az vcera sme kocikovali vecer babiku, lebo vraj jej nemohla zaspat 😀

andrea.m
13. nov 2008

mory ja mám vykukaný v metre za 891sk a to je ešte z tých lacnejších si myslím.

mory
13. nov 2008

no to je celkom dobra cena ani nechci veiet kolko stoji u nas taky najlacnejsi ale to je taky co nevydrzi ani mesiac