Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
19. dec 2009

to malo byt masko 😀

maryn
19. dec 2009

baby nasla som tu viac takych tem, aj netabulkove maminy su dobre, zacinam sa citit normalne 😀
nelku davam do choditka, papa aj jogurty, aj tycinky, aj medovnik jej zachutil a je to usmiate zdrave srdiecko, joj sa mi riadne ulavilo 🙂 lebo v niektorych temach som sa citila ako fakt hrozna matka 😀

maryn
19. dec 2009

preco nastal teraz taky trend vsetko bio, vsetko co bolo pred tym je zle atd.?

ja som bola u alergologicky na testy a bavili sme sa o mojich obmedzeniach lebo mam alergiu na jednu sprostu burinu, palinu a potom sa to nejak krizi aj s potravinami tak na niektore bylinky si musim davat bacha, tak som sa jej opytala ako mam predchadzat u deti alergii a ona ma total sokla,ze najnovsie co bola na nejakej prednaske tak sa navracia k povodnemu ze detom treba po 6 mesiacoch kojenia alebo aj um, zacat davat uplne vsetko tak ako to robili nase stare mamy a mamy, lebo ze tymito vselijakymi tabulkami a obmedzeniami vzniklo ovela viac alergii a este podotkla ze jasne ze korenene /velmi/ a vyprazane /kazdy den/ skodi aj dospelym, ale ze ostatne, teda riadna domaca varena strava sa ma davat riadne.

lenadka
19. dec 2009

maryn, ze ta take nieco vytoci, to oni popisu ake su super a robia to co my hrozne matky 😀

paska
19. dec 2009

tak z tohto by som si ja hlavu nerobila 🙂 aj tie bio potraviny drahe je to jak šlakty vieš že su naozaj bio? veď papier znesie 😀 no v niektorých témach by som sa fakt dlho neohriala 😅

maryn
19. dec 2009

mnam leni, nerob chute 🙂

maryn
19. dec 2009

ok baby, uz to neriesim 🙂

paska
19. dec 2009

ale taku hovadzinku by som si veru dala teraz 😝 s horčicou

maryn
19. dec 2009

ozaj kupili sme vikimu pod stromcek kanarika, on ma velmi rad zvieratka, tak som zvedava co na to povie 😀 je krasny zltucky a zatial je ticho, je na samotke, tak som zvedava ci sa potom nezblazni ked ho donesiem k detom 😅

maryn
19. dec 2009

nasi robili klobasy, tak som sa rano natlacila ze uf 😀

lenadka
19. dec 2009

ja mam zahradku a mam bio potraviny s nej, lebo hnojime len MH-mast. hnoj pre nehnojarov 😀 a striekam tiez zriedka, lebo sa mi nechce a buduci rok nehrozi kvoli babatku, na jar posadine a v jeseni budeme v metrovej burine hladat, lebo ja v zahrade pracovat nebudem-to teda nie, nech si mm makne 😀
a tie bio z obchodu-moc tomu neverim, staci dat do vyhladavaca co a tym chape a co sa pri bio potravinach toleruje, dokonca a jpostreky pri niekt. plodinach..to je len oblbovak pre nas a nase penazenky 😠

paska
19. dec 2009

😀 že na samotke , len mu ho nedaj o ruky potom lebo dopadne jak ten pipo z blbý a blbejší 😅 😀

lenadka
19. dec 2009

no idem ja salatik zemiakovo cibulovy spravit nech do zajtra pekne odlezi a chute prejdu tam kam maju 😝 😉 bru noc 😔

paska
19. dec 2009

no teda jaka provokacia 😀 tak ja padam do sprchy aj ked junior ešte nespí ale vyzera že by už každu chvylu mal dufam 🙄

paska
19. dec 2009

ale no neuveritelne jak som to dopísala tak prišiel za mnou že už ide spinkať a už je v posteli 🙂

maryn
19. dec 2009

tak idem aj ja, dobru nocku 🙂
leni ale si mi nazbierali slinky, iste este nieco zdlabnem 😀

paska
19. dec 2009

čafko 🙂

radoslava
19. dec 2009

ahojte babulky
u nas snežilo cely den, vytešovala som sa z toho v praci. Ale deti a tym myslim sa boli sankovat a potom ma čakali na autobusku. 😀
Mame vianočne trhy zajtra skočim kupit ešte nejake kolačiky. Medovniky som upiekla a možno este linecke urobim a hotovo. Viac už nepečem 😀

tonicka
20. dec 2009

cafte, my sme vysadili fenistil podla rady lekvarky, ze ked vsetky priznaky vyprchaju, aby sme zistili, ci ozaj alergia.. a tusim ozaj uz jej to tam bubla, teda v noci mala zapchaty aj nostek, a teraz uz co to aj vysmrkala, tak ja neviem 🙄

tonicka
20. dec 2009

jaj a este psychologicka v skolke si mysli, a teda aj ja, ze to moze mat psychosomaticku pricinu... v piatok strasne nechcela ist do skolky a ked nic nezaberalo, tak skusila zakaslat, ze ci reku aspon takto nepovolim... lebo mi uz raz povedala, ze ked budem mat soplik alebo budem kaslot zostanem radsej doma, ano? 😅 nejaka je mudra....

lenadka
20. dec 2009

toni heeej to robi aj nasa...na trosku priesvitny soplik v skolke rano dobehne za ucitelkou "ja som chora a ocino ma doniesol do skolkyyyyyyyyyy" 😅 a potom vysvetluj 😀 prefikane su 😉

nasa sa asi kvoli skolke tak dlho úpocikavala, lebo zrazu cez prazdniny to preslo zo dna na den, lebo vedela ze tam nemusi ist, alebo to bola nahoda... 😅

petusko
20. dec 2009

cafteee 🙂
tak oslava uspesne za nami, pojedli sme, popili, pokecali a teraz moze kludne prist vianoce 😀
dakujem za gratulations, odovzdam, bude sa tesit ten moj mladenec 😀
inak vitaaam v klube hroznych matiek 😅 😝
paska, ako? uz je lepsie?
certi, rychlo sa uzdravte, tie sople su otravne😒
radka, suepr, takze sankovacka za vami, my asi tento rok zase tie sane ni nevytiahnee z pivnice, ked je sneh, tak deti su chore a aj tak si neviem predstavit, ako by som ich tam dala oboch, Petko by Marcela vysmaril na prvom rohu 😅

andrea.m
20. dec 2009

ahojte 🙂 takže ja to zrhniem

choroby: zatiaľ sme zdraví klop, klop avšak po prdchádzajúcom víkende som zvedavá že dokedy

koláče: pečiam medovníky, linecké, vínove, medové rezy a šuhajdy

vianočné zvyky: spravili sme si vlastné takže máme kapustnicu,šalát,file, pirohy, oblátky s medom a niečo špeci čo moje vydumané decká aj zjedia. tuším tento rok spravím klasika slepačiu polievku 😅

sneh: u našich je ho spústu a -20 že ako normál teplota. v KE je o 10 stupňov teplejšie ale snehu kopec a dúfam že to tak aj ostane.

keby som už nestihla dobehnúť prajem vám všetkým nádherné Vianoce, veľa rodinnej pohody a kopec darčekov.

lenadka
21. dec 2009

andy daik aj Vam podobne! U nas zas snezi 😀

radoslava
21. dec 2009

Andy podobne
tu nesneži svieti ale svieti slniečko.
Inak stale dufam že sa predpoved zmeni a bude snežit a bude poriadna zima. Akože nie zima že kosa ale zima že sneh 😀
Paska ja viem že by si ma zato zabila ale ked ja lubim ked kyda snah 😀 😀 😀 😀
Inak davam si poobednu kavu kto sa prida 😉

petusko
21. dec 2009

halo halo 🙂
ani tu nesnezi ale mrrrzne ako das 😀
my sme dnes uz zdobili stromcek, no tak nas to vystavilo, ze sme nakomplet vsetci na obed spali dve hodiny 😅
zajtra este nieco budem piect, mm ide na nakupy, aj kapora karola donesie 😀
ja sa nejak tesim na tieto vianoce viac ako inokedy, neviem preco 😕 🙂

lenadka
21. dec 2009

nase dva kapre plavaju vo vani, len su velke ako kone 😝 keby som vedela jeden by stacil 😅
dnes som grilazky naplnila a zatazila, zajtra ich pokrajam a ocokoladujem a asi naplnim platy medove, chcela som dnes no mam len polku masielka 😝
kapre sa volaju supinka a jejda neviem ake to druhe meno vymyslela 😀 aha vraj Pepino 😀

paska
22. dec 2009

Krasne vianoce, bohateho deda klausa a santa mráza. Je čas zabaliť kapra, upiecť darčeky a zabiť vianočku... hlavne to v tom zhone nepopleť. Veselé Vianoce.
A priatelia, nezabúdajte, že Ježiško sa narodil v chlieve, tak to s tým upratovaním nepreháňajte, nech sa môže narodiť aj u vás. 😀

Pokojné a krásne vianoce želajú paskovci 🙂

zgurkaa
22. dec 2009

Ja sa chcem osprchovaaaaat a kapor mi plava vo vani 😖

petusko
22. dec 2009

ahojte 🙂
zgurka, ja som uz vydezinfikovala vanu, tiez sa tam dnes plahocil Karol 😅 😀
ja som dnes vypekala este, stale sa mi zda malo a potom budem hromzit, ked to budem vyhadzovat 😖 😅
teraz sa chystam pri Ordinacii pobalit darceky, len nech decka zaspia. 🙂