Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

zgurkaa
15. máj 2008

Ahojte, sme s5. Su to defiitivne ovcie kiahne. Uz sme aj ponatierane. Vavka to tam mate super obchod.....u nas ani v sekaci nemaju tak lacno 😕 Fifa ani my este nerozpravame, teda klamala by som. Par slov vieme. Ne, mnam, ham, da da, mama, tata, baba, havo....a ano je ajo. To jest vsjo 😒 Ale Simonka zacala rozpravat zlozitejsie od 13. mesiacov a teraz ma zavretu pusu, len ked spi 😀 😀 😀

katarina7
15. máj 2008

zgurkaa tie kiahne ti nezavidim moji chalani mali obaja naraz

katarina7
15. máj 2008

vavka sedačka sa mi pači kolko si dala za nu?ideš predat kočik ?ja som predala a ostala som tehotna z Martinom 😀

vavka33
autor
15. máj 2008

Kati stala 4100sk,Ojednavala som ju z ciech.Mali aj ine potahy a materialy,ale my sme chceli takuto.Tu mas link,pozri si to.za dva dni od objednania mi prisla
http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedac...

a kocik idem predat,aj keby som ostala tehulka,budem potrebovat inu farbu kocika,hadam nebudem vozit chlapca v takom vyraznom cervenom 😀

Zguri,ono su kiahne potvory,ale lepsie,kym ti nechodi do skoly,ver mi.A odbijete si to teraz a asi obe babule,tak uz s tym budes mat pokoj.Drzkajte sa.A skus namiesto pudru svedske kvapky,je to ovela lepsie a rychlejsie to schne,menej svrbi a nemas vsade bordel od pudru 😀

andrea.m
15. máj 2008

vavka nikdy nehovor nikdy. ty budeš mať aj 3 dievča

andrea.m
15. máj 2008

zgurkaa prajem skore uzdravenie a aby to veľmi nesvrbelo. inkubačná doba je 3 týžne taže taký čas čakaj kiahne aj u mišky.

vavka33
autor
15. máj 2008

Andy,tak potom tretie babo uz nechcem 😀

mory
15. máj 2008

zgurka drzte sa a aj keby miska dostala tiez tak to bude mat lahsie ako simonka lebo vacsinou je to tak ze kym sa jej prejavia tak uz si vytvori nejake protilatky ci jak sa tomu hovori 😀 andy pravdu mam? ci trepem? 😀
aspon u nas tak bolo eliuska to mala strasneeeeeeeeeeee 🙄 a dlho a moriky od nej nachytal a presli mu velmi lahko a rychlo musim povedat ze moriky ich dostal tyzden po nej a zahojili sa mu skor 😅 😀

zgurkaa
15. máj 2008

Diky vavi, andy. Mory uz nemusim cakat, ma ich aj Miska, aspon si myslim, lebo jej vysli na uplne inom mieste ako Simke.....na ruke a ma ich len styri a dost nejasne. Zajtra dam hlasenie. 😉

andrea.m
15. máj 2008

zgurkaa a maju aj vo vlasovej časti hlavy kým to nemajú tam niesú to pravé kiahne

mory pravdu máš aj u nás to mala tamarka ľahšie ako filipko ale dostala presne o 3 týždne neskôr 😀 dodržala inkubačnú dobu 😉

vavka33
autor
15. máj 2008

Vanes mala v hlave len jednu jedinu ale poriadnuuuuuu.A ako pise Andy,su najme na hlavke a ked nie vo vlaskoch,tak za uskami.Vanes mala tri asi tri dni a potom sa vysypala

janka1
15. máj 2008

no cafte...Vladka mala kiahne pred dvoma rokmi a pozehnaneeeeee presne 548 ks sme naratali pri natierani a naviac mala vo vlasoch..zgurka skore uzdravenie a pevne nervy 🙂

paska
15. máj 2008

😖 ja sa toho bojim jak čerta ja som kiahne ešte nemala až to chytím od deciek tak amen tma 😅

paska
16. máj 2008

prva 😀

paska
16. máj 2008

andrejko ma taky soplisko že až tečie mu z nosa ako z točky može to byť po tom očkovaní? 😅 lebo začal až včera v utorok nas pichli

certica
16. máj 2008

druha 😠

certica
16. máj 2008

my mame pokazeny vytah 🙄
nas kiahne cakaju, sa tesim 😅 , ja som ich nastastie mala
paska, no neviem, so soplikmi po ockovani som sa nestretla

paska
16. máj 2008

😖 tak budeme chorí? inak aj ho prehaňa, povedz že to zub 😅 budem kludnejšia 😀

lenadka
16. máj 2008

ahojte,
paska prehana ho? No asi ma nadchu a do toho zub 😒 ale ak nema teplotu to deti lahko znasaju 😉

lenadka
16. máj 2008

paska zlate u tie decka, paci sa mi ked maju taky program v krojoch si rastla pychou cooo? 😀 Chocholusikovi sa v tej trave moc nepaci 😅 😕

inak vcera na tom cviceni bolo fajn, zostavy som sa nechytala 😀 lebo boli zbytocne zlozite a tak som tam "amalila" ako traposka 😀 😀 😀 ale inak to bolo fajn som sa zapotila a Lucia sa postavila tiez a cvicila s nami hodnu chvilu, hadam polovocku az do tych sialenych zostav, vtedy lietala okolo mna a tak sme tancovali ako nam koncatiny narastli 😀 😀 😀 bola bohovska, cvicila ako naozaj baby sa na nej uskrnali-aspon nekukali na mna 😀 😀 😀

katarina7
16. máj 2008

ahojte pasi malu očkovali a ma nadchu hroznu

katarina7
16. máj 2008

certi maly je krasny taky mi pripada velky

lenadka
16. máj 2008

ja kiahne nechcem do buduceho tyzdna, ved chceme byt krasne na svadbe 😵

mory
16. máj 2008

pasaka neboj moze to byt z ockovania a serkanie zo zubov 😉

lenadka
16. máj 2008

certi, na tej poslednej fotke akoby maly vravel: "chceeees dam ti do zubov" 😀

zgurkaa
16. máj 2008

Andy vo vlasoch Simka ma. Ale len vzadu na krku ako rastu vlasy a za usami, v usiach v zadku v predku...no proste vsade 😀 A Miske do rana zmizli. Tak neviem 😒

fifa
16. máj 2008

zguri, u nás to bolo naopak, u Davidka to začalo tiež takto nevinne a nakoniec mal ovela horší priebeh ako Filip, ktorý to dostal skor, povedala by som, že hrozostrašný 😖

fifa
16. máj 2008

vavka ja som myslela, že lea sa ti už pýta 😲

baby nemate niektorá tie drahé hrnce ? napr. Zepter, od Amway?mate skusenosti? 😲 😲 😲

zgurkaa
16. máj 2008

Fifka, myslis ze to uz Miska ma? Je to zaujimave, lebo vcera tie vyrazky mala, ved sme ich este s manzelom pozerali, na rukach a nohach asi 8 ks. A dnes nic. Uplne hladka koza. 😨

zuzu13
16. máj 2008

ahojte žienky,
ako vidím kiahne sa rozmáhajú...prajem skoré vyliečenie 😉