Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
18. dec 2009

ahojte 🙂
leni velmi sa tesiiim ze je to ok a drzim silno prsty 😵
petusko hned mi je lepsie ked viem ze v tom nie som sama, aj nelka je uplne nervna aj kaka tolko ze to ani plienka nezvlada, tak iste to budu zuby 😒
paska to je mi luto, rychlo sa uzdravte a Vianoce budu iste ok 😉
toni este vydrz a poriadne si vychutnajte karolik, teraz su tie deticky na zozratie, takto s dvomi malymi je to o drzku a casto ma trapia vycitky voci viktorkovi, ze som sa mu este mohla venovat a mohla si ho viac vychutnat a rovnako aj neli, ale co uz je to tak a snazim sa ako viem aby im nic nechybalo 😉

tak u nas su total uplne ine zvyky 😅 my mame pripitok, potom sup kapustnica, za tym hned salat a rezne a potom este pstruha 🙂 len tak s chlebikom 🙂

lenadka
18. dec 2009

marynka, dufam, ze dnes budes mat lepsiu noc...idem uz zalahnut k malej este ju dam vycikat a do svojej postielky nech ju mm nepripuci ked pride s prace 😉
dobru noc 🙂

maryn
19. dec 2009

no paaani 😲 😅
nevypekajte a neupratujte tolko, vyhlasujem pauzu 😀

lenadka
19. dec 2009

ok ked pauza tak pauza 😀

maryn
19. dec 2009

ahoj leni, ako? dufam ze vegetis v ramci normy 😀

lenadka
19. dec 2009

ale ano, leva navarim a lezim, citam bohovsku knihu, ani odtrhnut sa od nej neviem a dnes som si pri nej aj poplakala... 😅 vola sa "Tisic ziarivych slnk" a je to o zenach s Afganistanu, take ich zivotne pribehy...je to velmi smutna knizka, ale krasne napisana 😵

petusko
19. dec 2009

cavteee 🙂
lenadka, tesim sa, ze je vse o.k., drz sa 😉
paska, skore uzdravenie deckam 🙂 Nas petik je uz o.k., este trochu kasle, zato s Marcelom som bola v piatok u dr., tie teploty mu neprechadzali, tak mu dr. zobrala krv, moc, vytery, aj atb dostal, lebo ma dost zapalene hrdlo aj dych. cesty 😒 od vcera vecera nastaste teplotu nema, tak uz bude dufam len lepsie.
vianocne zvyky, my sme si to s mm pospajali, aby bolo kazdemu vyhoveno 😀 ja si navarim kapustnicu s hribikmi, on si urobi rybaciu polievku, ja si vysmazim file, on upecie kapra na masle 😀 a oplatky s medom su aj u nas, pupaky-opekance s makom som vypustila z vianocneho menu 😅 a klasika este majonezovy salat a aj pecene zamiaky.
joooj uz teraz sa mi normalne slinky zbiehau 😀
inak my sme krasne zasnezeniii, paska ako ste na tom u vas??? 😀

petusko
19. dec 2009

no maryn, ja som si prave pred chvilou dala pauzu, doteraz som kmitala, zajtra mame oslavu, tak som piekla a chystala 🙂 ale uz je vsetko hotovo, tak pojdem normalne ze von 😀 mam tu maminu, tak postrazi deti 🙂

lenadka
19. dec 2009

petusko za pasku pisem ze kyda 😀 😀 😀
ja by som vyradila najradsej tu hrachovu kasu, lebo k voni ihlicia od nej pribudaju aj ine aromy 😅 😀

petusko
19. dec 2009

leni tak vyrad 😀 akoze zabudni tento rok na nu 😀
no ja padaaaam, aj ked sa mi velmi nechce to tej chumelice 😝 😅

maryn
19. dec 2009

leni 😀
jeeeej petusko takze sa idete bavit vonku, waaauuu, tak prajem dobru zabavu, si to uzite a manzelikovi prajem vsetko najlepsie k narodeninkam, vela zdravicka a lasky 😵 😵 😵

maryn
19. dec 2009

ja som sa zacitala v teme hrozne matky a aj ja som hrozna matka, podla toho ake veci tam pisu 😅

paska
19. dec 2009

brý večer 🙂 noc bola hrozná 😒 andrej nemohol spať mal horučku a zapchatý nos, sisa mala 40 horučky ked klesla tak len na 39 a ráno o piatej zase 40 😖 no ale počas dňa len 38,5 tak dufam , že sa v noci už aj vyspím 🙄

a teda kydá statočne 😝 🙄 leni ty oddychuj 😉 peťuško ty nepi (malo 😀 ), maryn to ja radšej ani čitať nejdem 😅

lenadka
19. dec 2009

veru ani ja tam nenazriem, este sa tam spoznam 😀

takze siska ma riadnu chripku ☹ hadam tie teploty nepotrvaju dlho, deti to prejde tak za 1-3 dni, ale ozaj dost zly byva vacsinou len jeden den, tak hadam to uz mate za sebou 😉 a uz je to na ustupe 😉

maryn
19. dec 2009

paska ak solis detom jedlo, davas bujon do polievky, nechas ich pozerat rozpravky, davas taveny syr, sladkosti a chrumky a nemas doma vyblyskane tak si hrozna matka, teda podla tej temy 🙂

paska
19. dec 2009

leni ona ma anginu jak šlak 😒 rozprava jak keby si zabudla knedlu v hube ma tie madle fakt jak madle velké a bodkove jak muchtrávka
😅 maryn tak ty si už bola u nás??? a že si sa neozvala 😀 😀 😀

maryn
19. dec 2009

paska 😀 😀 😀
nech to sisku rychlo prejde, aj viki mal taku anginu, ale mam zlu spravu pre teba on mal 2 noci taketo 40 a potom uz bez teploty, ale mozno u vas to bude mat iny priebeh

lenadka
19. dec 2009

paska fuuj angina hnusna, chuda male, daj jej vinovy obklad na hrdlo-ona si cuchne a ty dopijes zvysok 😀 a obom to pomoze 😉 😀

paska
19. dec 2009

no moj ty brďo 😖 ale čo už dajako vydržíme len nech to už prejde lebo mam pocit že jej to na klby sada 😔 na pravej ruke má hánky uplne červené a sťažuje sa že ju to bolí 😕

maryn
19. dec 2009

chuda siska, drzkajte sa a dufam ze budete mat lepsiu noc, davas jej aj zabaly?

certica
19. dec 2009

cafte na vikendovy skok 😀
chlapi trsaju, tak sa realizujem za pc 🤐

som presvihla petikove peripetie s ruckou, ale zvladli ste to ukazkovo, co som citala 😎

pasula, dajte sa rychlo dokopy. je to o drzku, ale drzim vsetky prsty, nechty, nech sa uz dnes vsetci v klude vyspite

my sme uz tyzden komplet vsetci soplavi, nervni a s tym suvisiace sprievodne javy, tak sa to dufam do vianoc utrase...

petusko, mangelinovi vsetko NAjj, uzite si 😉

leni, ty sa opatruj 🙂

lenadka
19. dec 2009

na anginu treba dat bacha ta sada hocikam, hlavne by mala byt v klude - no ja hrozna matka som malej davala v tomto pripade 2x denne polku ditiadenu, ale na radu dr. 😀

paska
19. dec 2009

no tak to som fakt asi hnusna matka, nemam dithiaden 😕 fenistil možem dať?
maryn davala som jej v noci zabaly sama si pýtala a fakt sa jej ulavilo aj teplotka klesla

čertuš čaf 😀 aj vy sa dajte dokopy

lenadka
19. dec 2009

asi aj ten zaberie, len neviem ci az tak utlmi, ten skor na taky neprijemny kasel odporucala 😕 ň

certi ahoj 🙂

maryn
19. dec 2009

ahoj certik, tak to mate podobne ako my s tou nervnostou, dufam ze vas prejdu sopliky aj nervy a budete v pohodke 😉
paska aj fenistil mozes, ukludni jej to trosku 😉 ale aka je rozumna a statocna ked si sama pytala tie zabaly, bozinku jak ja neznasam potom v noci kukat na ten teplomer a ta teplota nie a nie klesnut a clovek nevie ako by uz mohol tomu dietatu pomoct 😒 fakt drzim palce aby tato noc uz bola bezzabalova 😉

paska
19. dec 2009

kujeme 😵

maryn
19. dec 2009

konec debaty? 😕

paska
19. dec 2009

nie len som vyhanala juniora do postele 😀

paska
19. dec 2009

jedol chrumky 😀 😅

lenadka
19. dec 2009

ja som zjedla hovadzie amsko co som vyvarala v polievke mnam-vsetko nikomu som nenechala 😀