Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

dadus
3. okt 2008

bozinku to som si fakt nevsimla, petusko, no gratulujem.....no a mozno motyka vystreli a ja pojdem tiez z MD do MD.....teraz som vas asi niektore sokla co? 😀 😀

zuzu13
3. okt 2008

no vidíš aká som...piatok, pracujem, netujem...a IP-čko som poslala dadus a nie tebe 😀 😀 😀

andrea.m
3. okt 2008

daduš vyjadruj sa jasne prosím ťa 🙂

paska
3. okt 2008

no ja sa z vas aj doštím 😀 😀 😀

dadus
3. okt 2008

zuzu zlata 😀 reku som sa kukla na brucho ci nahodou 😀 😀 😀
no co vam budem hovorit, asi som zalubena.......a ak to pojde spravnym smerom tak preco nie, no nie? 😀

zuzu13
3. okt 2008

dadus, dotohooooooooo!!! 😀

petusko
3. okt 2008

zuzu 😀 😀 😀
daduš, držím palce moc moc 😉

dadus
3. okt 2008

baby aby som sa tu neukazala za rok s dvomi detmi s inymi otcami a zase sama 😀 😀 😀 😀

paska
3. okt 2008

no teda 😀 začiatky su najlepšie 😵

andrea.m
3. okt 2008

tak držím palce nech to už teraz klapne natrvalo 😀 a o rok sa tu ukáž ako vydatá panička so super manželíkom a nie sama 😉

dadus
3. okt 2008

paska ja by som sa mala sustredovat na stastne konce 😀 ak sa to vobec da....

andrea.m
3. okt 2008

paska a ty hybaj na záchod. 😀

paska
3. okt 2008

jasne že da 🙂 a idem šťať 😅

petusko
3. okt 2008

si si bola na antolskej cvrknúť paska? 😀

dadus
3. okt 2008

andy je to moje prianie tiez, lebo u mna je rodina na prvom mieste 😉

andrea.m
3. okt 2008

tak držím palec 😎

paska
3. okt 2008

no 😀 😀 😀

dadus
3. okt 2008

ok baby opustam vas idem pre krpca do skoly....pekny zvysok dna prajem 😉

andrea.m
3. okt 2008

ahoj

radoslava
3. okt 2008

No teda tu sa ta debata rozbehla , parada.

janka1
3. okt 2008

cafteee...tak tu sa keca no supeer 😉

tonicka a kde ste presne boli niekde okolo nas 🙂

tonicka
3. okt 2008

daduuus, to je supeeer... aj alexandra ma uz 2 a s inym tatinkom a su mooc stastny 😵 😵
janka1.. buli sme v stredisku Kamelya world, 8km od side
paska 😀 musle nemam ale vsetky choroby a sprostosti sa na nas nalepili 😀 😀 ale uz sme ok. Bolo tam krasne, len nam niekto neprial a bolo nam uplne vsetko 😅 ale my sme si to uzili aj tak 😀

janka1
3. okt 2008

viem kde to je toni..
to ako myslis, ze alexina Danielka je od ineho otca?

tonicka
3. okt 2008

jani IP

janka1
3. okt 2008

tonicka vsetko vas v Turecku pochytilo? my sme pochoreli v den odchodu lepsie povedane manzel v den odchodu hnacky a horucky, ja potom a aj Vladka ale aspon, ze nas to chytilo doma... 😉

janka1
3. okt 2008

tonicka pozerala si ten hotel co som ti pisala? OLEANDER?

tonicka
3. okt 2008

pozerala,aj sme tam chceli ist, ale napriek tomu ze na nete ho ponukali, uz bol vypredany... Ale kamelya je tiez 5hviezdičkáč 😉
jani, nooo bolo nam vsetko: najprv si karolik rozbila koleno, potom som mala zapal na zube a opuchla som(a zhanala som cesnak) a bolema az ucho, ked sa mi ulavilo, karolik si roztlkla to koleno uz uplne strasne, potom ked sa zacalo hojit, tak Kamko dostal bronchitidu a bol na infuzkach a antibiotikach, ked sa mu ulavilo karolik dostala teploty a hnacky a v den odchodu ja... pregrcala som v lietadle pol cesty a preto som sa ozvala az dnes 😉 Ale inak to bola obzer party a bolo tam super... 😀

monkula
3. okt 2008

nazdar ženy.... 😀 😀
Aký máte? 😀 Naša Chiarka sa pomaly, ale isto začína pýtať na nočníček... 😵 začne kričať kakaj a strhávať zo seba body a plienku, potom si sadne a keDˇzačne nočník hrať, ta ksa zľakne a ešte viac sa zľakne, keď začneme všetci tlieskať a kričať bravóóóóó 😀 😀 😀
Ale pochopila, cikuľka moja 😵 😵
A dnes sme mali úraz... jarko sa bláznil s tatom, a malý sa chcel schovať, aprito mstrašne skákal a z celej siyl narazil do malej, tá mi akurát niesla nočník a spadla naňho, a cez hruď má odreté, aj pod pazuškami, a jarko je z toho celý nešťastný ,len chodí za ňou a hovorí jej, odpustíš mi Chiarka? a malej to už lezie na nervy, tak mu vždy povie NIE, aby mala od neho pokoj a on je chudák teraz v totálnej depke, že mu nechce Chiarka jeho milovaná sestrička odpustiť.... 😀 😀 😀

tonicka
3. okt 2008

monkula, my mame kaka ale to nam oiznami ze ide cikat alebo kakat, ale nocnik alebo vecko nehrozi, len chce cistu plienku potom 😀

monkula
3. okt 2008

Aj malá t orobí, povie kakam a už cítime ,že kaká... ale toto robí tretí deň, ale len raz za deň, keĎ ju napadne... nenútim ju, veĎ ona vei, kedy je pripravená...

Ešte cecíkujete? Mne minule malá oznámila ,mamaaa, haaam ,ta ksom jej nabrala ryžu, mäsko, urobial pitie , ona ma to celé nechala podonášať, ohriať, a potom sa pozrela na stôl a niee, ceci haaam 😀 😀 😀