Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
21. sep 2009

peťuško no máš to teda perné....pevné nervy a skoré uzdravenie mládencom mojím 😉 petík je teda riadné číslo,musel byť na zožratie. marynka peťuško má pravdu môže to byť len prechodné má teraz veľa nových podnetov a myšlienky mu idu rýchlejšie ako reč.

tonicka
21. sep 2009

Ahojte. Marynka, v tomto veku je to vraj najlepsie neriesit, same to prejde, dokonca ani opravovat... aj kamoske sa to stalo a ako prislo tak aj odislo 😉
Petusko 😀
Mali sme sa v celku fajn. Odisla som az o 10, a bola do pol 12 sama potom prisiel manzel a spapala tam komplet obed a potom som o pol 3 dosla ja a o pol 4 sme odisli. 🙂

radoslava
22. sep 2009

Ahojte Tonička tak už chodite do školky aj vy. Rano to ako zvladaš plače Karolinka
My sme dnes v školke prvy krat neplakali. Tak sa tešim 😀
Vcera plakala ale to som čakala pretože tyzden bola doma.

petusko
22. sep 2009

caute 😎
noc bola nad ocakavania dobra, vsetko spalo, sice MM vraj bol dvakrat pri Petkovi, o com ani neviem 😅 ale ze len tak mrnkal.
toni, super, len tak dalej, Karolinka je uz velkacka 😉
radka, aj tebe gratulujem, Sabinka si zvykne a bude sa tam tesit. Ked som vcera petka obliekala k dr. , myslel si, ze ideme do skolky, stale len pani ucitelku spominal. som zvedava, aka bude reakcia, ked nastupi 😒
som uz po kave, idem dat prat, varit, atd. dnes budeme este doma, aj ked pocasicko laka. zajtra uz pojdeme aj von.

maryn
22. sep 2009

ahojte 🙂 dakujem za podporu.ono to uz trva asi 3 mesiace, ale raz to bolo lepsie, raz horsie, tak ideme zajtra pre istotu k logopedicke, on vraj hned vie rozlisit ci je to len vyvojove alebo treba s vikim pracovat, uz som trosku kludnejsia, dufam ze zajtra prinesiem dobre spravy
petusko ja vravim ze nase deti vyklonovali, viki nerobil nic ine ked bol chory len fnukal ze mu tecie nostek a stale som mu ho musela utierat.aj ja som si minuly tyzden zazila premieru ked su obe deti chore a tiez to bolo najhorsie v cakarni u dr.drzim prsteky nech ste cim skor zdravi. 😉
toni, tak to celkom dobre islo v ten prvy den, drzim palce len tak dalej 😵
😵 😵 😵 radka velmi sa tesiiiim ze to ide k lepsiemu, pozdravujeme sabinku 🙂
andy ako sa mate?

andrea.m
22. sep 2009

máme sa tak že som rada že žijem....je toho na mňa veľmi veľa

paska
22. sep 2009

brý večer 🙂 máte to ťažké s tými drobcami, ja aj keď som mala deti naraz choré bolo to predsa len iné kedže mám skoro 5ročný rozdiel medzi deťmi...
andy vitaj pracujúca 🙂
maryn držím palce nech sa to dá doporiadku 😉

andrea.m
22. sep 2009

dakujem za privítanie

petusko
23. sep 2009

ahojte 🙂
kafe dopite skoro, obed dnes vari tati, tak mam trochu volnejsie 🙂
decka su uz ako tak, Marceliho to len tak lizlo, Petikovi sople ustavaju, ale kasel ma, keby bol ticho aspon chvilu, bolo by to lepsie, ale on krici, skace a potom ho dusi 🙄 ale "pajacku" spomina kazdy den 😕 😀
maryn, drzim dnes palce 😉
andy, neboj, za par tyzdnov budete zohrati, bude to fajn 😉
paska a ty ako? andrejko je doma ci chodi do skolky? sisi je uz babizna co? daj nejake foto new 😉

paska
23. sep 2009

ránečko 🙂 ja ešte len kavu idem piť
peťuško ja dobre som si trošku upravila pracovné podmienky 😎 tak je času aj na koňa 😀
andrejko je v jasličkách a sisu asi začína puberta chytať .... to je hrúza s ňou 😅

andrea.m
23. sep 2009

peťuško no neviem.včera sme mali horzný deň. kým sme došli všetci domov bolo 19.00 a až vtedy som začínala variť a Filipko písať úlohy. dnes ho vyberiem z družiny skôr aby sa naučil kým pôjdem do nočnej.Tami ráno pustila slzičky takže asi ju bude nosiť tatik lebo pri nom neplače.

tonicka
23. sep 2009

ahojte, tak dnes to bol des................................

paska
23. sep 2009

😒 toni tak držím palec na zajtra nech je to o kus lepšie

tonicka
23. sep 2009

dakujem 🙂

andrea.m
23. sep 2009

neboj toni zajtra...teda dnes to bude určo lepšie držím palec 😉

petusko
24. sep 2009

konecne rano 🙄 vobec som nespala, taka som chora.
andy, keby som vedela, ze si tu, tak sem pridem.
idem skusit vypit kavu, aj ked chut nemam v ustach ziadnu.
toni, to prejde. myslim,ze vsade boli alebo su dni, ked to kypi. bude lepsie 😉

maryn
24. sep 2009

ahojte ☹
s tym zajakavanim to vyzera nadejne, viki je vraj velmi citlivy a inteligentny chlapcek a takym detom sa to stava, nesmie sa na neho vobec kricat, musime citat vela rozpravok, vecer ma chodit spat kedy chce a mame fukat balony a bublifuk a ucit sa basnicky, ale aj tak som z toho hotova, vravela ze za to nemozme, jednoducho ze na niektore deti sa moze kricat, mozes ich zmastit a nic sa im nestane, ale niektore deti su citlive, nemame chodit ani na sedenia, mame sa len o mesiac ozvat ako to vyzera, baby drzte palce nech nam to prejde 😖
a ako keby toho nebolo dost, vikiho zrazu vcera okolo 17tej chytili zasa horucky, mal skoro 39 tak sme sli na pohotovost, tam vsetko ogrcal, tak sme zase na atb, len pred tyzdnom dobral jedne, nelka tiez zacina soplit a to bol v skolke len 2 dni, je to normalne? davam im kvapky aj sirup na imunitu ale dajak to vobec nepomaha, ja neviem tento rok sa na nas vsetko vali 😢
tonicka myslim na vas a drzim palce 😉
andy, fuuuu, mas to riadne teraz, ale verim ze sa coskoro zabehnete 😉
petusko mozme si podat ruky, ja som celu noc pendlovala medzi vikim a nelkou a merala im teplotu, bambulka mala nevedela spat lebo je cela zahlienena, ja mam len tu balonkovu odsavacku a s tym som vytiahla viet co ... a o viktorka som sa bala ked mal poobede take vysoke horucky, ale chvala bohu noc bola bez zabalov, tak aspon nieco, dokonca ani nurofen netrebalo.
a mozem sa zajtra tesit na preplnenu cakaren u dr., dnes s nimi nejdem, teda ked sa nelke nepohorsi, viki uz atb ma, tak pojdem az zajtra, hadam mu bude trochu lepsie

petusko
24. sep 2009

maryn, to mi je luto, ze ste zasa chori ☹ nase decka su uz ako tak okej, ale mna to chytilo poriadne. 😒 tak dufam, ze to nechytia znova, hlavne Marcelik 😒
Viki bude v poriadku, neboj sa. je sikovny 😉 drzim palce.
idem sa trochu rozkyvat, ale na obed zalahnem urcite. 🙄

paska
24. sep 2009

ahojte aj andrejko je chrorý 😒 sa to nejako lepí na tie naše deti ...ale my aspon nemáme horúčku len soplík a kašel jak hovado
držte sa mamče 😉

paska
24. sep 2009

peťuško to tvoje menšie je aké okatééééé 😵

petusko
24. sep 2009

no cely tata 🙂 zevraj 😀

lenadka
24. sep 2009

ahojte babule dlho som tu nebola a uuuf 😲 drzim palce nech vsetky deticky vyzdraveju, Viki sa ukludni a rozpravanie sa upravy 😉 toni fuukam bibinu a dufam ze odfukne aj depku 😉
andy, na jednej strane je to fajn zmena zacat zas pracovat a na tej druhej riadny zaberak, tahat 2 zamestnania-to ktore nam platia to neplatene, co si nasi drahy myslia ze robime, lebo nas to bavi 😀 😀 😀
ja som minuly tyzden zdrhla do Tatier na 3 dnove skolenie a poviem Vam balzam na dusu a telo, prisla som odtial vymenena 😀

paska
24. sep 2009

A mudrejšia 😀 😉

paska
24. sep 2009

😒 tak už máme aj my horučku

lenadka
24. sep 2009

paska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bol vtip dna 😀
ale nieco predsa-hlavne take prakticke, kockate hlavy robili testy, ako znizit obsah akrylamidu /karcinogen/ v niektorych druhoch potravin /tj. tych v ktorych sa prirodzene vyskytuje-resp. vytvara pri tepelnej uprave -pecenie, vysmazanie...t nad 120°C/
a vyslo im nieco velmi jednoduche hranolky pred vysmazanim treba osolit, cim tato nasa solicka reaguje s akrylamidom a ten sa "odpari"...takze babenky ked idetie robit hranolky, piect zemiaciky, osolit vopred a nase deticky a my budeme papat menej skodliveho akrylamidu 😉
ja som teda hranolky pred tym solila az po usmazeni /aj ked som ich robila za posledny rok az 1x/ 😀

petusko
24. sep 2009

no leni, vidis a ze nie si mudrejsia 😀 hned sme aj my, odteraz hranolky solim pred.
ja som petkovi pred chvilou rozbila nos 🤐 pocula som, ze vstava, tak som sla za nim a on stal uz za dverami a treeeep, vsade krvi, plac, no neviem, kto sa viac zlakol 😒 moje male. 😒

andrea.m
24. sep 2009

jooooj všetci ste chorí ☹ ....zlatká moje...fúkam a prajem skoré uzdravenie a maminkám veľa síl a trpezlivosti.

tonička ako bolo v škôlke? 😕

dnes Filipko odmietol isť do školy a na veľké dohováranie z neho vyliezlo že mu ten chlapec s ktorým sedí robí zle 😠 tak som šla za učiteľkou nech ho presadí a zo školy mi prišlo iné dieťa.

radoslava
24. sep 2009

Ahojte babulky
tak hlasim že mi v školke už neplačeme. Malinko krči pusu rano ale inak ok dokonca sa rano aj akoby teši 😀 😀 😀
Akurat je každy den doškriabana od takeho maleho krpca. Dnes som nasrata lebo je to na tvaričke včera bola na krku
Ak bude aj zajtra tak si maleho podam a počkam si rodičov. Dnes som to len tak vramci srandy povedala jeho otcovi lebo sme ho stretli ked sme odchazali. On povedal aby mu to vratila.

petusko
24. sep 2009

radka, supeer, Sabinka sikovna 🙂
chcela som listky na futbal, nie je sanca. sedela som tu ako peciatka a cakala na spustenie, hned som vsetko vyplnala, ale bez uspechu ☹ 😠

petusko
24. sep 2009

andy, ty brdo, to tak skoro sa zacinaju problemy medzi spoluziakmi 😒 hlavne, ze sa to vyriesilo 🙂