Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
4. mar 2009

je to taky zlatucky vek...nedavno mi povedala, ked jej vravim ze ju lubim najviac na svete a ze dufam, ze ked sa vyda bude ma chodit navstevovat a ona ze: "no ano! Aj ked zomries" ...pytam sa jej: "to ako myslis?" a ona : "no na cintrorin zapalit sviecky!" 😀 😀 😀 😀 😀 ja tieto hlasky zboznujem! 😀 😀 😀
a ked bola vonku a ja som vysla za nou pred dvere dat jej sal, uprene sa na mna zadiva a zhrozene sa opyta: "mamina! To co mas na ociach!?!" a ja zarazena pretriem si oci ze co asi lebo som si nie vedoma ze tam nieco mam, uvazujem smet ci muchu ci co...do toho mojho zamyslenia ona vstupi hlaskou s velkou ulavou vyslovi: "jaaaj vráásky"
no musim si to zapisovat 😀

paska
4. mar 2009

😀 😀 ludova rozpravačka z nej bude 😀

petusko
4. mar 2009

leni, detská úprimnosť nadovšetko 😀 že vrásky 😀 😀

paska
4. mar 2009

ty nespíš? 😀

petusko
4. mar 2009

no nespím, dnes mi nebolo dopriate, najprv petik štrajkoval a potom mobil 2x zvonil, tak som sa na to vybodla 🙄

lenadka
5. mar 2009

jani aky je uz Petusko velky chlapcek-inak ta torticka je krasna a ked donesies domov babo zrazu len AKY bude veliky...klope na brusko na braceka, je na babo zvedavy? 😕

paska
5. mar 2009

🙂 ahojte 😠
hladná som 😝 ale mám len polystirénové chlebíčky 😅

petusko
5. mar 2009

čavte 🙂
Leni ďakujem🙂 peťkovi stačí spomenúť bračeka a hned mi tričko vyzlieka, hladká,počúva a bozkáva bruško 🙂 spolu sme chystali postieľku, stále mu rozprávame o tom, že budeme mať bábo. no reakciu uvidíme 😅
paska, že polystiren. zbehni si nejakú tresku k tomu kúpiť 😀

radoslava
5. mar 2009

Ahojte babulky moje
Dnes som mala velmi zly den ale velmi.
Poštarka mi miesto do schranky zahodila listok na vybratie balika rovno pre Billou. Ta je od našho domu cca 200 metrov
Isli sme s malou na angličtinu a ze stavime sa v pekarni si nieco kupit , ale rozmyslela som si to podme do bily kupim si aj nieco pit. Pred vchodom do Bile vidim na zemi listok taky ako mavam často v schranke ked mam balik. Neviem baby preco ale dvihla som ho bol uspineny a dochodeny od ludi. A skoro som odpadla meno tam bola Radka Valašikova teda ja. Myslela som ze ma tam šlahne ten balik som čakala kazdym dnom.
No chapete. A manzelovi dnes volali z Tcomu ze sa im vratil doporuceny list ze nevyzdvihnute. Zajtra idem veducej pošty.
A pritom je ta postarka mila minule sa ma pytala co furt kupujem a ze no tak malej. Asi jej to vadi tak mi zahadzuje listky

andrea.m
5. mar 2009

radka to je hrúúúúza 😠

paska
5. mar 2009

radka to čo za kravu? 😅 len jej daj trube keby si tak ty robiš svoju robotu tiež sa s tebou nikto nemazna
sila 🙄 ja som mala tiež na prt deň v robote ale nejdem to tu rozpisovať bo je to na dlho 😝 len sem hodim vyvrcholenie: som rada že som dala výpoveď 😀

radoslava
6. mar 2009

Paska 😕
to važne , tak aspon kusok daj šak teda.
Inak dobre ranko , a dnes jej to nandam krave poštarke

paska
6. mar 2009

radka všetko najlepšie k menimám 🙂 nalej toho vínčiska 😀 😀

paska
6. mar 2009

dneska piatok, tešákujem 😀 zajtra budem dlho spať....aj do siedmej 😀

tonicka
6. mar 2009

cafte kočky. 🙂 Som raa ze zijete 😀 A ze sem este trosku chodite. Ja vas obcas citnem, len potom uz nemam cas odpisat, alebo zabudnem 😔

tonicka
6. mar 2009

Jaaaj , Radka a na to vinko pridem aj ja 😀 a teeez vsetko najsamlepsie 😀

petusko
6. mar 2009

Radka, všetko dobré k meninám 🙂 a dnes sa nenechaj vytočiť 🙂 😎

paska
6. mar 2009

tonička vitaj 🙂 ty si ešte stále sova aj karolínkou?

peťuško ty brďo 37tt 🙂 ty už prenašaš ne? 😀

petusko
6. mar 2009

hej paska, už prenášam 😀 len dúfam nebudem moc dlho, zase sa to nemusí naťahovať a svietiť mi tu nejaký 41tt 😀

paska
6. mar 2009

neopakuj dobre? 😀 len aby ti nesvielo aj 42tt 😅 ako mne

petusko
6. mar 2009

paska 😲 ti šiši??? že 42tt 😨 ja o týždeň začínam s urýchlovačmi 😀

andrea.m
6. mar 2009

radka všetko najlepšie k meninám 😀

petusko
6. mar 2009

paska super motto 😀

my sme boli v škôlke a nič sme nevybavili, lebo tam nebola riaditeľka, tak pôjdeme bud. týždeň 🙂
ale Petík aspoň pokukal a pozdravil kamoša suseda 🙂
dávam výborný čajík, kto si dá?

paska
6. mar 2009

no daj 🙄 zase ma m blby deň

paska
6. mar 2009

peťuško tu na pejovi to platí 2x 😀 😅

petusko
6. mar 2009

taký ukludňujúci mám, harmančekovo-medový 🙂
a čo zase im tam preskakuje? 😖 im ukáž stredný prst, už ti to môže byť jedno 😒

paska
6. mar 2009

vieš čo? nechaj tak dám si večer pivo 😀 a paska samozreme 😵 alebo v opačnom poradí 😀

petusko
6. mar 2009

no teda vieš čo, človek sa snaží a ty takto! 😀 nechaj tak 😀
len aby si sa nakoniec aj k tomu pivu dostala, aby neostalo len pri paskovi 😀

paska
6. mar 2009

to by bol ten lepší prípad 😀 možno skončím len pri pive 😅

petusko
6. mar 2009

tak toto ti neuverím 😀 😀