Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
9. nov 2009

babule, ktrore idete len na otocku na stretko ktory den pojdete????? rada by som bola tam kde nas bude viac, lebo mne je to fuk ci sobota alebo nedela...

radoslava
9. nov 2009

Tonička pokladik všetko najlepšie k narodeninam. Tonička mala 7.11. krásnych 18-násť 😀 😀 😀

radoslava
9. nov 2009

Lenadka tak to ste mali frmol. Chudatko Lucinka ale už je lepšie že?

tonicka
9. nov 2009

radka co ma prezradzas, som im chcela prave vynadat, ze sa na mna vykaslali 😠 😀

paska
9. nov 2009

😅 toni už si to píšem 🙂 tak všetko najlepšie k tej 18tke, vela zdravia ,šťastia,lásky ..... krásny to vek 😀

tonicka
9. nov 2009

dakujéééém 😀 len skoda ze som uz stara korytnacka 😀

paska
9. nov 2009

toni veď aj ja 😀 nie si v tom sama

petusko
9. nov 2009

toniiii, tak vitaj v klube nas 18-rocnych!!!! vsetusko najlepsie prajeme 🙂 😵
petko zase ostava od zajtra doma. nie je chory, ale v skole je chripka, tak maju chripkove prazdniny. my mame MS pri ZS, take ked je zavreta skola, je aj skolka mimo. 😖

tonicka
10. nov 2009

dakujem, petusko, len ty si o dost mladsia 18 😀 😀 😀 😀 ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja tu riesim dilemu ci mam dat karolik do skolky... 😅

andrea.m
10. nov 2009

toni všetko najsamlepšejšie k tým 18tinám 😀 aj som na teba v sobotu mysella ale nejako som v pracovnom zápale zabudla 😅

tonicka
10. nov 2009

dakujem andrejka 🙂 dieta mi este spi, tak ju dnes asi nedam... 😉

lenadka
10. nov 2009

cavte oslavenci! 😀
paska ty mas tiez niekedy teraz narodky-skorpionka vsak? tak vsetko najlepsie! 😀

lenadka
10. nov 2009

radka, lucke bolo fajn uz cca v stredu, zato ja som vtedy hrdlo necitila-hlasivky, ale uz je to ok 😉

tak kedy pridete na stretko sobotu ci nedelu-tie "otockove"???????????????

tonicka
10. nov 2009

pridite v sobotu a hotovo 😎

petusko
10. nov 2009

caute 🙂
my sme si dve hodky pospali, teda ja, Marceli a MM. Petik len lezal a nespal. nuz co, aspon pojde vecer skor.
my prideme v sobotu. teda ak nic mimoriadne do toho nepride, choroba alebo tak. 🙂

lenadka
10. nov 2009

ok, alebo aj aj 😀 😀 😀 ako vravis Jani, az prilis sa na to tesim a to u mna vacsinou dopadne na ho.... 😔 dufam, ze toto bude vynimka...nieee ja sa vobec netesim a nechcem nikam iiiiiiiiiist-takto budem skryvat nadsenie aby to vyslo! 😀 😀 😀
a vobec FUJ stretko 😀 😀 😀

petusko
10. nov 2009

no ja tiez si dufam, ze to vyjde, aj ked uz zacinaju vyskakovat nejake komplikacie 😖

tonicka
10. nov 2009

kasite na komplikacie, tie su vzdy 😀

tonicka
10. nov 2009

kočky, vedia vase deti povedat za sebou dni v týždni? 😕

lenadka
11. nov 2009

toni, ja ani neviem,nenapadlo ma to opytat sa malej 😀 asi nie 😝 ona ma este taku uchylku vraviet ze to co bolo vcera, povie "zajtra", napr..."v tej rozpravke co bola zajtra bol psik...".."pojdeme vcera ku babke?" ...aj ked som jej to vysvetlovala viac krat myli sa v tom, tak pochybujem ze vie dni v tyzdni po poradi 😕 😅
a na vecer mi zvykne povedat "v noci", lebo je uz teraz tma

radoslava
11. nov 2009

Dobre ranko babulky.
Kto si da so mnou kavičku.
Tonička asi nie to podla mna nevie.
Ale mali divadielko v školke a ujo čo ho hral sa pytal že kto bude hrat škriatka a nikto nechcel len moja Sabinka a vraj bola uplne super. Vraj najlepšia 😀 😀 😀 😀
A vie zaspievat Vlačika Thomasa po anglicky no nie cele ale je suprová 😀 😀 😀

radoslava
11. nov 2009

Mame program v telke JIM JAM a vlačik thomas je jej srdcovka, na angličtinu nechodime to už by som fakt nestihala. Takto som rada že žijem a to dnes rano mala kašlala takže čakam odkedy budeme doma.
Bože dufam že ma nevyhodia z prace šak furt sme chory. 😒

tonicka
11. nov 2009

Sabinka je sikovna 😀 Karolik ma soplik, stale rovnaky, ale nechala som ju doma,lebo ze co ked nahdou... ale nic ine jej neni 🙂

radoslava
12. nov 2009

Sabinka ma aj kašel ,takže ideme zajtra k lekarke. Dnes musim ist so sebou k lekarovi.
Inak ten kašel ma cela školka je to katastrofalne. Po chorobe prišla zdrava proste super a ani nie dva tyzdne a je znova chora.
Tončka vy kam chodite do školky?

lenadka
12. nov 2009

ahojte, aj moja rano pokasliavala, ale vsak sme boli cely tyzden doma 🙄 ja uz si fakt nemozem dovolit ist na dalsiu OCR, predpokladam ze su to len dozvuky choroby 😒 😕

tonicka
12. nov 2009

Tak u nas je to alergia... uz je v skolke a chodime do www.fantasticke.sk 😉

tonicka
12. nov 2009

tu nik? tak idem na postu, do obchodu a pre dieta... 🙂

radoslava
12. nov 2009

ahojte
Tonička pekná školka je to,to je v rodinnom dome že?

lenadka
13. nov 2009

tu som ale uz padam-pekny vikend 😵

petusko
13. nov 2009

ranecko 🙂
ja uz po kave, kuratenko sa pecie, ryza hotova, moze byt vecer 😀