Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
18. nov 2009

janka super 😀

radoslava
19. nov 2009

Ahojte babulky.
Som dnes bola dlho v praci, aby som zajtra nemusela. Idem s malou a so sebou ku kožnej, sice sme objednané na termín takže by sme mali ist na čas. A kedže si pyta dotyčna 10 eur tak dufam že to bude na minutu presne 😀 .
Do prace už nepojdem, jej bodaj by bol každy tyzden taky ako tento že som bola len dva dni v praci 😀 😀 😀

radoslava
19. nov 2009

Inak k stretku , my nespime to som hovorila a že možno prideme. Takže s nami si starosti nerobte ak by sme prišli tak si urobime lepaky. 😀

tonicka
20. nov 2009

Ahojte potrebujem vediet v nedelu večer zaväzné počty a kedy kto pride 🙂

maryn
20. nov 2009

ahojte 🙂
tak po dlhom case som sa sem dostala, my sme vsetci chori, dnes som bola s deckami u dr., maju teploty a sople ale atb zatial nedostalim, nas tatino vozil deti s busom na plavecky tak nam nanosil domov virusik, ale on je chudak uz tyzden marod, deticky zacali len vcera soplit, ale to sa dalo cakat.

toni ak sa viki da do poriadku tak my prideme v piatok vecer, tak pocitam aj s vecerou a v nedelu by sme koncili ranajkami, pretoze malu nechavame svokre a nechcem mat potom vecer stresy, ze nebudeme stihat ist pre nu. chceli sme brat aj nelku, ale svokra ma prehovorila, ze nech ju nechame, tak sa aj trosku tesim, ze si oddychnem.

petusko
20. nov 2009

ahojte 🙂
petik dnes nebol v skolke, lebo uz vcera vecer ma zapchaty nostek a chrapal celu noc strasne 😖 aj kycha od rana, no neviem, hadam to podchytime hned na zaciatku a nic sa z toho nevyvinie 😖
momentalne zaspal v obyvacke na gauci pri rozpravke.
maryn, vyleicte sa aj vy rychlo, ty si tusim jedina, s ktoru som sa nestretla osobne este, teda z tych, ktori su nahlaseni na stretko 🙂 tak dufam, ze nam to vyjde 🙂

lenadka
20. nov 2009

chorobky male, my sme konecne fit!

prave som sa stala tetou! 😀 bratovi sa narodil syn Jojko 50 cm, 3,3 kg! 😀 😵 😀 😵 😀

radoslava
20. nov 2009

Gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Jojkovi vela zdravička prajem a štastnym rodičom tiež. 😉 😉

tonicka
20. nov 2009

jeej tesim sa s lenadkou 😀

tonicka
20. nov 2009

marynka, dufam ze sa veru vidime 🙂

certica
20. nov 2009

tak vam sem necakane vtrhnem (mozno aj vrhnem 😀 ):
1/ preto, nech mi tonci nemusi solo vypišávať ip sťa nejakej extra lady 😅
2/ dakujem za pozvanie na stretko, ze ste na mna nezabudli uplne na totalku 😀
3/ gratulka novopecenej tetke lenadke 😎
4/ choroby laskavo zlikvidujte, my tak tiez cinime (mame na to tyzden, neboli 7 dni). aj ked vsetko ma svoje vyhody, napr. ze nase chore dieta c.1 je o cosi spavejsie a tym padom kludnejsie
5/ uz neviem, co som vlastne chcela, ale budem sledovat dalsie instrukcie obstrukcie 😀
6/ pekny vikend a tesim sa na vas po dlhom case opät LIVE 🙂
7/ dnes pisem v bodoch, ale inak som ok 😀

maryn
20. nov 2009

lenadka aj ja sa tesiiiim a gratulujem stastnym rodicom 😵
ajoj certi 😀
ja velmi dufam ze uz mi to vyjde a vsetky vas spoznam aj osobne 🙂

paska
21. nov 2009

ránečko 😀
toni sobota obed aj večera, nedela obed - všetko toto po 3 porcie

čerti vitaj doma 🙂

a padame na trhy 😀 😎 dneska je krásne

paska
21. nov 2009

lenadke tetule gratulujem k jojkovi 🙂 že pasko tíško závidí to meno 😅 😀 😉

petusko
21. nov 2009

cavte, kavu mame? deti spia, teda snazia sa nespat, ale dufam rychlo zalomia. Petik soplavy fest, tak ho dopujem vsetkym moznym aj nemoznym 😒
ceruts, caves 🙂 inak lubi sa mi titul extra lady 😀 😀
lenadka, gratulacia, uz som spominala tatovi, ze bude mozno oslava na skuske 😀 😀 aby nezabudol potriast pravicou novopecenemu staremu otcovi 🙂
paska trhy? uz vianocne? my zas tento rok nic, celkovo nechcem deti trepat do davov ludi, s vynimkou stretka 😀

petusko
21. nov 2009

a uz od neviem kedy chcem zablahozelat tehulke janke k narodeninam. o co neskor o to srdecnejsie, vela zdravicka a predovsetkym pohodovy finis tehu, lahky porod a krasneho zdraveho synatora 🙂

tonicka
22. nov 2009

certi, este ze si neprezradila nazov nasích IP 😀 😀

tonicka
22. nov 2009

Takze rekapitulacia:

Piatok: Maryn vecera 2 a pol , Tonicka 2 a pol,

Sobota: maryn, Tonicka ranajky , obed bude pre Maryn , tonicka, Certik, Lenadka,Petusko,Paska(3) mozno Radka po 2 a pol ks, večera: Maryn, lenadka,tonicka,paska(3), certik po 2 a pol a

Nedela: ranajky Maryn, tonicka,Certik, paska

Dufam, ze som na nikoho nezabudla...

Zgurka, daj mi prosim vediet ci pridete, a ci chcete aj jedlo. 😉

tonicka
22. nov 2009

Aha, ak nemate niekto moj telefon, napiste mi IP 😉

tonicka
22. nov 2009

marynka papate aj v piatok masko, ci radsej nieco bezmasite...?
Piatok vecera Ryza a kuriatko, sobota obed vyvar, ryza a zemiaky na pol + sote , vecera: cestoviny so syrovou omackou

Pripadne ak by Marynka nepapala masko v piatok, tak cestovinky budu v piatok a na veceru v sobotu dame kuriatko, pripadne perkelt... mozte hlasovat

certica
22. nov 2009

tonci 😀 , myslim, ze nazov bude dlhodobo neprekonatelny, ak vobec 😀
inak platit netreba nic, ci az na mieste?

petusko
22. nov 2009

no baby, von s tym, aky bol ten nazov 😀 nebudte extra ladies, preradte 😀 😀 😀
toni, panecku, zacinam ma chaos 😀 ty si super organizacny typ 😉
ja som sa akurat zobudila, sme si pospali s detmi 1,5 hodiny. teda oni este spia.

certica
22. nov 2009

u nas spia vsetci 😅 , ale vobec mi neni luto 😀 vzhladom k tomuto pocku...

vyckaj petusko, idem mrknut, aby som to spravne napisala 😀

petusko
22. nov 2009

citam ze vycikaj petusko 😀 reku odkial vies, ze mi treba 😀 😀

petusko
22. nov 2009

a inak pocko nula bodov aj u nas 🙄 ani nepojdeme von 🙄 nejako sa prehrame doma.
inak petikovi je lepie, sople ustupuju, zazracna medicinka zabera. neviem, ci aj do skolky nepojde.

certica
22. nov 2009

takze: preťahovanie pimlička 😀

a ja idem stahovat (gatky nieee 😲 ) fotky 😀

prijemnu nedelu este 😉

certica
22. nov 2009

petus, ja viem vsetko, bacha na mna! 😀

certica
22. nov 2009

no a nakoniec si tie gatky stahovala ty 😀
a uz fakt fujazdim.............

petusko
22. nov 2009

😀 😀 😀 no idem sa pustit do zehlenia a pritom budem rozmyslat, co to ma spolocne so stretkom 😀 😀

maryn
23. nov 2009

dobre ranko 🙂
potvorky 😀 😀 😀
toni kludne moze byt masko v piatok 😉
dufam ze nelinka sa nam ako tak vyzdravi do piatku, ma laringitidu, chudatenko taky ma hlasok zachripnuty ☹ lekar vravel ze jej to spustil ten virus co tatino priniesol + to pocasie, atb nemame, len kalciovy sirup a fenistil