Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

janka1
3. sep 2008

cafte,kde ste?

mory
3. sep 2008

tu nevidis? 🙂

lenadka
3. sep 2008

ahojte dievcata, tak som po 2 tyzdnoch aj 2 dnoch zase tu...aj som vam chybala??? 😀 😀 😀
V Martine bolo fajn, vydrzala by som aj mesiac, skoda ze som si asi nejako blbo odpisala tel. cislo na zuzu13, lebo mi sms po 2 dnoch vracalo nedorucene 😝 a ked som vytacala cislo nic...ani nezvonilo 😕 🙄

a co to tu citam???? petuskooooooooo 😀 😀 😀 gratulujem a prajem pohodove tehulkovanie a zdrave babo 😵

u nas isla Lucka 1x do skolky dnes na cely den, vcera som este mala očr a boli sme na kontrole u doktorky 😉

andrea.m
3. sep 2008

ahojte 🙂

tak ja mám smutné správy.moja mudr usúdila že by mojem žlčníkove kamene mali ísť von ☹ v piatok idem na chirurgiu kde sa dozviem viac, ale pre Tami som už pre istotu zohnala hodinove jasle aby sme ju mali kam dať kým budem v nemocke kde dúfam nebudem a ked už budem tak maximálne 3 dni (môj tajný sen)

mory
3. sep 2008

lenadka ahoj jasne ze si chybala a lucke drzim palce aby sa jej v skolke pacilo 🙂

andy chudatko ale cim skor tym lepsie a budes mat pokoj 😉 dnesna medicina je dost vyvinuta tak by si tam nemala byt dlho aspon myslim 😅 😀 🙂

andrea.m
3. sep 2008

marek bol podarený ked mi "prísne" nakázal aby som všade povedala že som zdravotná sestra toho času na MD a nie iba že som na MD a že si mam aj titul pred meno diktovať 😀 sa chudák o mňa bojí.šak už 2 mesiace behám po doktoroch jak "šaľena" dúfam,že tie kamene bol posledný zlý nález. našli mi aj krv v moči ale to sa upravilo urologickym čajom takže dnes si idem kúpiť žlčníkový 😉

mory
3. sep 2008

jezis andy ta to co ti je? 😕 stae daco ine ' no vazne verim ze to bude posledny nalez ' ibaze bol nejaky nalezik v brusku 😀 co po 9 mesiacoch place 😀

andrea.m
3. sep 2008

nie mory ten tam neni lebo už aj na gynde som bola. ale gyndoška mi povedala že sersany mam v takom poriadku že nebyť 2 sekcii môžem mať spokojne aj 10 detí. 😀 stačia mi aj moje dve a keby že je tami prvá tak je jedináčik

zgurkaa
3. sep 2008

andy, kamene? No spominam si ako sme boli doma ako deti same, ked mame vyberali zlcnikove kamene ☹ Neboj nejako to zvladnete....a aj podla mna zahlas ze si zdravotna sestra. 😉

zgurkaa
3. sep 2008

Inak dnes SImonka vstala o 5.30, vliezla k nam do postele a zasepkala tatinkovi do uska...ze ci nezaspali, lebo uz je svetlo 😀 😀 😀 . Strasne sa tesi zo skolky.

mory
3. sep 2008

zgurka 😀 no sranda z nej 'ale dobre ze tak horsie by bolo keby nechcela chodit 😒

andy no a? aj ja som po 2 sekciach a vraveli mi ze este deti mozem mat 'ja sice nechcem 😔

zgurkaa
3. sep 2008

no hej mory, ved som aj rada 😵 Horsie to bude z tymto mojim druhym partizanom. Vobec nechce rozpravat. Len co sa jej paci. Ked sa jej spytam ako sa vola, povie MMMMMMMMMMM 😒 Hlavne ze vie vsetky ukazovacie zamena 😀 To sa je v skolke urcite zide 😖

paska
3. sep 2008

čavko 😀

zgurkaa
3. sep 2008

makas, makas? Silvinka chcela ist aj dnes do skoly?

mory
3. sep 2008

zgurka z toho si nic nerob ani moja nerozprava iba zopar slov , to este budes lutovat ked zacne odvravat 😀

paska cav co taka vysmiata? 😕

paska
3. sep 2008

makam šak ani času neni písať nieto ešte čítať ale večer to dobehnem
sisa jasne že chcela ved cele prazdniny len o tom rozprávala 😀 a ked sa jej pýtam či by šla naspať do školky tak sa mi smeje že čo by tam robila 😀

mory
3. sep 2008

paska super jak vam kocky fajne ze deti chcu byt v skole 😝 ja sa takl bojim co bude u nas na druhy rok 😒

petusko
3. sep 2008

ahojte 🙂
ďakujem za gratulácie 🙂 a len tak mimochodom, nepridá sa niekto ku mne a Maryn? 😕 😀

paska
3. sep 2008

žeby ja? 😕 😀

petusko
3. sep 2008

jasné paska, do toho 😀

paska
3. sep 2008

no isto 😀 😝

andrea.m
3. sep 2008

peťuško ja ani náhodou 😒

mory moja kamoška 3 skciu skoro neprežila ale to je na dlhý príbeh a nedám ho na net. 3 sekcia je veľke riziko 😒

zguri samo že nahlásim hned vo dverách aj ten titul poondený kvôli ktorému mám tie kamene na betón 🙂

andrea.m
3. sep 2008

ešte k tomu rozprávaniu tami kecá od 10 mesiacov a momentálos je v štádiu papuľovania a odvrávania čo samo odkukala od staršieho brata 😖

a čo sa týka chodenia tak po 2 mesiacoch som už v tom štádiu "že jak dobre ked pekne sedela tam kde som ju posadila" 😀 😀 😀 ale aj tak som šťastná že chodíííííííííííííííííí

zgurkaa
3. sep 2008

Andy, ok 😀 Nasa tiez odvrava, ukaze prstom nonono. Aj 20xkrat za den. 😀 Petusko ja zatial nie.... 😅

petusko
3. sep 2008

zgurka zatiaľ? ale to znie pozitívne, šanca tu teda je 😀

mory
3. sep 2008

ja mam tu vyhodu ze mala pocuje slovenscinu iba odomna a ja neodvravam a nenadavam takze take veci sa nema dke ucit 😀

andrea.m
3. sep 2008

mory to máš dobre vymylsené 😀

lenadka
4. sep 2008

bre ranko, dajte si somnou kavicku, som od tretej hore 🙄 😅 mozem sa asi zacat takto pripravovat na rolu nevyspatej dojciacej matky 😀 😀 😀 ...takze manzel to asi nemysli zle s tym chrapanim 😅

lenadka
4. sep 2008

andy, urcite spomen ze si zdravotna sestra - to bude hned iny pristup 😉
kedy cca mas ist na tu operaciu?

petusko, ten moj skemra ako blazom o dalsie dieta, ale mne sa moc nechce 😲 😅

andrea.m
4. sep 2008

neviem ešte som nikde nebola. filipkovi maľuju škôku tak sa tam nepotrepem s 2 deťmi, stačí tami...to ma zoperuju hned jak tam ona nabehne 😀 ale nejak sa mi do toho nechce.

ale pôjdem lebo chcem ísť do roboty a nerada by som vypadnúť potom a zákon schválnosti veľmi dobre poznám.teraz nič a jak nastúpim dostanem žlčníkový záchvat.

lenadka si píš že bude to mám odskúšane na deťoch 😉