Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
16. dec 2008

ahoj paska 🙂

andrea.m
16. dec 2008

príspevok štyroch osmičiek 😀

petusko
16. dec 2008

čavte 🙂
radka si mi to včera prekazila 😀 ja som tu už nebola potom 😅 máme sa fajn, vďaka za opýtanie. Peťko je soplavý a ukašlaný, ale inak v pohode, malinký v brušku vystrája riadne, ani neviem ako mi to rýchlo ubieha 😕 😅
a už sa zase tešíme na jéééééžiška 😀 😀

zuzu13
16. dec 2008

ahojky....
petusko som rada že je vám fajn.... 😀
vidím, že prípravy na sviatku máte pod kontrolou...ja mám čosi napečené, riadim stále...takže nič výnimočné sa diať nebude 😀 😀 😀 v práci som do piatku a potom veget... 😀

petusko
16. dec 2008

čaves zuzu 🙂 ja inak podobne, niečo malé napečené, upratovať sa neoplatí vo veľkom 😀
tak od piatku sviatkuješ, to je paráda 😎 pracujúce si to vedia asi inak vychutnať ako my, čo sme doma stále 😅

zuzu13
16. dec 2008

no to si vychutnám určite...celé sviatky budem len sedieť s nohami na stole a pozerať telku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mory
16. dec 2008

petusko ze 23tt? 😨 ten cas leti ako sa mas? a petik poslucha? 🙂

zuzu ti zavidim 😝 si uveget aj za mna 😀

petusko
16. dec 2008

mory, tak to je jedno z mála slov, ktorým Petík asi ešte nerozumie, že poslúchať 😀 ale je zlatý, vymýšľa stále, šak to poznáš 😀 😀

mory
16. dec 2008

petusko no sak zato sa pytam ci to len moje neposlucha alebo vsetky 😀

petusko
16. dec 2008

buď v kľude, myslím, že tvoja Eliuš je v porovnaní s mojím chalanom ešte zlatíčko. ale zas ty máš dve, tak je to asi tak narovnako 😀

mory
16. dec 2008

no 2 a psa 😒 nemam co dodat 😀

petusko
16. dec 2008

mory 😀 ešte doplň chlapa a budeš zrelá na liečenie v pásikavom pyžame 😀 😀

radoslava
16. dec 2008

Cafte babule
Petusko som rada ze sa citiš dobre a ze maly v bruško vystraja to je super zase citit tie pohyby 😀
Ale Petka mi je luto chudatko malinke nech sa čim skor zbavi tych soplikova kašla
a aj my sa
tešííííííííííme na jeeeeeeeeeeeeežiška la la la la la
nech su štastne a vesellleeeeeeeeeeeeeee
😀

radoslava
16. dec 2008

Mory ta moja baba je niekedy za štyroch chalanov a este k tomu už aj papuluje. Tak mam radost.
A minule sa naučila nove slovo DEBIL
ani nechcite vediet od koho to ma 😀 😀 😀 😀 ano odo mna
nejaky trtko cuval a skoro do nas tak mi tu ušlo a teraz ked niekto cuva tak
Sabinka povie " DEBIL CUVA"
Hanbim sa tak vzdy hovori KDE CUVA 😀

paska
16. dec 2008

😀 😀 radka tak toto ukecane obdobie ti nezavidim sisa ta povedala všetko a všade 😅 najlepšie u doktora alebo v obchode pred 30timi ludmi 😀 no ale vtedy mi rehotno nebolo 🙄

paska
17. dec 2008

no kde ste? 😕 čo mam teraz ja monolog? tak ja si vyberam čas od večera do rána 😀

mory
17. dec 2008

paska cavesko 🙂

mory
17. dec 2008

radka 😀
ja aspon ze nemam take problemy mozem rozpravat co sa mi zachce lebo eliuska este nerozprava 😀

paska kde si v robote?

lenadka
17. dec 2008

kuk ja len na skok, lebo koniec roka je u nas v praci skoro ako koniec sveta 😝 😝 😝 😅 takze vas len pozdravujem a pridavam Lucku do klubu soplavych a papulnatych...na vsetko mi vravi "NIE", dokonca sa nikedy dojde k omylu a povie mi nie na otazku: "chces cokoladku?" ...no potom sa velmi rychlo opravi 😀

mory
17. dec 2008

lenadka vitaj v klube koncorocnych 😀 aj u nas tak a este k tomuy mam na krku inventuru 🙄

mory
17. dec 2008

ja by som bola rada keby eliusa hovorila NIE ale u nas naopak na vsetko hovori ken (ano) lebo je pazrava jak ja 😀

lenadka
17. dec 2008

moja hovori nie na uplne vsetko..pojdeme von? NIE...chces papat? NIE....ides si kreslit? NIE....Ideme z vonka dnu? NIE....daj si pyzamo...nie...sadni si...NIE.....ides somnou? NIE....Ides spat? NIEEEEE...pod, ucesem ta...NIE...atd 😀

tonicka
17. dec 2008

Ahojcek. ja mam koncorocnu unavu 😀 Dnes moje dieta nespi,lebo spala do 10.. v noci buntosila 😅

radoslava
18. dec 2008

Dobre ranko prajem
Popijam kavičku, vonku prši , cvičit nejdeme lebo by sme zmokli do nitky. Tak lebedime a pozerame Teletubies 😀

andrea.m
18. dec 2008

radka u nás presne to iste len mi pozeráme "jak dostat tatínka do polepšovny" 😀

radoslava
18. dec 2008

Super Andy to ma aspon dej ale toto je strasna rozpravka. Ja tomu hovorim vymyvanie mozgov

radoslava
18. dec 2008

Vonku prši vonku leje a kade sa tulate. Dieta mi spinka a vas nikde

petusko
18. dec 2008

ahojte 🙂
aj tu od rána leje ako z krhly 🙄
peťko je ešte zachripnutý, neviem ako ho udržať, aby bol ticho 😅
a ja vypekám, nedám si pokoja 😀

paska
19. dec 2008

🙂 ranečko

andrea.m
19. dec 2008

ahoj paska 😀