Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

vavka33
autor
1. júl 2008

Ivka,nejdes do mesta?pod,pojdem do Lidlu,kauflacu...

ivka33
1. júl 2008

vavi, ja sa chystám len tu do obchodu a nemám nervy chodiť s obidvomi po obchodoch. Samka to nebaví a len ma vytáča, keď idem len s malým tak je to v pohode, ale Samka nemám s kým nechať doma. Niekedy je dobre mať svokru poruke 😀
a nemám doma ani kľúče od auta, hlavne,že máme dve autá, ale mužíček nosí so sebou všetky kľúče. Keď si ich zabudnem zobrať, mám smolu. 😠

vavka33
autor
1. júl 2008

Ivi,aj u nas je to to iste,ale ja by som vanes doma so svokrou nenechala.ma inu robotu a najma sa musi vtierat svagrinej,ta si nevie poradit s 8 mes.dietatom

zgurkaa
1. júl 2008

ivka, jednoducho. Odstahovala som sa z detskej aj Simonku. A Miska ked sa zobudila, tak som jej nedala cicik, ani nic íne. Ona len tak mrnci, a potom za 2 minuty zaspala. Mliecko dostane az rano. Islo to lahsie ako som si myslela. 😉

andrea.m
1. júl 2008

zgurkaa blahoželám 😀

paska
1. júl 2008

aj ja blahoželám 😀

ozaj neviete čo je s alex? už by mala rodiť teraz niekedy nie? 😕

andrea.m
1. júl 2008

ked dobre pamätám tak 3 ma termín

andrea.m
1. júl 2008

tak si dobre pamätám 😀 😀 včera okolo pol 7 bola ešte 2v1

quido
1. júl 2008

vavka ty ides studovat..a to uz preco????? zavidis niektorym babam , ze to zvladli a ty nie..alebo sa bojis , ze uz nebudes medzi nimi dokonala 😀

quido
1. júl 2008

prepacte, ze som sa vam tu votrela zeny...ale nedalo mi nenapisat a kedze uz viac zien myslim poznam vavku aj z inych tem a vela ludi napisalo na nu alebo pre nu svoj nazor a zacala na nich utocit, preto som si zadovazila aj iny nick...aby nemala na koho konkretneho utocit 😉
dakujem za pochopenie dievcence 🙂

lenadka
1. júl 2008

radka aj u nas je to tak som u nasich a mala ma aj inych co sa jej venuju tak mam pohodu klidek leharo 😀 a chcem ju tu nechat od zajtra do soboty-hadam to prezije bez traumy ze tam nebudem 😅

lenadka
1. júl 2008

zgurka super 😉
ja som Lucku odstavila presne v tom case ked ty Misku, akurat ze ja som ju vtedy uz celkom, lebo ona uz inokedy nechcela cici len v noci a pred spanim 😉

vavka33
autor
1. júl 2008

quido,mas smolu,ja som VS zvladla uz davno,teraz idem studovat anglinu,predstav si.A ja na nikoho neutocim a taky ludia ako ty maju zrejme nejaky psych.problem,ked sa schovaju za iny nick.Ale je to tvoj problem.

quido
1. júl 2008

ze psych.problem 😀 😀 😀
vobec neslo o tvoju VS ale o princip....ale ty to nepochopis ako vzdy 😝

quido
1. júl 2008

ides studovat , lebo studuje vacsina a nevies prehltnut, ze ty nie a potrebujes dokazat , ze aj ty to zvladnes ...keby polovica zien predavala hov.o v alobale aj ty ho budes predavat, aby si dokazala , ze na to mas a to vies 😀

radoslava
1. júl 2008

Zguri to je super gratulujem k tomu nekojeniu v noci.
My kojime teraz vela po tej chorobe čo mala a 5 dni nejedla len didu a čaj

radoslava
1. júl 2008

Quido tu v januarovkach sa nehada a neosočuje. Dakujem za pochopenie

quido
1. júl 2008

aj ja dakujem za pochopenie 😀 😉

lenadka
1. júl 2008

quido sak ked zavidis chod aj ty studovat...mne sa skor zda ze problem mas ty, vpalit sem len na to aby si niekoho osocila 😠

bubi7
1. júl 2008

niekto sa tu hrozne nudi 😀

lenadka
1. júl 2008

bubi ahoj aspon niekto na pokec, ako sa mas co ste robili cez den? 😉

bubi7
1. júl 2008

ahoj varila som hrala sa s malou a boli sme na zahradke a ty?

lenadka
1. júl 2008

mam veget som u nasich, dopoludnia sme rychlo s babkou navarili, potom boli v meste, pobehali sme obchody, zastavila som sa u svagrinky v butiku a kupila si---teplaky 😀 😀 😀 ale su suprove, oproti v obchode som si skusala supravu puma za 1300,- ale na bunde sa parala 😝 tak som ju nevzala a u nej v obchode boli to iste-material aj strih len ina znacka za 430 a ona mi ich strelila za 300 😵 ale bundu nemam...
doma sme sa napapali, malu supli spat medzitym som jej napustila bazen, navlacila vodu a ked vstala kupala sa az do po siedmej aj vecerala v bazene 😀 potom sme sli na smykalku, doma sa zahrala na pocitaci muchu a pexeso a potom sa venoval dedko-cital rozpravku na dobru noc 🙂 a uz spi 😔

bubi7
1. júl 2008

tak to vam bolo fajn u nas az tak teplo neni idem uz spat zle sa mi pise niesom na pc ale pisem z jtelky dobru noc

lenadka
1. júl 2008

bru noc idem aj ja 😔

vavka33
autor
2. júl 2008

Tak to je tu uz fakt vrchol.Ze niekto dokaze klesnut na uroven takeho uchylaka ako sa vtiera do inych tem.A je to o to horsie,je to jedna z bab,co sa tu vzdy tvarila dolezito.
A k tomu studiu,ja si to dorobit musim a nie preto,ze niektore tu studuju.je to ich vec a ja to potrebujem k svojej praci,je to dane zakonom.
Dobre rano januarovky.Zas dalsi horuci den a bez nasho tatinka. 😒

paska
2. júl 2008

ránečko 🙂
vidím že tu stále žije 😅 no čo mame tu veselo 😀

paska
2. júl 2008

vavka ako vieš kto to je 😕
ešteže sa netvárim dôležito 😀 bola by som podozrivá 🙄

certica
2. júl 2008

paska 😀
dobre rano, uz to tu prestavam chapat. mozno tym, ze kojim... 😀

certica
2. júl 2008

no a idem kojit 😅 😀