Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
26. feb 2010

uz mi napadlo, kym som odosielala, Hajny 😀 😀
a vdaka za tortu, moje prve dielo 😅

mory
26. feb 2010

😉 cafte januarovky 😀
100 rokov som tu nebola a vidim novinky tak gratulujem lenadke k tehulkovaniu 😵 dr\im palce nech to bude chalan 😉
mi sa mame dobre ale nieje akosi casu na koni vysedavat ako kedysi myslimn ze pri mensich detoch je viac volneho casu 😀 tak sa majte prajem pekny vecer

tonicka
26. feb 2010

ahojte kocky 🙂 aj mory specialne 🙂 no ze ste si to aj vsimli, ze snž. 😀 sak za chvilku to nebufde uz pravdda 😀

petusko
26. feb 2010

moryyyy caaf a co tak strucne? ved ked si uz tu, tak vyrozpravaj, ako sa mate, co mate nove a tak 😉
v nedelu oslavujete, nebuem tu, tak vsetko naj Morikimu 😉

petusko
26. feb 2010

no toni sak ked napises raz za dva tyzdne 😀 ale drzim palec, nech sa snz ryyychlo vymeni za tt 😉 🙂

tonicka
26. feb 2010

joj, ked ja nejako tiez som asi antinetova, vobec ma to nenapadne, alebo spim, alebo pracujem.... 😅 Ale zvolavam clensku schodzu takto o tyzden o 21:00 😀 😀 a ohlasim vysledky 😀 😀

lenadka
26. feb 2010

toni 😀 😀 😀 😀 😀

jani, "za hronom" je pre mna zrozumitelnejsie 😀

paska
28. feb 2010

bruuuuu chuť 😀 oslávencom gratulácia 😉
a teda 5.3. o 21:00 prídem budeme aj voliť keď už je to tá členská schôdza?? 😀

andrea.m
28. feb 2010

ahojte. morikimu všetko naj a dodatko aj viktorom.

5.3 prídem ak sa mi nezmení služba. zatiaľ som po nočnej čiže večer by som mala byť doma.

tonicka
28. feb 2010

jasne paska, budeme robit co len chces 😀

maryn
1. mar 2010

caute 🙂
dakujeme za blahozelania a dodatko aj my vsetkym blahozelame 😵
ja sa tiez zucastnim 😀
ditko v skolke, to bol cirkuuuuuus, slzy som mala nakraji, o chvilu bezim pre neho, som zvedava co mi povie a aj ucitelka 😖 necakala som ze to bude az take strasne, v septembri to zvladal celkom ok 🤐

maryn
1. mar 2010

- 😕

andrea.m
1. mar 2010

tak čo marynka. aké je info zo škôlky?

maryn
1. mar 2010

tak info zo skolky: viki prestal plakat hned ked som odisla, pekne papkal, len sa nechcel zapajat, pozoroval z kraja, ked som prisla pre neho tak bol vesely a povedal ze ide do skolky aj zajtra, tak som zvedava 🙂

maryn
1. mar 2010

nelka sa mi budi kazdych 5 min., to zas bude noc 😒
tak idem ja skusit haji, dobru noc 😔

maryn
2. mar 2010

ahojte 🙂
tak mala som pravdu, celu noc sme sa sa len mojkali, asi to budu zasa zubky, mame este len 5, tak by bolo nacase 😅
viki dnes v skolke super, sam sa hanbil aky vcera robil cirkus, dnes len trosku slzy na krajicku, ale velmi ho chvalili ucitelky ze vobec ani nezaplakal a do vsetkeho sa zapajal, som s nim uzavrela dohodu, ze nech sa zapaja, vsetko ma potom nauci a spolu naucime nelku, on ju strasne rad uci vsetko, samozrejme najma somariny 😀 😝
kde vy ste vsetky? si tu sama so sebou pisem? 🙄
dufam ze sa nam podari aspon tyzden vydrzat bez choroby, aby si aspon trosku zvykol, na buduci tyzden by som ho uz chcela nechat cely den, lebo takto len beham ako splaseny kon 😒

andrea.m
2. mar 2010

tak mne dnes v kauflande ukradl peňaženku ☹ mala som tam vetky doklady takže som fajne zarobila ☹ ☹ ☹

certica
2. mar 2010

no andy, tak to fakt potesi dokelu 🙄 😖 , najhorsie su tie vybavovacky po uradoch. mojej mame sa nieco podobne stalo pred cca 2 rokmi v tescu, akurat jej ukradli celu kabelku, ktoru si mmch nechala v nakupnom voziku polozenu medzitym, ako naberala zeleninu...

maryn, drzte sa. u nas este marto chory, viki je ale doma, nakolko su prazdniny.

a domova schodza sa kona aj u nas v dome bud. tyzden 😀
som zvedava tonci, aky tt ti bude vo stvrtok svietit 😉

andrea.m
2. mar 2010

no celá som šťastná z toho 😒

marynka dúfam že vám to vydrží dlho predlho to nadšenie.

tonička duf duf že budeš tehula.

čerti preži prázdniny v zdraví a bez ujmy na zdraví 😀

certica
2. mar 2010

a ako sa ti to stalo, ci ani nevies?

mne zas martan pred hodinou rozmlatil maturitny pohar, chudak dozil sa 16 rokov 😅

andy, tento tyzden zda sa prezijem, mm si berie 2 dni volna a v piatok chceme ist kamoske na cely den s deckami. horsie to bude ten dalsi, kedze mm odchadza na 6 dni do prahy. no nevim nevim, ci zostanem cela a ziva 😝

andrea.m
2. mar 2010

no tak to budem radšej držať palce až budúci týždeň 😀

neviem ako sa mi to stalo.asi vtedy ked som sa hrabala v boxe na mäso. aj tak nechápem že som to necítila ale už to nerieším.

zuzu13
2. mar 2010

ahojteeeee
pamatate si ma???xixixi...to som ja vterka...nebola som tu dlho, nakolko praca ma zamestnavala viac ako bolo vhodne...a potom rodina...a tak...
andy, no nie prijemna vec....
tonicka...tehu? no tfuj...tfuj...tfuj...at to fici....
certica...no teba som necitala ani nepamatam...xixixi
ja som momentalne nezamestnana na OCR...Lucka ma neskutocny kasel...sople...boli aj teploty....
takze bojujeme...
pozdravujem vas vsetky a do 15.3. vas sem tam budem otravovat...xixixi...potom nastupujem do novej prace...a zaucam sa v BA...takze budem tyzden "bezdetna"..."slobodna"... 😀

petusko
3. mar 2010

cafte cafte 🙂
som doma, prisli sme vcera, bolo fajn, sak ako u mamy 😀 podla mna najlepsi hotel na svete, all inclusive 😀 😀 deti boli sice besne, ale dalo sa, zmena prospela 😉
andy 😲 marnost, to potesi teda 🙄 bodaj by dotycnemu ruky odpadli 😠 vela trpezlivost pri vybavovackach.
maryn, neboj, Viki si zvykne raz dva, zaradi sa medzi skolkarov a bude z neho frajer 😉
certi, aj my sme furt chori 🙄 petkovi to preslo, zase pre istotu marcel ma protivny kasel, asi aj k dr. pojdem s nim, lebo sa mi to nezda, chrchle az z paty 😒 a je u nas teraz dost rozsireny virusovy zapal pluc, tak radsej pojdem zbytocne ho dat pozriet, ako potom niekde skoncit v spitali zase 😖
zuzu, vitaj, nic nepytaj, ale pridi castejsie : 😀 skore uzdravenie Lucke 😉
uz som zabudla co som komu chcela...
jaaaj a 15.3. sa zucastnim clenskej schodze 😀 treba aj vecernu robu, ci stacia len nejake koktejlky? 😕 😀 😀 😀

petusko
3. mar 2010

no a jasne ze nie 15. ale 5. pridem 😀 ma tu zuzu myli s patnastym 😀

tonicka
4. mar 2010

čafte, no co, mam to uz dnes prezradit, nie az zajtra na clenskej schodzi? 😀 😀

zuzu13
4. mar 2010

hello
dakujem za privitanie...a nic nepytam...xixixi...
tonicka? si tehu? tak to dnes este neprezrad a ja si potom precitam zapisnicu zo schodze...xixixixixixixi 😀

lenadka
4. mar 2010

caute, tu sa chysta clenska schodza? 😀 😀 😀 ake novinky, ja som tiez od pondelka v praci tak nestiham nic, tam na kona ani pomysliet a doma treba dobiehat co sa cez pracu same neurobilo a ked mam cas pocitac obsadeny 😅

lenadka
4. mar 2010

tak zajtra hadam nezabudnem o 21.00 😀

certica
4. mar 2010

zuzu, nejaka si vychechtana 😀 , to ten novy job? inak gratulujem teeda 😉

tak davam si budicek resp. poznamku so zvonenim na 21h . jo a pridem v bielych teplakoch a cerv. tricku, moze byt? naboso.😀

tonicka
4. mar 2010

len aby somm ja nezabudla prísť 😀