Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
20. jún 2008

lenadka a to ako robíš že neperieš každý deň? 😲 ja teda každý deň periem,a som chorá ked prší a nemam kde sušiť prádlo

maryn
20. jún 2008

andy ty co tolko peries? ja periem raz do tyzdna, sice nejake 4 pracky, takze pracka ide cely den, ale mne by sa to na kazdy den nenazbieralo aj keby som chcela, sice ty mas 2 male deti, tak to sa nazbiera

radoslava
20. jún 2008

Ahojte tak moč mame OK
dietujeme teda len Sabinka ale uz choroba lezie aj na mna aj na manzelika.
Ozaj a k tomu praniu ja tiez perem bud kazdy alebo kazdy druhy den.
😀

maryn
20. jún 2008

radi tak aspon ze to, dufam ze vas to nelapne celkom, drzte sa 😉
co mate na plane cez vikend?

andrea.m
20. jún 2008

maryn ja perem každý deň jednu práčku a žehlím raz za 2 týždne pritom. preto že u nás sa žehlí len to čo sa fakt musí

paska
20. jún 2008

ahojte 😀 podavam hlasenie že už sme na mieste a je strašné teplo 😖 😝
no nezvyk z tých hôr sem doma spím s dekou a paplonom tu budem asi naholo 😀

maryn
20. jún 2008

jeeeej pasi, sa tesiiiim s tebou, tak sa nam tam neuvar a dobre sa zabav 😀

tonicka
20. jún 2008

andrejka, sme na tom rovnako 😀 s tým pranim... pekny vecer a sexualnu noc 😀 😀 😀

radoslava
21. jún 2008

Dobre ranko prajem
takze počet chorych u nas je dva. Mna len boli hrdlo ale liečim to Neoanginom 😀
Marynka vikend planujeme doma na balkone 😀 ale je krasne takze ostatny ho dufam strávite niekde pri vode.

andrea.m
21. jún 2008

ahojte peknú a príjemnú sobotu. Tamarke je už trošku lepšie,síce ešte kaká častejšie ako obvykle ale začína to mať normalnejšiu konzistenciu tak dúfam,že sa to už bude len a len zlepšovať 😉

radoslava
21. jún 2008

Andy držim palce aby sa to zlepšilo. Sabinka kaka srajdovo. Ale to s antibiotik a pritom jej davam aj Nutrolin B
aby nebola hnačka a predsa trošku je.

petusko
21. jún 2008

Čaute čaute 🙂

My víkendujeme doma, malý má bazénik na dvore a ja pri ňom sa slním a čítam a len tak si vegetíme 😎 Taká pohodička 🙂

Chorôbkam prajem skoré uzdravenie, nech sa všetci môžu tešiť zo slniečka, veď dnes sa oficiálne začína leto 🙂

mory
21. jún 2008

radka tak sa pridavam k choobkam tiez mam nejaku virozu a je mi bleeeeeeeee 😝

paska super len si uzite teplocko

petusko tebe netreba ani na dovolenku ty si na dvore jak v hotely 😀

tonicka
21. jún 2008

radka a vy uz nie ste na dovci?
😕
som pridala vecer fotky, tak nas mrknite 🙂

maryn
21. jún 2008

ahojte 😉
toni karolinka je nadherne dievcatko a taka veselucka, usmiata 😵 viki jej posiela pusinku 😀
tak aj ja prajem vsetkym chorobkam skore uzdravenie 😉
my tiez doma vikendujeme, robime este balkony stale a perieme a upratujeme, taka pohodicka 😅
petusko to je super tak si vegetit, ja som tiez cez tyzden s drobcom tak vegetila, ked nemame tatina doma, lebo ked je doma tak maly len s nim furt nieco majstruju

radoslava
21. jún 2008

Toni dnes večer sme sa mali vracat respektive zajtra rano.
Ale sme doma uz od stredy večer. Odišli sme poobede z Lignana a vecer sme boli doma Matko to zvladol za 7 hodin.
Vyskušali sme si talianske zdravotnictvo, ale uz je celkom dobre ale sme doma radsej

certica
21. jún 2008

ahojte 😀
virozy, hnacky preec! 😲
radi, ako sa vam to v lignane pozdavalo?

vavka33
autor
21. jún 2008

Ahoj ,tak my sme uz doma.Tu je take teplo a na Orave oproti tomuto ovela chladnejsie.Rano som mala az zimnicu,co mi bola zima a teraz sa potim.
Bolo fajn,pokupila som malej plienky,sebe saty a tristvrtove rifle a kopu drobnosti.
Ale vcera ked som bola na cintorine za maminkou,bolo tam parte-umrel moj najlepsi kamarat-37.rocny ☹ ,strasne moc mi niekedy pomohol,vela sme toho spolu prezili a vzdy mi chybal.Uz dlho bol v nemocnici,bol kamionista a chutyl v Anglicku BSE.strasne.ma pohreb az v pondelok a mna mrzi,ze s nim nebudem na poslednej ceste.
Ale co uz,to je zivot.
A nas tatko ma v pondelok 30tku,tak dostal od mojho ocka darcek-folie na auto,strasne nas prekvapil,ked sme ich cheli vcera po namontovani zaplatit,kamos hovori,ze to uz je zaplatene. 😲 moj super ocko,az mi vyhrkli slzy,ze ma rad mojho manzela,aj ked som mala pocit,ze som ho niekedy davno aklamala,tym,ze som sa rozviedla.Ale zrejme vidi a chape,ze teraz som najstastnejsia na svete.
Tak som sa vykecala...
A tu co nove,nemam silu citat dozadu,som unavena.

tonicka
21. jún 2008

dakujem marynka.
aha, taaak to je teda radi.
vavi, to mi je luto

tonicka
22. jún 2008

halooo, tu nikoho 😕 co som vas vecer odplasila? 😀

andrea.m
22. jún 2008

ale čoby tonička....tu sme 😀 fotky sú super,Karolik je veľká slečna. Filipko ju obzeral, že ako vyrástla.

tonicka
22. jún 2008

esteze tak, to je super ze vas som neodplasila 😀

andrea.m
22. jún 2008

ahojte. boli sme celý deň na dopravnm ihrisku.Filipko sa vyšantil na kolobežke, Tami klasika v piesku a mňa dúfam aj trošku opálilo slniečko lebo som biela ako riaditeľka vápenky.

bubi7
23. jún 2008

Dobre ranko vstali sme 5.30 ako už davno nie.

zgurkaa
23. jún 2008

Dobre ranko. Dnes to vyzera na riadne teply den. 🙂

certica
23. jún 2008

zguri, ono to vyzera, ze tak bude cely tyzden 😅 . maly sa zobudi a ideme niekam vyrazit, mangel ma dnes volno

zgurkaa
23. jún 2008

No zajtra hlasia schladenie na 28 stupnov 😀 Ja dnes nejdem nikam, max do tiena, vcera som to na kupku prehnala a teraz ma akosi stipe tvar chrbat. 😒

certica
23. jún 2008

tu je teraz pod mrakom a ja co som kukala vecer predpoved, tak hlasili okolo 32 😅

bubi7
23. jún 2008

aj u nas je pod mrakom ale len20stupnou

lenadka
23. jún 2008

cafte baby 🙂

andy, ja neperem kazdy den lebo je leto 😀 a v lete nechodime naobliekany napr. vcera mala rano saty a neskor jej bolo teplo tak len gatky a tielocko a ma tooolko veci ze nemusim naraz prat ked sa aj kazdy den zababre stale ma kopec habov 😉 Periem tak 2x do tyzdna, ale v sobotu su aj 2 niekdy 3 pracky. Raz do mesiaca velke pranie ked menim postelne pradlo, naposledy som musela uz po 2 tyzdnoch lebo mala ho obliala kakavom ale ako sa periny osusili na slniecku hned som ich obliekla naspat ziadne zehlenie aj tak to vydrzi jednu noc a su skrcene a susila som ich narovnane tak ze bolo to v pohodke 😉

Vcera som zavarala ceresne a vecer mi este manzel naoberal za kosik tak som za misu vylupala vecer pri telke a ked pridem domov spravim lekvarik pomiesany jahody, maliny, ceresne, mozno tam tresnem aj trochu ciernych ribezli-ale co tym chcem povedat ze som to zavarala vo SVOJEJ kuchyni!!! 😀 😀 😀