Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

certica
16. mar 2010

a veterno

petus, som kuk album, marcelik bohovsky tie okale v gulickach 😀 , no a flaska vacsia nez on 😀

inak cafte, konecne mi ide net

certica
16. mar 2010

tak ja som dnes za speha c. 1, takze viem, co lenadka skryva 😀

lenadka
16. mar 2010

ahojte som tu zo sona a chvalim sa 😀.... babatko si lebedilo s prekrizenymi nozickami, riadne hamblive takze dr. mi ani nechcel povedat, no potom navela cosi ukazalo a NIC tam nebolo
takze, vraj asi skor dievca uz som aj bodiky v tescu kupila z 200Sk na 1.99€, su v albume mimi 🙂

petusko
16. mar 2010

no cafte 🙂
ja som nestihla speh, mam tu mamus, prisla na vypomoc, bo zase musime po dr behat a nevieme to zorganizovat tak, aby sme vsetko stihli 🙄
ale teda baba... no tak zo mna vestica nebude 😀 aj tak gratulka a vies ako sa hovori, hlavne nech je babulko zdrave 😉 a este prezrad mena, nech schvalime a prehodnotime aj my ako odborna komisia 😀
certi, on furt tie oci puci ked ho fotim, potom vyzera, ze sa stale tak sprosto diva 😀
no idem, zacina ordinacia a trochu pokecam s maminou, nemame ziadneho chlapa nablizku, tak si mozeme brusit jazyky 😀

lenadka
16. mar 2010

jani, hehe aj ja tak brusim jazyk s mamou ked chlapi nie su v dohlade 😀

mena: Ja som mala vybrate - Eliska, mm nechce, on navrhol Terezku, co je celkom ok, ale Eliska sa mi paci viac a Lucka povedala Anezka-citaj ako pisem, nie Anežka....no a normalne zacinam uvazovat o Anežke, lebo ta je v kalendari, ked sa nevieme dohodnut s mm, nech je ako Lucka povie, celkom pekne meno a nema ho kazda druha, ziadnu Anežku nepoznam...ale este nie je rozhodnute, mozno si budeme tahat z klobuka ktore to bude 😀 😀 😀

tonicka
16. mar 2010

leni 😵 😵 😵

petusko
17. mar 2010

ahojte 🙂
leni, ja poznam jednu Anezku a dokonca je zo ZC 😀 ale je to zaujimave meno a hlavne malo pouzivane, to sa mi paci 😉 a nas Marcel ma tiez meno vyzrebovane, my sme mali taku dilemu, ze sme si napisali na papieriky a neviem, ci Petko netahal a vybral Marcela 😀 😀 a teraz som moooc spokojna, podla mna mu to meno pasuje 🙂
ja som dnes bola s Petkom u ortopeda, u ineho, ako sme chodili doteraz a skoro ma odviezli odtial, ked padlo slovo operacia 😖 je to sice daleko, ze najskor v 7 rokoch, ale aj tak ma sokoval 😖
uvazujem, ze by sme isli na konzultaciu este do BA, musim to trochu rozdychat a uvidime 😒
idem si dat kafco, vecer ma caka zubar este 😝

radoslava
17. mar 2010

Ahojte
som prišla prave z prace 😀
Tonička ty si tehu tak gratulujem. 🙂
Leni Terezka je prekrásne meno mne sa velmi páči. Manžel dobre navrhol 😉

petusko
19. mar 2010

no co je baby, sup sa sem, novy pejo cvala, podne ho trochu prebehnut 😀 😀

paska
19. mar 2010

halooooooo dneska neni porada? 😀

petusko
19. mar 2010

no ja neviem, sak dajme si my dve zatial nejake zahrievacie kolecko 😀

andrea.m
19. mar 2010

ahojte

schôdza nebola? 😕

mory
20. mar 2010

nazdaaarek 🙂 vidim ze konik sa akosi zmenil taky divny je teraz 😖 😀
prajem pekny den a mi zaciname malovat ' bude sranda s detmi som este nemalovala 😀

maryn
20. mar 2010

ahojte 🙂
tonicka blahozelaaaaaammmm 😵 😵 😵
som vobec nestihala teraz kona, deticky chore na atb, s horuckami, s kaslom no uz som nespala tyzden 🙄 +prerabame dvor a robime obklad na dom, tak furt nieco, chcem nejaky vikendovy relaxacny pobyt 😅
kym viki nechodil do skolky tak sme mali pokoj od chorob, ale zas na druhej strane mu skolka chybala, potrebuje uz rovesnikov, doma sa nudi 😒

lenadka
20. mar 2010

petusko a preco operacia ???
a kde su smajlovia???

andrea.m
20. mar 2010

marynka skore uzdravenie detičkám. Tami je tiež chorá, ale zatiaľ bez teploty ani u mudr sme zatiaľ neboli

tonicka
20. mar 2010

marynka, viem o com hovoris, ja si teraz odkrucam chorobu karolinkinu za cele tie 3 roky co nebola chora.... 😒 uz je 3 ci 4 týzden doma a stale sa to toci dookola ale obavam sa ze u nas aj psychsomatika zase funguje, lebo ked sa spomenie zazracne slovko skolka tak dieta zacne kaslat do pol hodiny a to celý den ani len neodkaslala 😅 alebo ked sa povie spojenie babätko v brusku 😅 N co uz, prejde to snad jedneho pekneho dna 😉 aspon ze teraz sme v balogu a manzel sa o nu viac stara a teda trosku oddychujem, i ked je na mna strasne zase naviazana, prve dni be zomna ani von nesla 😅 ale aspon si ju uzijem 😀 😀
Takze vsetkym chorobkam rýchle uzdravko 😵 😵 😵
A dakujem za gratulko, velmi sa tesim 🙂

maryn
20. mar 2010

dik baby, ale dnes je toho uz vela, sme bez tatina, mam tu robotnikov, decka usoplene, nelka ma total vystipanu ritku z tych atb, tak si viete predstavit, ma take hnacky ze celu postielku prezliekam a teraz len place a place a ja s nou, uz som jej urobila kupel z dubovej kory a este som nasadila imazol, ale chvilu to potrva kym s to napravi 😢
toni aj vy sa drzkajte a rychlo sa uzdravte a verim ze karolik sa s tym vyrovna a bude sa nakoniec este velmi tesit 😉
lenadka mne sa tiez paci terezka 😵
veru petusko preco petkovi hrozi operacia?
andy aj u nas to tak zacalo ved som aj pisala ze sa tesim ze len takto nas to chytilo no a potom to prepuklo, dufam ze vas to obide a ze budete ok, aj lekar hovoril ze riadnu pliagu sme chytili, hrdlo ma skriabe total a kaslem jak tuberak
ale sa aspon tesim ze je vonku uz pekne a ze sa konecne oteplilo 🙂
deticky uz spia, idem ja zehlit rychlo

lenadka
20. mar 2010

maryn, chuda male, je to hrozne ked su take drobatka chore, a ta rituska s toho su nervne deticky, hadam to rychlo prejde...ked uz je teplejsie a mohli ste byt viac vonku, tak este chvilu musite vydrzat, ja som cely tyzden tiez nejaka nesvoja od nedele vecera, ma vecer nadrapuje na vracanie a toci sa mi hlava, ze neviem ci skor odpadnem, alebo sa povraciam...
ludia moji ja moc neverim na take ako "urieknutie" ale citila som sa tak po stretnuti s jednou osobou a ked som si navarili babsky odvar na to a umyla sa s tym tak mi to preslo 😅 asi sa dam do klubu bosoriek 😀

paska
20. mar 2010

peknu sobotu prajem 🙂 dievčence pevné nervy s chorôbkami, moje decka su od vianoc zdrave (klop.,klop) tak uvidime ako dlho ešte potiahnu
konečne sa u nas roztopili aj posledne schovane zbytky snehu 🙂 sa teším jak mala a veru sme boli včera vonku až do šiestej večera tak fajne bolo
tehule moje držte sa 😉

lenadka
20. mar 2010

pasi srdcko ta zhana v regionoch 😉

paska
20. mar 2010

leni dakujem za upozornenie 😀 ja už ten region len sem tam zbežne prečítam ....

lenadka
20. mar 2010

sak to ja preto pisem, aby neplakala 😀

paska
20. mar 2010

😀 no už len za mnou 😀 ozaj si doma či robiš?

lenadka
20. mar 2010

prave som dojedla obed a cakam kym sa aj malej uraci a potom ideme k nasim Jozkom gratulovat /ocino, brat a synovcek-babo/ a neviem sa dozit a chlop ma stve ze nadcasuje, len aby k svokre nemusel ist :-P 😅 mal prist o 14-tej a volal ze by chcel ostat do 18-te, co som razne NIE zavelila, tak ze o 15-tej pride 😅

lenadka
20. mar 2010

a uz zarezavam v praci, ale neni to nic moc, nastupila som a hned nam davali nove platove dekrety a ze 30€ menej a v piatok sefka zahlasila ze bude dalsie znizovanie o 26€ na osobu, hm asi som mala doma ostat, lebo sa mi PN-ka pocitala s celkom slusneho platu, teraz ak pojdem uz s nizsieho a buduci mesiac ani nehovorim, no serkam na nich asi :-P 😅

paska
20. mar 2010

no to je sila 😒 človek je rad že vobec ma nejaku robotu a ešte mu aj plat znižia 😠

tonicka
20. mar 2010

fuha lenadka, asi veru zostan ty pekne doma 😉
maryn, nam dobre funguje penaten krem, ale musi byt taky v kovovej okruhlej krabicke a maju ho len v niektorých lekarnach, ale je fantasticky, ma taku velmi hustu konzistenciu a vecer natriem a do rana zahoji aj veeelmi zle a skarede vyrazky a zapareniny 🙂

petusko
20. mar 2010

no cafko 🙂
my sme dnes boli od obeda vonku, presli sme minimalne 4 km, potom sa Petko este na dvore vysantil, bicykel, smykala, lopta... predpokladam, ze vecer padne ako hruska 😀
mory, castejsie pridi a vesele malovanie prajem 😀 my sa chystame malovat tak o 5 rokov, ked deti nebudu behat s cokoladovymi rukami popri stenach 😀
maryn, andy, skore uzdravenie, my sme sa teraz z toho nejako vylizali, som zvedava dokedy 😖
ale aj tak budeme stale chodit do nemonice na tie rehabilitacie s Petkom, aj ked teda ta dr. mi to tak povedala, ze cvicte, aj ked vysledok je nejasny a ak sa aj nejaky dostavi, tak najskor o rok. no takze motivacia ako slak. 😒
a operacia sa tyka noh, ma ich velmi ploche, najtazsi stupen a ze vraj ma nejaku kost navyse alebo deformovanu ci co 😒 ale je to len mozno, ze sa to uvidi za par rokov 😒
leni, ostan ty pekne doma, sak co budes sa v robote nervacit a este aj za menj € 🤐
tonicka, opatruj sa 😉

tonicka
20. mar 2010

joj petusko 😒
inak dnes som premierovo blila v tomto tehu 😝 predosle dva dni mi bolo super a dnes.... ale co , sak uz len 31 týzdnov a je to 😀 😀