Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
23. jún 2009

ahojte 🙂
tak vcera ma zrusili drobci
teraz mala spinka, tak som rychlo pridala nejake foto
petusko dufam ze sa maju dobre a ze to so mnou vydrzia 😀

zgurkaa
23. jún 2009

Ahojte. Dakujeme za pochvalu. Zajtra ma nasa Simka rozluckovu. Ratala som s trocha teplejsim pocasim, vobec neviem co jej obliect 😢
Idem pokukat albumy

zgurkaa
23. jún 2009

Petusko, Marcelko je viac na teba vsak?

petusko
23. jún 2009

maryn, Nellka je krasna babika 😉 zlati su aj s vikim. ja nemozem docielit taku spolocnu foto, petik sa marcela boji alebo co, nechce ho mat tak blizko 😅 chodi ho len cez palicky na postielke hladkat a zboznuje mu bozkavat bose nozky 😕 😀 este kojis? ja uz len rano a vecer ☹ ale aj to povazujem za uspech, petika som kojila len tri tyzdne.
zgurka, ja neviem, ale viaceri hovoria, ze sa na mna podoba 🙂
tak simi sa zajtra luci so skolkou, panecku uz budes mat doma velku damu 🙂 vlastne aj filipko a tusim aj moriky idu do skoly v septembri vsak? joj si neviem predstavit, ze raz aj moje dieta bude cupitat s taskou na chrbte 😨 🙂
inak to pocasie fakt na r.t, aj teraz tu leje ako z krhly 😒

andrea.m
23. jún 2009

nelka jaká bacuľka rozkošná 🙂

veru peti ani ja si to neviem predstaviť ako Filipko pocupka v septembri do školy, ale on sa teší.

maryn
24. jún 2009

krasne uprsane rano sa praje 🙂
dakujeme za pochvaly 😵
petusko aj viki sa bal, ale uz sa osmelil a zacina ju mat az prilis rad 😖 musim davat pozor, aby ju nepricapil, ale su dni ked si ju vobec nevsima
ja som kojila presne do 3 mesiacov a som velmi stastna ze sa nam to aspon takto podarilo, tiez som ku koncu uz len takto rano a vecer a potom sa uz mala celkom odstavila 😒
baby to uz tolko skolakov tu bude? riadne to leti, co uz asi to tak ma byt 😉
andy no je to moja mala buchticka, si to uzivam, lebo viki bol ako spageta 😀

andrea.m
24. jún 2009

aj tami bola taká "fajna" ale ako rastie stáva sa z nej špagetka tak si to uži kým nezačne chodiť. potom pôjdu rozkošné šunčičky ta tam. joj ja tak ľúbim bacuľaté bábätkaaaaa.

prváci v tejto teme budú tuším 3- moriky, simonka a fifko a čo si pamätám tak 2 druháčky- sisi a vanes

petusko
24. jún 2009

zato novych skolkarov tu bude neurekom🙂 😀

maryn aj my tak asi skoncime ☹ uz aj teraz vecer nakojim a este aj dokrmim, takze to pomaly ale isto je posledne stadium ☹ bude mi to chybat. no co uz, robila som co sa dalo.

inak baby, este vam spavaju drobci cez obed? nas petko v poslednom case vymysla, ledva ho nazeniem do postele, stokrat ujde a nakoniec zistim, ze je uz vela hodin a uz sa mi neoplati ho dat spat 😖
ani dnes nespi, tak ideme von, kym neprsi. 😎

zgurkaa
24. jún 2009

Ahojte, tak z nasej Misule sa stava suncicka teraz 😀 Ona strasne rada papa. A aj rada spinka, takze petusko ano nasa Miska este spi cez poobedie a dokonca 2-3 hodinky 😒
Idem pridat fotky z oslavy, pozrite. Torta bola originalna s obrazkom nasich deti. V triede bolo len 6 skolakov. Simka je v tom pasikavom. A maju aj tablo, 3 triedy dokopy. Simka chodila do Bambi. Cela skolka je o Mackovi Pu, tak aj tablo sme dali spravit v tomto style. No vyzdobu triedy a balkona sme dnes robili asi 3 hodiny...musela som si zobrat normalne dovolenku 😀

andrea.m
24. jún 2009

zguri krásne fotky...pozerám že ste zo simonkou menili účesy...ty máš dlhšie vlasy a ona kratšie 😉 ináč ta rozlúčka musela byť podľa fotiek bombova...je jasne že zo 6 deťmi sa d viac zorganizovať ako s 26timi. to už je masa detí. 😝

mory
25. jún 2009

ahojte 🙂 kukla som fotocky vsetky detulky su nadherneeeeeeee

ja nemam doma net dufam ze bude coskoro 🙄 tak som len prisla od kamosky pozdravit 😉

zgurkaa
25. jún 2009

Dakujem marynka, mory. Ja uz pijem kavicku, prida sa niekto? 🙂

janka1
25. jún 2009

mory uz som ta postradala 🙂 drzim palceky s netom , potom sa ozvi 😉

tonicka
26. jún 2009

ahojte kočky. Petusko, my spime kazdy druhy den 😝 Ste vsetci krasny 🙂

petusko
26. jún 2009

ahoj toni 🙂
no vcera spal dve hodky a dnes asi 20 minut 🙄 sa mi zjavil za zadkom v kuchyni, skoro ma vystrelo, ako som sa naplasila 😅
toto pocasie ma zacina riadne stvat, dnes nic nerobim len beham so susiakom, raz ho dam na slnko potom rychlo schovat, lebo prsi 😠

zgurkaa
26. jún 2009

Hihi. No ja som dnes chcela deti vziat do mesta k fontane a akurat zacalo prsat. Ale nevadi 😖 Boli sme dnes prihlasit Simku na prvy kruzok...hudobnu vychovu. Zevraj ma sluch...netusim pokom. Ja to urcite nie som 😀

radoslava
26. jún 2009

😀 Ahojte babulky
som dlho nebola ale stale sa nečo sere 😀
V pondelok nam naburali auto pred domom
Matko ma vodu v kolene vyberali mu to. No aj tak mu to strašne opuchlo.
Tak dnes nepijem ak by som bola šofer nahodou 😀
Esteže Sabinka je OK. Tukam si pri tom na hlavu 😀

radoslava
26. jún 2009

Andy ja som s tej fotky tvojej mimo stale si myslim že je to niekto iny. Ale je dobra , vieš len som bola zvyknuta na inu 😉

andrea.m
26. jún 2009

hi hi radka tak som vyzerala v roku 2006 😀

radoslava
27. jún 2009

No teda tak ty takto.
Ved počkaj najdem fotku z tabla a oskenujem a nahodim 😀 😀 😀

radoslava
27. jún 2009

Andy to sme boli vlastne tehu vtedy že

petusko
28. jún 2009

ahojte 🙂
vcera sme mali supi navstevu, zastavila sa u nas Andy s rodinkou 🙂 dala som aj par foto 😉
obed sa robi, napapame sa a asi vybehneme k nasim, vonku zase prsi 😠 neda sa ist ani von, tak nech nam ubehne pobedie 🙂

radoslava
28. jún 2009

Jej super , tak ste si pokecali naživo. Krasne fotky

tonicka
28. jún 2009

petusko, ked aspon 20 min, tak si dobra, mna karolik ozuzlava hodinu a potom zahlasi "hotovo" a je po spani a mna ide slahnut 😝 😀

radoslava
29. jún 2009

Dobre ranko
slniečko svieti , kavičku už dopijam. Bola som u maminky varit nemusim. Mam rada pondelky
ale len do septembra potom pojdme do prace 😒

zuzu13
29. jún 2009

dobre ranko...
petuskovi prajeme vsetko najlepsie k meninam 😉

zgurkaa
29. jún 2009

Ahojte. Andy mali ste mensi vylet? Radi aj ja som milovala pondelky, ked po vikende nastal klud, kym som nezacala pracovat 😖 Toni este kojis?

zgurkaa
29. jún 2009

Petkovi vsetko najsamlepsie prajeme🙂

petusko
29. jún 2009

ahojte 🙂
vďaka za gratulacie, mlady pan dnes vstal sviatocne o deviatej 😀 my dnes nerobime nic, len vegetime, boli sme na dvore, petikovi sme napusitli bazenik a ja s mm sme sa hompalali na hojdacke 😎 😀 marceli spinkal v kociku pri nas. teraz je uz moc teplo, tak sme zaliezli 😎
dnes bola za mnou pani riaditelka z MS, ci by petko nemohol ist do skolky uz od septembra, ze maju malo deticiek. tak teda nastupuje 🙂 povodne mal ist az vo februari, dovtedy len sem-tam na hodinku-dve. no ale ved plienku nema, tak nech ide medzi rovesnikov 🙂
zgurka, andy je tam blizko teba, isli do sturova na dovcu 😉
vsetko tu spi, aj petko dokonca, asi ho voda unavila 😅 idem sa aj ja natiahnut 😔

radoslava
29. jún 2009

Cauko
Petuškovi všetko naj k meninkam anjelikovi krasnemu.