Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

monkula
21. nov 2008

no a akurát sa rozčuľuej, žeč bába nemá otvorené oči, keĎ ju dá naležato ,až je jbublinky idú z úst... už ju zahodila... 😀

radoslava
21. nov 2008

Hu sovy kde ste 😀 😀 😀 😀

andrea.m
22. nov 2008

tu 😀

dobre ránko 😲 som KO

andrea.m
22. nov 2008

ako vidím predo mnou je další víkend samomluvy 😖

radoslava
22. nov 2008

Andy ahoj
my sme boli oslavovat opozdene Sabinkine a Matkove meniny a susedkine narodeniny.
Tiez som uz KO.
A mam aj mrchu tak mi je všelijako len nie dobre 😝

andrea.m
22. nov 2008

na mňa lezie fajna chrípka.bolí ma svalstvo aj vlasy na hlave a kašlem tak hnusne dusivo. akurát že teplotu nemám. no a mrchu tiež čakám každým dňom takže ked dorazí už ma načisto drbne. a Marek ide pondelok, utorok na služobku tak prečo neochorieť že?

radoslava
22. nov 2008

Andy tak nech ti to rychlo prejde , neznašam ked som chora a boli ma presne ako pises aj vlas na hlave.
A este budeš aj sama na deti , držim palce aby si to zvladla a hlavne sa rychlo vykurirovala

andrea.m
23. nov 2008

dobre ránko.
krásnu nedeľu prajem.

andrea.m
23. nov 2008

tak som tú mrchu dostala 😠

paska
23. nov 2008

ja nie 😅

tonicka
23. nov 2008

fukam, kocky
pasiiii 😵 ze byyyy?
🙂 andy aj ja som tu, len mam pomalý net, tak sa tu ja z netujem, kym nacita prispevok 😀

andrea.m
23. nov 2008

nemboj pasi dostaneš. a ked nie bude tretie. ved si chcela či nie? 😉

tonicka
23. nov 2008

andy, chcela ale nemoooze, teda, nemala by kvoli zdraviu 😉

radoslava
23. nov 2008

Caute
my sme sa dnes boli sankovat. Parada kopec snehu bolo super.
Sabinka uz od rana kričala snežííííííííííííí pada sneh
😀

andrea.m
23. nov 2008

sa máte na tom západe. tu nič. spadlo pár kvapiek a hned sa to aj roztopilo.

paska
23. nov 2008

tonička veru 😖 aj teraz ako začalo mrznuť normalne ma boli klby na prstoch a lakte jak staru babu 😅
inak u nás 20canti snehu 😝

andrea.m
24. nov 2008

dobre ráno

tu furt nič 😠 ale ráno bolo 3 pod nulou

radoslava
24. nov 2008

Dobre ranko
Andy žiadny sneh nič nič.
My mame na strechach ale na zemi nič teda aspon v našej pasaži nič nieje a vonku sme neboli pojdeme za chvilu.

andrea.m
24. nov 2008

ja čakám kým Tami zaspí a pôjdeme potom aspoň na polhodinku. potrebujem nakúpiť a tatino dnes domov nepríde takže sa nemôžem spoliehať že to zmáknem večer.

petusko
24. nov 2008

krásny mrazivý deň 🙂
u nás je snehu tak ako na buchte slabo posypanej cukrom 😅 kým to nie je na sánky, tak sa mi to neráta😀 ale je zimaaaaaaa a fúka, von veru nepôjdeme. Peťko je nejaký prechorený a mne sa tiež nechce vôbec mrznúť, budeme pekne v teplučku sa hrať. 🙂

basado
24. nov 2008

aj ja vam prajem krasny studeny den 🙂.dneska starší syn adko nešiel do školky teda nepojde cely tyžden, pretože ho zobrala svekruša do pieštan k prababičke. tak že mame trošku klud 😀 . a menšim sebastianom sme boli pozriet u našich. kračal vedla mna a ani nemukol, 😉 naštastie to nemame daleko 😅

basado
24. nov 2008

radoslava pozrela som si albumík, velmi pekny. chcem sa opytat mala nenosí už plienky že? mne sa maly vobec nechce pytat 😠 😠 😠

tonicka
24. nov 2008

Cafte kočky. Mam na vas prosbu: Keby ste nahodou niekde v knihkupectve videli knižku Čo robim cez deň od vydavatelstva Priroda, je to žlta knižka s Mackom tak si prosíííííííím... som chcela 11ks ale ze uz nemajuu a nechystaju dotlac 😠 😠 mi zrusili vianocne darceky

petusko
24. nov 2008

toni, aj ja chystám útok na kníhkupectvo v rámci vianočných nákupov, tak ak niekde zbadám, dám vedieť 😉

radoslava
24. nov 2008

Ahojte Basado dakujem pekne a nosi este plienky len ona ma taku malu ritu ze to vyzera ze nema a nosi pampest tie su take uzke. Lebo vela ludi si mysli ze nema plenu 😀
Inak nechce sa jej velmi odnaučat od plienok a kaka zasadne schovana pod stolom alebo sušiakom na pradlo a do pleny 😀
Tonička ked pojdem kuknem a už si to aj pišem
lebo ked nenapišem tak zabudnem

radoslava
24. nov 2008

A dnes som sa objednala gyndošovi , sice pojdem az vo februari ale aspon som sa konečne prinutila a vraj je dobry.
Lebo som chcela ineho , ten moj sa mi už nepačil 😀

basado
24. nov 2008

no to iste robí aj moj maly. a hlavne ked ho dam na nočník tak sa niekedy vycika a ked mu dam hned na to plienku tak sa dokaka 😠 🙂

basado
24. nov 2008

baby a chcem sa ešte spytat. aj vam niečo rozpravaju, mojmu sa vela nechce , ale za to všetkemu rozumie. dufam že bude rozpravat. 😵

tonicka
24. nov 2008

dakujem koočky, ja som uz vykupila, my sme nalepkový maniaci 😀 takze my sme take knizky vykupovali

andrea.m
24. nov 2008

basado ja ťa veľmi nepoteším lebo mi sme bez plienky a kecáme odušu. ale nič sa neboj sebastiánko všetko dobehne. tami napr. začala chodiť ako posledná z januárčiat. mala 18 mesiacov a 1 týždeň ked konečne začala chodiť.