Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
27. feb 2009

tak choď za mňa 😀 kludne si to tam odfuč 😀

paska
27. feb 2009

neni nad ten super pocit ked sa ti práve narodí dieťa 😵

paska
27. feb 2009

išla by som fučať hned 😀

petusko
27. feb 2009

ale neni ani nad ten pocit, ked ho ešte len rodíš 😝 😅 ale potom je to už fakt nádhera 😵 😵 na to sa tešííím 😵

andrea.m
27. feb 2009

nedráždite matku ktorá to ani raz nezažila 😠

andrea.m
28. feb 2009

mory morikimu všetko najlepšie k narodeninkám hlavne veľa zdarvíčka, šťastíčka 😀

petusko
28. feb 2009

ránečko 🙂
idem upiecť koláčik, odpisujem recept z netu, dúfam sa podarí 😅

Morikovi veľkáčovi prajeme krásne narodeniny!!! 😵

mory
28. feb 2009

babulky dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 🙂 😵 hned tak rano gratulovat asi ste boli prve 😅 😉

uz mame po oslave pridala som aj par fotiek 😎

petusko posli recept , a ty uz pomaly rodis neeeeeeeee????????? 😕 ze 36tt tp ale leti 😉

mory
28. feb 2009

no som si vas docitala vy ste poruchy 😀

petusko
28. feb 2009

mory nepošlem, lebo sa mi nepáčil výsledok. nepodarilo sa tak ako malo 😠 ☹
ešte nerodím, aj ked už celá rodina je v pozore, Peťko sa narodil v 36tt 😀 ale tentokrát to potiahnem ešte aspoň 2tt 🙂

petusko
28. feb 2009

super fotoše, tá torta vyzerá úúúžasne 🙂

paska
28. feb 2009

🙂 ahojte mory všetko najlepšie k morikovim 6tim narodedinám 🙂

mory
1. mar 2009

dakujeme 😵

petusko len zeby si teraz aj neprenasala? 😀 hlavne ze bude babetko zdrave a ostatne je uz jedno 😉

radoslava
1. mar 2009

Cafte
Mory torta je krasna a Morynkovi všetko najlepšie želame zo srdiečka.
Babule mam pracovny vikend za sebou a som KO. A mam aj mrchu takze som uplne hotova.
Zajtra som doma a utorok stredu idem zase a vikend tiež.
Ale potom si dam pauze lebo sa upracujem 😀 😀 😀
A Petuško slniečo naše pekne vydrz este to ja len ze už je to fakt vysoke čislo 36 tt

radoslava
2. mar 2009

Dobre ranko
tak dnes konečne doma
Kto sa prida ku mne s kavičkou?

mory
2. mar 2009

radka sa ti zapacilo v robote co? 😀

ja som teraz dosla do roboty lebo sme oslavovali v skolke a bolo to dost dlhe 😝

kavicku mam za sebou ale tiez som vcera dostala mrchu tak sa pridavam aspon s nou 🙄 😀

paska
2. mar 2009

čafko 🙂 ja tiež v robote 😝 a bolí ma hlava 🙄

paska
3. mar 2009

😅 😕

paska
3. mar 2009

kde nakuknem nikto nie je 🙄 ste sa na mňa dohodli či čo? 😠

basado
3. mar 2009

čaute
včera sme boli na zapise. maly nastupi v decembri, tak som celkom rada aspon sa zaučí

dadus
3. mar 2009

ahojte kocky, ako mate? baby je tu nejaka z vas, co robi na dohodu a stale pobera rodicak? ze ake su podmienky a obmedzenia?

radoslava
4. mar 2009

Dobre ranko
tak ja sa hlasim dnes zase s prace.
Basado to je super , my mame zapis 13.3. tak dufam ze sa nam to podari.

lenadka
4. mar 2009

ahojte tak kava vypita, idem kuk fotky mory z oslavy 😵 a hlasim sa do klubu "mam mrchu" a je mi s toho ble 🙄 😝

lenadka
4. mar 2009

mory, mas prekrasne deti 😵 a mala ma uz ake haro-ten uces jej pristane-normalne na nejaku oslavu by sa hodil-kocica...mory ma aj fanklub z kazdej strany baba 😀 😀 😀 a toho havina mate odkedy???

mory
4. mar 2009

jeeej lenadka dakujem za pochvalu 😵

hafana mame asi 3 mesiace a moriky je velmi oblubeny medzi babami 😀 aj vcera si jednu pozval domov 😀

no a mrchu nespominaj mne je tak hnusne 😝 a vcera som myslela ze vazne porodim take bolesti som mala jak pri porode

paska
4. mar 2009

ahojte 🙂

jaj ako mi je veselo 😀 sneh sa roztopil a z huby nejde para 😀

petusko
4. mar 2009

halo halo 🙂
ešte sa hlásim, držím pokope 😀
my ideme na zápis zajtra 😕 😅 som zvedavá, čo bude Petik robiť. ale dnes ráno som ho dávala k susede, kým sme boli s MM v meste a akonáhle zbadal u nich otvorené dvere, ani sa za mnou neobzrel 😀

lenadka
4. mar 2009

petusko sa uz chysta-ved je velky chlap, bude rad, ze ma partakov na hranie...
Lucka bola unesena zo skolky prvy rok a v poslednom case sa jej postoj vyrazne zmenil-par krat v skolke vyfasovala od inych deti a uz to nie je ono pre nu 😅 ale je tam aj tak stale zlata a poslusna...a aj doma, nejak sa zmenila je viac tulkacia- hocikedy pride vystiskat sa a rano striehne ked vstavam aby ma zastihla, aby som neodisla do prace bez pusy a zacina si upratovat hracky a ma take hlasky ze nechapem....prisla za mnou a podavala mi drevene srdiecko co manzel uz dááávno este na vojne vystruhal z dreva a dnu mal taky meter-ze kedy pojde do civilu a podavala mi ho zo slavami: "mami tu mas toto srdiecko, dobre si ho schovaj pri seba a ked sa budes niekedy hnevat a kricat, spomen si ze ho mas"...
a mne ostala hrca v krku...a skoro som ju rozpucila ked som ju stiskala... 😵
neviem zostala taka precitlivela, nemozem sa ani zamracit, hned sonduje preco sa hnevam, aj ked sa to napr. jej netyka, ale pocujem napr. v spravach vecer ze sa nieco zle stalo a ona ma z dialky vidi..tak hned za mnou uteka ze preco sa hnevam??? a ja prekvapena-ze ja sa hnevam? tak mi ukaze ze ked si mala takto obocie a zamraci sa...

mory
4. mar 2009

lenadka to je mileeeeeee 😵

radoslava
4. mar 2009

Lenadka to je zlatučke od nej ako nechce aby si sa hnevala , jaj a to srdiečko no poklad maly je ta Lucinka tvoja