Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

zgurkaa
23. júl 2008

v pase mi svieti, ale az teraz. 4 dni som tu nebola, lebo sme boli odcestovaní. 😉

andrea.m
23. júl 2008

ale mobil pípal 😀 som písala na predošlej strane že mám kalendár v mobila a pípa vtedy ked treba 😀

petusko
23. júl 2008

SIMONKE všetko najlepšieeeeeeeee!!! 😵 😵 😵

zgurkaa
23. júl 2008

citala som 😀 Diky petusko 😵

zgurkaa
23. júl 2008

Boli sme do vcera na Myjave.....nahodila som zopar fotiek 😒 , zabudla som si doma fotak, fotili sme len s telefonom.

lenadka
23. júl 2008

zgurka, ta posledna fotka nema chybuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zgurkaa
23. júl 2008

diky lenadka 😀

paska
24. júl 2008

prvá 😀 bebe 😝
ja už balím dneska odchádzame to tych tatier 🙂
východňarky traste sa dojdem na obed s celou rodinou 😅 😀 😀 😀

lenadka
24. júl 2008

caf pasi tak peknu dovolenku, kde konkretne do Tatier?

lenadka
24. júl 2008

no kde ste s tou kavou?... ja uz mam skoro vypitu ani mi samej tak nechuti 😕

radoslava
24. júl 2008

Dobre ranko
Leni my sme dnes spali neuveritelne skoro do 7,30
to uz sa davno nestalo.
Paska prajem krasnu dovolenku .

bubi7
24. júl 2008

dobre ranko nechce mi pridavat prispevky ☹ 😠

andrea.m
24. júl 2008

paska a čo by ste si želali? 😀

ja kávu nepijem,teraz to mam zakazané ale snád si ešte niekedy dám šak som ju pila 18 rokov 😲 ale aj keby nie tak mi to nevadí.

zgurkaa
24. júl 2008

ahojte. Ja odchadzam s Miskou na ockovanie. papa

lenadka
24. júl 2008

radka,tak dneska taka oddychnuta toho postihas 😀

janka1
24. júl 2008

paska cakam vas 😉 strudle peciem az vecer ale na zajtra budu mnam mnam 😝

lenadka
24. júl 2008

andy preco nemozes kafčo? 😕

mory
24. júl 2008

andy budeme 2 lebo aj mne mamca zakazala kavu ze to nieje dobre na moje zaludocne problemy ☹ tak si dame vodku 😀

andrea.m
24. júl 2008

lenadka mám zdravotné problémy.všetko mi sedí na hyperfunkciu šítky ale leičia mi tlak.dnes ráno som mala 108/81 čiže je to zlepšenie aj sa cítim lepšie ako po iné dni.

a práve som sa na TA3 dozvedela že mi v čiriči vzala voda jednu zmánu.nebola to nejaká kamoška ale mala v mojej rodnej dedine babku tak sme par slov vždy prehodili ked sme sa tam stretli.sme rovesníčky,menovkyne,aj deti mame rovnaké....je to strašné

dorotka
24. júl 2008

no caute baby kym som vas nasla pod cim teraz fungujete dalo mi to zabrat
chcem vas aspon pozdravit idem sa najest a trosku si zdriemnut

bubi7
24. júl 2008

naša mala ma dnes rok aj pol ani som nevedela že je 24jupii tak to letiii

radoslava
24. júl 2008

Veru leti Kati my sme mali vcera 😀
Dorotka ahoojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
tak ty si tehu super gratulujem budete mat krasny vianočny darček

radoslava
24. júl 2008

Andy to je hrozne mne je do plaču ked to pozeram. A ked sa tych ludi pytaju ti moderatory a oni od plaču ani hovorit nevedia chudatka. Jeziši prečo sa taketo veci musia diat. Aby ludom domov brala voda. ☹

andrea.m
24. júl 2008

veru radka prestrašné to je.dve malinke detičky ponej zostali aj po bratovi dve a ich mamina stratila dve deti naraz najstaršie a najmladšie.

zgurkaa
25. júl 2008

Dobre ranko. Snad dnes budete krajsie ako vcera.

lenadka
25. júl 2008

ahojte 🙂
ja uz spravy ani nepozeram, vsak co dobre sa z nich clovek dozvie??? uz davno nic... 😔

maryn
25. júl 2008

ahojte 🙂
nejak som sa sem nemohla dostat posledny tyzden, uf, stale nieco trebalo vybavit a porobit, nasho tatina budu v pondelok operovat, ma pruh, chudacik ☹ my to s tym pruhom mame v rodine, ale u dospelych je to vraj zlozitejsia operacia ako u deticiek
tiez zaplavy su strasne, je mi hrozne luto tych ludi ☹
na chate bolo fajn, celkom dobre som sa bavila a viki to bez nas v pohode vydrzal, len sa mu spravila infekcia v pusine 😒 , svokra ma 2 psikov doma a ten nas dudlosko si iste tie svoje cumle kade tade hadzal 😨
fotky som pokukala vsetkym, deticky ako vzdy bombove vsetky 😀
a co, davate na vychode nejake stretko? je to len pre vyvolenych alebo moze prist kto chce?

maryn
25. júl 2008

😕

maryn
25. júl 2008

ozaj mory som ta zabudla privítať doma, tak VITAJ 😵
a paska prajem prijemnu dovolenku v tatrach 🙂
ak sa stretkujete tak prijemne stretko, my sa v nedelu chystame do KE do ZOO ak bude pekne a ak nie tak len tak po obchodoch sa poprechadzat, lebo z tohto pocasia nas uz slahne, uz 5 dni tu prsi vkuse, esteze dnes doobedu chvilu neprsala a som stihla ist s vikim von, uz nam rohy rastu 😅

lenadka
25. júl 2008

marynka ahoj vidim ze dneska si sama kecala 😲 , prajem pekny vikend, ja sa objavim a v pondelok 😉